Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Inne gry komputerowe
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 29 - 30 - 31

mrocznymag322 PW
1 września 2021, 20:34
Można zawsze wrzucić newsa o tym, że gra już wyszła, że niezbyt dobrze się sprawuję, krótko ją opisać, ile kosztuję, gdzie można ją kupić etc. etc. Można też wrzucić jakąś reckę z sieci aby osoba dowiedziała się więcej informacji o samej grze i zdecydować się czy warto.

Przykładowa recenzja gry: https://www.youtube.com/watch?v=ZChhpSm2ba4&ab_channel=arhn.eu

Szaman PW
9 września 2021, 16:18
Znalazłem coś co Might and Magic "boomerzy" (w tym ja:D) powinni pamiętać ArcomageHD!

Nie trzeba nic pobierać/instalować + można zagrać z znajomym. Można ustawić reguły gry lub zagrać jak w tawernach MM7/8.

Jak dla mnie mega:) Zawsze w MM7/8 lubiłem tą "grę w grze".

pan G PW
16 lutego 2022, 16:58
Dobry dzień.opowiem wam o takiej informacji ze świata strategii : niedługo odpedzie się premiera 3 części total war warhammer ja jestem z tego powodu bardzo podekscytowany niestety ja sam w najbliższym czasie nie zagram w tą grę z powodu kebskiego kompa ;( ciekawi mnie jak wy raagujeće i czy macie może chcieć mieć zamiar zakupić grę?

Demorator PW
16 lutego 2022, 19:04
Ja jestem bardzo podekscytowany. Jestem fanem serii od wielu lat, a że fantastyka jest jedną z moich ulubionych dziedzin literatury, to podseria Warhammer bardzo mi przypadła mi do gustu. Moją ekscytację, chyba najlepiej wyraża fakt, że jest to pierwsza gra, jaką kiedykolwiek kupiłem przed premierą. Zdaję sobie sprawę, że początkowo mogą być z nią (mniejsze lub większe) problemy, jak z każdą tak dużą grą, ale doświadczenia poprzednich części pokazują, że CA potrafi wyprowadzić grę na prostą.

Adeptus PW
7 marca 2022, 13:56
Fanom strategii turowych fantasy polecam Battle for Wesnoth, darmową, lecz bardzo fajną grę (i cały czas rozwijaną - zarówno przez oryginalnych tworców, którzy ciągle wypuszczają kolejne wersje, jak i zastępy moderów).

Serd PW
16 marca 2022, 00:02
https://cdaction.pl/recenzje/recenzja-heros-hour-hirolsy-vii-w-low-resie - bardzo fajny klonik HOMM z walkami w czasie rzeczywistym.

Andruids PW
16 marca 2022, 17:40
Dawno nie byłem na stronie cdaction. Ależ to wygląda teraz okropnie...

Gravius PW
16 marca 2022, 22:38
Hero Hours całkiem spoko, zagrywam się od czasów sprzed Steama, ale najbardziej czekam na Songs of Conquest :)

Yaaqob PW
17 marca 2022, 08:25
Ciekawe kiedy będzie coś więcej, poza koncept-artami i newsletterami, odnośnie Fanstratics. ;-)

Darkstorn PW
11 maja 2022, 20:17
Nie wiem czy kogokolwiek na tym forum to interesuje, ale wyciekł wczoraj Duke Nukem Forever na silniku pierwszego Unreala, "kampania" jest niedokończona, ale za to działa multiplayer!
Kto wie, może beta AB z Forge też kiedyś trafi do internetu...
... Albo Alpha Heroes V od NWC? ? ;)

Edit: https://m.youtube.com/watch?v=AjnkFGO4Jas
Zagrajnik o Songs of Conquest.

RustDragon PW
14 maja 2022, 08:07
Prawie jak heroes III

Hayven PW
14 maja 2022, 13:39
Darkstorn:
Edit: https://m.youtube.com/watch?v=AjnkFGO4Jas
Zagrajnik o Songs of Conquest.

Ale się tych tuberów ciężko słucha... (i tu nie chodzi nawet o to, co mówią, tylko o tę taką charakterystyczną intonację, w tym przypadku w wyjątkowo nieprzyjemnym wydaniu).

Ja dodam jedno czepialstwo do gry – dlaczego ekran musi się trząść za każdym razem, kiedy jakaś jednostka wykonuje jakiś ruch? To mogło mieć sens w M&M X, ale w grze herosopodobnej to musi być strasznie irytujące (nie wspominając o tym, że trochę kiczowate).

Kastore PW
16 maja 2022, 01:24
Bo ma mikrofon blisko i dlatego to brzmi, jakbyś dostawał jego głosem w twarz.

pan G PW
24 maja 2022, 11:46
Songs of conquest - jak myślicie to może być następca herosków ?
?

Hayven PW
24 maja 2022, 16:08
Nie.

Yaaqob PW
25 maja 2022, 08:22
+1
Pograłem z godzinkę i miałem jedno wrażenie - "Heroski" - tylko słabsze...

witchking PW
25 maja 2022, 13:16
Moim zdaniem gra jest bardzo dobra, wprowadza dużo ciekawych nowości jak możliwość budowania kilku takich samych siedlisk w jednym mieście. Mam wrażenie, że rozgrywka pozwala na wprowadzenie licznych taktyk. Oczywiście widać, że to nadal wczesny dostęp, mam nadzieję, że gra dostanie więcej zawartości bo podstawowe założenia uważam za bardzo ciekawe.

Kastore PW
25 maja 2022, 15:30
Problem z grami heroesopodobnymi jest taki, że muszą mieć ogrom contentu, tak jak 99% dobrych gier RPG, natomiast twórcy nie mogą wiedzieć, czy ich projekt odniesie sukces, więc ryzykownie byłoby robić takie Song of Conquest z 3 razy większą liczbą frakcji i dlatego cała produkcja ląduje do jakiegoś growego czyśćca, gdzie twórcy nie chcą ryzykować straty czasu, a gracze nie wiedzą, co mają o tym myśleć.

Serd PW
3 lutego 2023, 16:58
Sprawdźcie! Bardzo fajna gra Herosopodobna!

Recka Gry.

Nicolai PW
4 lutego 2023, 13:19
Jakoś nie jestem przekonany co do tego projektu, ale może warto napisać nius na Głównej?
strona: 1 - 2 - 3 ... 29 - 30 - 31
temat: Inne gry komputerowe

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel