Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 142 - 143 - 144

Trith PW
27 września 2021, 17:57
Mhm rozumiem. Owocnej nauki w takim razie.

Tylko jedna sprawa, nie chciałbym żeby to źle wybrzmiało, ale z czysto formalnego punktu wolałbym żebyś nie sygnował swoich modeli logiem Forge MDT, jak i ostrzegał że to tylko (na ten moment) tylko swoisty fanart albo zamieszczał swoje prace w innym miejscu (bodaj jest jakaś komnata galeriowa). Chodzi mi o uniknięcie potencjalnych nieporozumień, ktoś mógłby pomyśleć że szykuje się update do tego Forge, jakiś okazjonalny cudzoziemiec lurkujący grotę mógłby przekleić te screeny nie mając kontekstu i zrobiłby się ambaras. Pewnie dramatyzuję, ale po prostu wolę unikać takich niejasnych sytuacji.

VIP PW
27 września 2021, 19:31
Zastanawiacie się nad dopieszczoną wersja, która usuwa "cove" i dodaje forge :)? Chodzi mi o dodanie miasta. Tak widziałem chyba kiedyś stary projekt, ale chyba nie aktualizowany i nie pamiętam czy to było bardziej pod "prawdopodobne" modele.

Trith PW
27 września 2021, 20:22
Chodzi o zmodyfikowanie Horn of the Abyss i zastąpienie Zatoki Kuźnią? Nie. Po drugie HotA ma bodajże zaszyfrowane fragmenty kodu odpowiadające za ich content i siłowanie się z tym to praca pod górkę do której nikt w MDT nie jest wykwalifikowany, a po pierwsze mimo różnic w poglądach i różnych objekcjach co do ich filozofii designu nie zamierzamy robić takich rzeczy ze względu na szacunek i przyzwoitość. Nigdy nie planowaliśmy podmiany Cove i jedyne zasoby jakue kiedykolwiek mieliśmy (minus ekran miasta z szynami kolejowymi który najprawdopodobniej straciłem) był w pierwszej wersji naszego Forge na VCMI, i jedyne co się zmieniło to chyba ze dwa-trzy update'y z poprawkami takich grafik. Zgaduję że pewnie widziałeś jeden z porzuconych prototypów Forge od Hoty.
Obecnie MDT nie prowadzi żadnych prac nad Kuźnią.

Kastore PW
27 września 2021, 20:39
Trith:
minus ekran miasta z szynami kolejowymi który najprawdopodobniej straciłem
Dlaczego?

majaczek PW
27 września 2021, 20:47
na discordzie ERA jest dostępna wtyczka mojego autorstwa która technicznie dodaje 18 rodzajów zamków, z tym że są to klony zamków 0-8. jednak nic nie stoi na przeszkodzie by zamki 9-26 podmienić niezależnie od zamkó 0-8 (orygiinalne castle-conflux). Wtyczka jest na etapie póxnej bety. Koszmarne Królestwa (Knightmare Kingdoms) korzystają z niej by dodać w sposób dość elegancki Smocze Wzgórza (Dragon Peaks). Różni się to od poprzedniego projektu DP tym że to naprawdę nowe miasto a nie tylko shackowana tymczasowa podmianka Rampartu.

Jest również na discordzie osoba która planuje na mojej wtyczce na miasta spory mod (3 "nowe" miasta). Uwaga! miasta muszą być podmienione na etapie wogifikacji, nie można z nimi startować gry. Nie ma rónież dostępnych nowych bohaterów. Powodzenia :).

VIP PW
28 września 2021, 20:44
HOTA tego nie robila ktoś chyba z naszego forum :P. Nie można zrobić na SoD nowego zamku, wiec szybciej na HOTA 1.6.1 :P. Podsumowując gra byłaby kompletna bez, bo cove nie byl w planach oryginalnych autorów gry :P.

Elorehald PW
19 marca 2022, 06:29





Kastore PW
19 marca 2022, 15:13
Fajne.
strona: 1 - 2 - 3 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel