Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Propozycje nowości do Groty
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

Dark Dragon PW
6 marca 2007, 18:35
Jeszcze taki mały szkopuł, otóż w dziale smoków, Demosmok [bo tak nazywa się oryginalnie w grze (mniejsza z tym, że to głupio)] z HoMM4 został przetłumaczony jako Megasmok. Proponuję to zmienić. A co do DMoMM to postaram się zrobić opisy smoków w jak najbliższym czasie ;)

filus PW
2 grudnia 2007, 16:44
Post zniknął szybciej niż ci się wydawało co? Tym razem kończy się dzień dobroci. Takie zachowanie jest godne potępienia! I już się postaram, żebyś poczuł na własnej skórze skutki własnej głupoty...

windowsx PW
6 grudnia 2007, 13:24
Mam pytanie, kiedy pojawi się na stronie dział download (pisze że jest w budowie)?

vinius PW
6 grudnia 2007, 15:10
Na jakiej stronie? Na AC "Skarbiec" działa.

Naruto-kun PW
7 marca 2008, 19:21
Armadillo to po prostu pancernik, tyle że w,, lengłydżu". :P

now PW
20 maja 2021, 14:31
czesc.
mam tu konto od jakiegoś czasu, jednak lubię tez zaglądać do jaskini bechemota bo są interesujące tematy tylko nie mam tam konta. Czy dałoby się jakoś z konta kawsowej groty logować na jaskinie b?

Kammer PW
21 maja 2021, 11:18
Obawiam się, że raczej niskie szanse są na to -- oba serwisy są dość niezależne, a taki ficzer z pewnością wymagałby dużo roboty.

Drwal PW
22 maja 2021, 14:38
Dokładnie, kiedyś był nawet pomysł większego bądź mniejszego połączenia obu stron, ale nie zostało to zrealizowane. Teraz, biorąc pod uwagę ruch, nie ma to zwyczajnie sensu.

Kastore PW
22 maja 2021, 16:35
Drwal:
Teraz, biorąc pod uwagę ruch, nie ma to zwyczajnie sensu.
No właśnie, kiedyś było przekonanie, że Hirołsy są easy to learn, hard to master, ale na dzisiejsze standardy trzeba zrewidować to stwierdzenie i uaktualnić je na hard to learn, hard to master, bo jak jesteś zupełnie nowym graczem to musisz się po prostu uczyć bardzo wielu rzeczy na pamięć. Przykładowo, wychodzisz z zamku i widzisz potwory i nie dowiesz się jak silne są, dopóki ich nie zaatakujesz.

Dlatego raczej nie będzie przybywać nowych osób.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: Propozycje nowości do Groty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel