Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 35 - 36 - 37

Utopiec22 PW
3 lutego 2021, 08:41
Cześć jestem tutaj nowy i mimo tego że ten temat stał się nieco opustoszały, to chciałbym podzielić się krótką opowieśćią o tym jak moja postać trafiła do Kwasowej Groty.

Otóż pochodzę ze świata Nevendaaru. Należałem do gwardii utopców broniących jednego z miast naszej Królowej. Pewnego okrutnego dnia przypłynęli barbarzyńcy. Pomimo naszego oporu moja ekipa została doszczętnie wymordowana. Kiedy miasto przejęli wrogowie mnie oszołomiono, schwytano, i pojmano. Jeden z watażek i jego pobocznych wynieśli mnie na łajbe po czym płynęli w kierunku wyspy handlarzy niewolników. Na ich nieszczęście natkneli się na sztorm. Srogie i silne fale wywróciły łajbe i potopiły barbarzyńców, mnie natomiast porwał wir który wyniósł w dalekie jeszcze dotąd nieznane wody. Kiedy się ocknąłem to spostrzegłem na horyzoncie wybrzeże do którego popłynąłem. Czym bliżej płynąłem wybrzeża tym bardziej coś przypominało jaskinie. Kiedy byłem przy brzegu wejścia do jaskini wynurzyłem głowe aby zbadać sytuacje. Ku memu zdziwieniu powitał mnie człowiek z szerokim uśmiechem. Z oddali widząc tylko moją niewyraźną głowę pomyślał ze jestem rybką która przybyła spełnić jego trzy życzenia. Chwila rozczarowania trwała krótko po tym jak opowiedziałem mu o mojej zaistniałej sytuacji. Widząc że jestem wygłodniałym przybyszem z odległych krain zaoferował mi nowy dom który nazywał Kwasową Grotą.

Kim był ten człowiek? Odpowiedź ma powiązanie z moim pierwszym postem :)

avatar PW
3 lutego 2021, 09:49
Witaj! Uwij sobie tu wygodne leże!

VIP PW
3 lutego 2021, 11:43
Hej :P.

Kammer PW
4 lutego 2021, 00:13
Cześć!

pan G PW
8 kwietnia 2021, 10:02
witam jestem tu nowy i miło mi

pan G PW
8 kwietnia 2021, 10:10
wydaje mi się że w dzień z nie wielkim gronem można tu rozmawiać

Górski Krasnolud PW
8 kwietnia 2021, 14:13
Kolega to w ogóle o parę lat za późno się obudził, bo teraz to tutaj w ogóle ciężko z kimś pogadać.:PP

pan G PW
8 kwietnia 2021, 15:26
aha

pan G PW
8 kwietnia 2021, 15:27
to niefajnie

mrocznymag322 PW
9 kwietnia 2021, 11:08
Jak to się nie da?! :o Da się trzeba tylko wiedzieć kiedy. ;)

pan G PW
9 kwietnia 2021, 11:35
a morze powiesz kiedy ???

mrocznymag322 PW
9 kwietnia 2021, 12:28
Sam nie wiem kiedy. Sam na to wpadnij. :p

pan G PW
9 kwietnia 2021, 16:51
hahahahanie wiem z czego się śmieje ale się śmieje hahahaha

Tarnoob PW
14 kwietnia 2021, 16:39
Witaj. W sumie to dziwne, że ludzie używający „witaj” potrafią się czepiać o używanie „witam” przez kogo innego niż gospodarz. xd

Faktycznie zrobiło się tutaj spokojniutko, ale melduję, że dalej tu zaglądam – jakieś kilka razy w miesiącu chyba – i jest możliwe, że na niektóre pytania odpowiem. Sam należę do ludzi, którzy okazjonalnie trącają tego trupa i wrzucają nowe posty, choć niekoniecznie na główny temat tego forum.

Proroc3Y PW
19 października 2021, 21:03
Witam wszystkich bardzo serdecznie.

B23 PW
27 listopada 2022, 20:32
Dzień dobry.

Mam nadzieję, że w forum pozostało nieco więcej życia niż w mumii po spotkaniu ze złotym smokiem.

Przybyłem by skonsultować kilka swoich HoMMowych interesików.

Górski Krasnolud PW
27 listopada 2022, 21:54
Witaj! :) Rozgość się i załatwiaj interesy, ilość użytkowników w ostatnich latach nieco się przerzedzila, więc i miejsca sporo. ;) Fajnie, że wpadłeś!

Kammer PW
28 listopada 2022, 09:06
Cześć!
strona: 1 - 2 - 3 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel