Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Edycja Save z single na multi
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

jacek468 PW
5 maja 2021, 08:05
Jak i czym przeedytować Save z single player aby móc otworzyć go load game➡️multiplayer?

Problem ze scenariuszem "Górne Królestwo". Autor odwalił kupę dobrej roboty ale problem w tym że przejście go wymaga zbierania artefaktów celem wypełnienia misji i odblokowania dalszych części mapy. Niestety sojusznicy komputerowy to tępe dzidy, którym nawet nie da się przekazać żeby jakiś zdobyty artefakt mi podarowali. Tak więc mam 4 komplety po kilka/kilkanaście artefaktów i do ka, dego brakuje mi po jednym aby zakończyć misję. Gdybym wpadł na to wcześniej zacząłbym grę od Ra, u w multi na 3 graczy a tak 40h gry i jedyna alternatywa to puszczenie mocnej wrogiej armii "korytarzem" prosto a sojuszników.

LuckyClover PW
5 maja 2021, 11:57
Zawsze można loadować save z singla w multi
po prostu wchodzisz w load następnie multiplayer tam znajdziesz się w lobby
wybierasz opcję load game-nazywasz ją tak aby twój kolega mógł ją rozpoznać
tam znajdujesz to co chcesz grać w show saved games i wchodzisz w to
Twój kolega musi wejść w opisaną przez Ciebie grę w lobby i i ją zatwierdzić aby rozpocząć

chyba że chcesz to zrobić po prostu w trybie hot spots
no ale tam po prostu wchodzisz w multiplayer->hot spots i wybierasz właściwy save

Kastore PW
5 maja 2021, 19:03
Po prostu wczytaj na hot seat.

VIP PW
6 maja 2021, 10:17
Możesz też edytować zapisy gry w hex lub programem (wystarczy wybrać bohatera i dodać mu artefakt) :P

jacek468 PW
6 maja 2021, 11:49
Hotseat wyświetla pusta listę save'ów. Host to samo a join nie odpala. Może być ważne że mówię cały czas o wersji vcmi na android.

Kastore PW
6 maja 2021, 16:52
jacek420:
Może być ważne że mówię cały czas o wersji vcmi na android.
To nie da się.
temat: Edycja Save z single na multi

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel