Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Duchowy spadkobierca Heroes w pixelach
komnata: Podziemna Tawerna

pagthesec PW
29 kwietnia 2020, 16:57
Od jakiegoś czasu w produkcji znajduje się Songs of Conquest, tworzony przez niezależne studio Lavapotion. Wygląda nader interesująco :)


Ostatnia nadzieja

Eggyslav PW
29 kwietnia 2020, 18:47
Ja tam rozumiem, że pixel art i w ogóle, ale w większości te grafiki mnie nie przekonują, wszystko się zlewa i rozmywa, za dużo szczegółów, które rozpikselowane wyglądają tragicznie, można dostać oczopląsu. Porównajcie sobie to z HoMM 2, gdzie wszystko jest czyste, czytelne i generalnie eleganckie w swej prostocie.

Żmijec PW
29 kwietnia 2020, 19:54
Mapa pikselkowa a reszta normalnie?
Bez sensu

Andruids PW
29 kwietnia 2020, 20:23
Mi grafika bardzo odpowiada. Wszystko elegancko widać.

Sprity też w pikselach, jakby UI też był pikselkowe, to dopiero wtedy mogło zrobić się nieczytelnie.

Nicolai PW
29 kwietnia 2020, 21:15
Kolejny spadkobierca? Któryż to będzie? A i zgadzam się z zarzutami wobec pixel artu. Bez sensu, że wciskają ją wszędzie bez ładu i składu. Zwłaszcza, że tutaj mapa gryzie się z UI.

Bacus PW
29 kwietnia 2020, 21:20
Wygląda beznadziejnie.

Kastore PW
30 kwietnia 2020, 00:35
Pixel art jest w 95% gier indie, mam około 3000 gier na Steamie, więc wiem z autopsji i w połowie ten pixel art się ze sobą zlewa, więc nawet nie jestem minimalnie tym poruszony. Samej gry nie oceniam po tych filmikach, widać, że to jakieś małe studio i może wymyślą coś ciekawego.

Proroc3Y PW
19 października 2021, 21:18
Ja osobiście nic nie mam przeciwko pikselom. Wszystko się nawet ładnie prezentuje. Niezwykle interesujące są dla mnie pola walki i nowy system rozbudowy miast. Nie ukrywam, mam delikatnego hajpa na SoC...



...ale i tak potrzebuję Heroes 8, 9 i 10 zobaczymy mimo wszystko jak to w praniu wyjdzie, czy SoC będzie godnym spadkobiercą Heroesów, czy też nie.
temat: Duchowy spadkobierca Heroes w pixelach

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel