Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA/mod] New Upgrades Mod [Amethyst Edition]
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

avatar PW
29 listopada 2020, 20:18
Wyszła nowa wersja moda pod ERĘ 3 dodająca dodatkowe ulepszenia stworzeń w miastach. Mod ów mniej więcej robi to samo, co mod Kuririna pod VCMI, jednak ograniczony możliwościami ERY.

Cały opis zmian można (a nawet trzeba!) można przeczytać tu.


Aktualna wersja to v2.5.0

Główne zmiany to:

-ulepszone narzędzie Amethyst: rozwiązany problem z Emerald Tower. Zaimplementowano zdolność Preventive Counter Strike, Range Retaliation and Reduce Defense.
- Poprawiono AI działające w kreatorze banków stworzeń (by PerryR).
- wdrożona obsługa dźwięków loop w obiektach (by Strigo).
- dodano częściową zawartość dodatku "The Tides of War": 21 nowych stworzeń, 12 nowych siedlisk i 6 banków stworzeń.
- 3 nowe stworzenia wraz z siedliskami.
- drobne zmiany w skrypcie Third Upgrade Mod.erm.
- drobne zmiany w balansie dla Divine Phoenixa i Spectral Behemotha.



James_Dean PW
30 listopada 2020, 16:33
Właśnie testuję, świetny!
Dużo obiektów z HotA, i te nowe jednostki! Ogniści Paladyni wymiatają. Zauważyłem już jeden drobny błąd - gram miastem Rampart i ulepszenie jednorożca na 3ci poziom nic nie kosztuje :D
A drzewców w ulepszonym siedlisku nie da się rekrutować bezpośrednio jako jednostki 3go poziomu, tylko trzeba kupić Enty i je ulepszyć.

James_Dean PW
6 grudnia 2020, 16:32
Testuję mod dalej. Ciekawe są jednostki 9tego poziomu - Obrońcy Tytanów, Antychrysty.
Ten mod ma jedną wadę - przy ERA HD co jakiś czas się wykrzacza i uszkadza zapis. Nawet autor moda na Heroes Community nie jest w stanie nic z tym zrobić, pisał, że trzeba poczekać, aż twórcy ERY to załatają.
Na zwykłej ERZE, bez HD, działa dobrze, ale gra strasznie zamula - zwłaszcza przy walkach, po wydaniu rozkazu jednostce, mamy kilkusekundowe opóźnienia!

majaczek PW
19 września 2021, 21:32
muszę się pochwalić że przejąłem po Feanorze wtyczkę Amethyst i rozwijam ją dalej od co najmniej kilku lat :)

Bez Amethystu ten mod nie mógłby powstać albo przynajmniej nie byłby tak wspaniały :)

Kastore PW
19 września 2021, 21:59
I co możesz z nią zrobić?

majaczek PW
20 września 2021, 11:05
Dodac stworki do ID max 1023
ustawić rózne tryby czarów dla jednostek
oraz ustwaić mnóśtwo właśćiwości stworków które były hardcoded (niedostępne w tabelach txt ani przez ERM)
takie podsumowaanie bo razem sporo tego

Kastore PW
20 września 2021, 14:28
majaczek:
ustwaić mnóśtwo właśćiwości stworków które były hardcoded
Czyli np. co?

majaczek PW
20 września 2021, 18:07
opcje które da się zaznaczyć tutaj

Zombie PW
22 września 2021, 16:20
Witam,
Czy to jest dodatek na złotą Edycje (SoD) ?
Jak to zainstalować?
Przepraszam za nie wiedze i przyjmę każdy hejt.
Pozdrawiam

Kastore PW
22 września 2021, 22:16
To jest mod na ERĘ. Ciężko powiedzieć co to jest, ale pojawiło się kiedyś w fandomie i można na tym instalować mody, takie jak ten, do którego link jest na dole pierwszego postu w tym temacie.

James_Dean PW
26 września 2021, 15:34
Pamiętam, że w zeszłym roku miałem spory problem z instalacją tego moda, ale jakoś się udało. Niestety, awaria dysku przekreśliła zmodyfikowanego H3 oraz moją pamięć. Zainstalowałem H3 Complete do folderu /games, tam zainstalowałem Erę 3.8, mod wrzuciłem do folderu /mods, a w mod manager ustawiłem Third Upgrade Mod jako najwyższy na liście, priority 2, oczywiście enabled i... No cóż, w opcjach woga nie pojawia się nic w ten deseń :/
Ktoś mógłby wyjaśnić szczegółowo instalację? Na pewno wielu osobom by to pomogło.
temat: [ERA/mod] New Upgrades Mod [Amethyst Edition]

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel