Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA/mod] knightmare mods
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Furjoz PW
11 lutego 2017, 22:49
Gdzie mogę to wszystko pobrać ? ;) i przetestować ? :)

majaczek PW
13 lutego 2017, 14:53
tutaj
Wersja bieżąca jest wersja testową, trzeba trochę poprawić rzeczy, ale trochę działa. powinno się ściągnąć wszystkie moje mody oraz WoG Revised i je odpowiednio ułożyć w Mod managerze

Furjoz PW
13 lutego 2017, 15:06
A mogę prosić o linka do twoich modów i Woga Revised :) i powiesz jak je ułożyć odpowiednio :) ? z góry dziękuję ;) i pozdrawiam ;)

majaczek PW
13 lutego 2017, 15:39
link jest na podanej stronie, trzeba ściągnąć folder z dropboxa,
WoG revised jest w temacie "100+ Era mods" który jest przypięty


EDIT: Oczywiście wszystko wymaga ery
kolejność: najważniejszy WoG potem WoG Revised potem WoG PLUS potem reszta
w mods manager najważniejszy jest na spodzie, w pliku list.txt najważniejszy jest u góry

Furjoz PW
13 lutego 2017, 23:22
Dziękuje :)

majaczek PW
30 kwietnia 2020, 13:28
Nowa wersja będzie w maju tego roku (maj 2020)
obecnie nie ulepszam oddzielnie modów składowych, za to ulepszam mod składany Knightmare Kingdoms. Mod Do pobrania z HC :)

będą dość duże zmiany

majaczek PW
19 września 2021, 19:47
Tutaj będą Update'y Knightmare Kingdoms

moje stare mody umarły śmiercią naturalną, ale nie martwcie się bo nastały Knightmare Kingdoms. Jeden wielki mod który dodaje kilka razy tyle funkcjonalności co moje stare mody razem.

Nowe miasto, trzecie Ulepszenia dla wszystkich 10 miast dla każdego z 7 siedlisk, możliwość rozwijania umiejętności drugorzędnych do poziomu 15, nowe artefakty w tym złożone, wbudowany moduł trudności, zgodność z Lobby HD_Mod (najnowsząwersją póki co), Pięciopoziomowe szkoły czarów, rozbudowane specjalności bohaterów, rozbudowani dowódcy - to tylko niektóre z funkcjonalności :)

Zombie PW
22 września 2021, 16:23
Wygląda bardzo ciekawie,
wkrótce przetestuje :)
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [ERA/mod] knightmare mods

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel