Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 81 - 82 - 83 - 84 - 85

Yaaqob PW
21 kwietnia 2021, 08:35
W tym sezonie istne "szaleństwo" na Netfliksie

Czekacie na coś z powyższej listy? Zamierzacie coś z tych tytułów sprawdzić?

Nicolai PW
21 kwietnia 2021, 09:20
Ja na pewno Stranger Things a tak to raczej nic. Jakoś przestałem czuć repertuar Netfliksa i oglądam tylko kolejne sezony tego co już zacząłem, bo tutaj przynajmniej mam pewność, że będzie trzymać poziom, bo te wszystkie nowe serie to ewidentna masówka i politpoprawność...

Kastore PW
21 kwietnia 2021, 11:21
Nie oglądam seriali, bo za długo trwają. Niestety nie podali która nazwa jest serialem, a która nie.

Nicolai PW
26 kwietnia 2021, 11:07
Po raz pierwszy w historii polski film zgarnął "Złotą Malinę" :)

Kastore PW
26 kwietnia 2021, 15:27
Pani Białowąs wstaje z kolan.

anonim1233 PW
3 sierpnia 2021, 10:39
Pojawiło się pierwsze zdjęcie i data premiery (2 września 2022) Władcy Pierścieni od Amazonu.

Górski Krasnolud PW
7 sierpnia 2021, 20:05
Temat Pirata został usunięty :< A miałem przez chwilę wrażenie, że forum Kwasowej fajnie odżyło ☹️☹️

Bajan PW
7 sierpnia 2021, 21:54
Niezależnie czy było to podyktowane troską o zdrowie Orodretha czy nie, to potrzebne jest oświadczenie moderacji. Trzeba wypracować stanowisko czy kręcimy bekę, ignorujemy czy pomagamy - widzę tylko trzy warianty zachowań. Co do samego Orcia, to widać wszedł w okres "religijny", chyba ma też bardziej popkulturowe, normalniejsze do ludzi nawiązania w swoich wymysłach i nie ogranicza się tylko do gier. W każdym razie - wróci na pewno. ;)

BychuBychu Stanowisko Groty jest jasne i znane. Kasujemy i ignorujemy. Żadnych oświadczeń nie potrzeba.

Kastore PW
8 sierpnia 2021, 01:15
Widziałeś, że nie da się mu pomóc. Natomiast on może pomóc wielu ludziom w poprawie nastroju. Np. mnie, bo bardzo lubię absurd, zwłaszcza ładowany czytelnikowi łopatami do gardła.

Szaman PW
4 września 2021, 21:31
Nie wiem czy ktoś to kiedyś dodawał, ale znalazłem ciekawy utwór Paula Romero. Niby to oryginalny utwór do Sanktuarium z H6, przez niego skomponowany. Bo ten w H6 to zmodyfikowana wersja przez ubisoft.


Darkstorn PW
12 stycznia 2022, 16:25
Hej, mam jedno małe pytanie..
... Kto jako pierwszy w historii Fantasy wprowadził motyw "krasnoludzkiego banku", bo chyba nie NWC w HoMM3/MM7 ani Andrzej Sapkowski w Wiedźminie(zakładam, że zarówno AS jak i NWC czerpali z jakiegoś wspólnego źródła)?
Nie zgadnę... Terry Prachett?

AmiDaDeer PW
12 stycznia 2022, 23:36
Basically mitologia nordycka, aczkolwiek spopularyzował to Tolkien, a potem D&D.

Przy czym pamiętaj, że NWC i AS mieli w tym temacie zupełnie inne motywy. NWC w serii HoMM po prostu czerpało garściami z obytych standardów fantasy (głównie gatunku sword and sorcery). Z kolei Sapkowski pisał "Wiedźmina" w dużej mierze zainspirowany rzeczywistą historią ksenofobii i rasizmu - u niego skojarzenie krasnoludów żyjących w gettach i doświadczających pogromów z bankowością służyło za dość konkretny komentarz społeczny. Podobnego kalibru tematyka jakkolwiek pojawiała się w uniwersum MM, tak była ona sporadyczna i często przedwcześnie porzucana.

Kastore PW
20 stycznia 2022, 08:02
Dlaczego ciągle dostaję informację, że połączenie nie jest prywatne, kiedy wchodzę na Grotę?

boardgames_ftw PW
20 stycznia 2022, 09:25
Według mojej przeglądarki, jeden plik (obrazek) leci po HTTP zamiast HTTPS. Behold, patataj.png.

Acid Dragon PW
21 stycznia 2022, 23:43
Powinno być już OK, dzięki za napisanie.
Oczywiście wszystko przez Bycha i jego mini-avatar.
(tak naprawdę brak automatycznego przekierowania na protokół HTTPS w jednym miejscu kodu)

Kastore PW
21 stycznia 2022, 23:47
Dalej mi wyskakuje komunikat o braku szyfrowania jak jestem na telefonie. o.o

Acid Dragon PW
21 stycznia 2022, 23:59
W którym miejscu? Tylko ten temat forum, czy jeszcze gdzieś?
Jeśli tylko ten temat to może być kwestia wyczyszczenia pamięci podręcznej przeglądarki.

Alistair PW
22 stycznia 2022, 00:00
Firefox 96.0.2, PC, Podziemna Tawerna zabezpieczona. Tematy w Tawernie niezabezpieczone. Dotyczy to każdego tematu (które sprawdziłem) w komnatach. O ile komnaty są zabezpieczone, to tematy w nich już nie są. Przynajmniej u mnie. Nigdy nie zwróciłem na to uwagi.

Usunąłem dane i bez zmian.

Kastore PW
22 stycznia 2022, 00:30
Rzeczywiście, po wyczyszczeniu już jest dobrze.

Acid Dragon PW
22 stycznia 2022, 00:43
Alistair:
Firefox 96.0.2, PC, Podziemna Tawerna zabezpieczona. Tematy w Tawernie niezabezpieczone.

Dzięki za podanie przeglądarki.
Firefox działa dla mnie w trochę magiczny sposób pod względem przekierowań HTTPS. Niby je wykonuje, ale jednocześnie narzeka, jakby ich nie było.

Anyway, dodałem twarde zamienianie linków na https wewnątrz postów i dla avatarów. Tobie też powinno działać.
strona: 1 - 2 - 3 ... 81 - 82 - 83 - 84 - 85
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel