Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] ERA - wtyczki, łatki, sprawy ogólne i techniczne
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17

majaczek PW
19 września 2021, 19:31
Jest kolejny duży mod do ERA

ponadto najnowsza wersja ERA to 3.9 :)

majaczek PW
29 września 2021, 17:35
na discordzie ERA jest dostępna wtyczka mojego autorstwa która technicznie dodaje 18 rodzajów zamków, z tym że są to klony zamków 0-8. jednak nic nie stoi na przeszkodzie by zamki 9-26 podmienić niezależnie od zamkó 0-8 (orygiinalne castle-conflux). Wtyczka jest na etapie późnej bety. Koszmarne Królestwa (Knightmare Kingdoms) korzystają z niej by dodać w sposób dość elegancki Smocze Wzgórza (Dragon Peaks). Różni się to od poprzedniego projektu DP tym że to naprawdę nowe miasto a nie tylko shackowana tymczasowa podmianka Rampartu.

Jest również na discordzie osoba która planuje na mojej wtyczce na miasta spory mod (3 "nowe" miasta). Uwaga! miasta muszą być podmienione na etapie wogifikacji, nie można z nimi startować gry. Nie ma rónież dostępnych nowych bohaterów. Powodzenia :).

Dru PW
27 marca 2023, 11:33
Takie pytanko, jeśli już gdzieś to była napisane to przepraszam, ale nie mam czasu wertować ileś postów. Jak można edytować pliki z katalogu mods? Chodzi mi szczególnie o edytowanie tekstu. Wiem, że w zwykłym Heroes 3 można było używać programu resedit i mmarchive do plików lod

avatar PW
27 marca 2023, 12:52
Mody mają pliki w formacie .pac. Otwiera się je również mmarvhive.
Skrypty są w formacie .erm oraz .ert. Możesz otwierać je edytorami tekstu bądź dołączonym do WoGa edytorem skryptów.
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17
temat: [ważne] ERA - wtyczki, łatki, sprawy ogólne i techniczne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel