Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [HC] Heroes Chronicles
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10

Kaazam PW
21 lutego 2020, 23:28
8 kampanii a aż 15 plików do pobrania?

Rozumiem zatem, że niektóre z HC posiadały co najmniej 2 kampanie tak?

A co z filmikami? Są takowe w HC czy tylko treści w mapkach?

zmudziak22 PW
23 lutego 2020, 07:18
Bo oprócz plików kampanii masz też portrety Tarnuma
Jeśli chodzi o dialogi w przerywnikach to tylko napisy.

Kaazam PW
9 czerwca 2020, 20:45
Cześć.
Powoli kończę HC i zastanawiam się, czy ktoś próbował kiedyś stworzyć drzewo genealogiczne rodu Gryphoneheart? Co prawda HC opowiada przygody Tarnuma, ale pośrednio można dowiedzieć się dużo o władcach Erathii.

Pozdrawiam.
Kaazam

zmudziak22 PW
9 czerwca 2020, 23:35
No niestety, ale Kroniki, Heroes 3, MM7 i MM8 dają tylko szczątkowe informacje na temat rodu gryfów.

Begrezen PW
24 listopada 2020, 08:20
Nie wiedziałem gdzie to zgłosić, więc piszę tutaj. https://www.chronicles.acidcave.net/tarnum.html - są tam niepełne informacje o ukochanych Tarnuma. Brakuje Vality z Szarży smoków, proszę uzupełnić :)

VIP PW
30 marca 2021, 19:49
Wydaj mi się, że @Irhak jest odpowiedzialny za dział HC, więc mam prośbę/pytanko czy istnieje możliwość aktualizacji tego działu? Np. drobnego wspomnienie o projekcie :D?:

https://www.chronicles.acidcave.net/
https://www.chronicles.acidcave.net/dziedzictwo.html

Baronus PW
30 marca 2021, 21:02
I koniecznie trzeba dodac 2 odnalezione portrety! Juz myslalem ze stracone na zawsze. Z informacja kto je zachował.

VIP PW
31 marca 2021, 11:15
W sumie 3* :), bo dla Władców jest inne tło :).

Irhak PW
1 kwietnia 2021, 16:54
Od czasu Quizu JB nt. HC szykuję się do aktualizacji działu. Na razie jestem w fazie ponownego zbierania materiałów.

Begrezen:
Brakuje Vality z Szarży smoków, proszę uzupełnić
Z tego co pamiętam to Tarnum nie podkochiwał się w Valicie, więc nie można do końca nazwać ją jego ukochaną.

Begrezen PW
1 kwietnia 2021, 16:59
no cóż, widocznie masz słabą pamięć :P

IrhakIrhakDlatego też skończyłem na 3. miejscu w quizie

avatar PW
1 kwietnia 2021, 18:40
Info za rosyjską Taverną.


Netflix kręci serial oparty na fabule Heroes Chronicles, w którym w roli Tarnuma wystąpi brytyjski aktor Henry Cavill.

Wiadomo, że pierwszy sezon serialu obejmie wydarzenia z dwóch pierwszych „Kronik”: „Wojowników Pustkowi ” i „Podbój Podziemi”. Filmowanie do serialu rozpoczęło się w połowie 2020 roku, a materiał filmowy z planu już zaczął wyciekać do sieci. Seria ma zostać wydana w drugim kwartale 2022 roku!

EDIT: Tak, to żart prima-aprilisowy :)

VIP PW
2 kwietnia 2021, 14:11
Na początku uwierzyłem :D. Ale tak pięknie nie mogło być 1 kwietnia :P.

@Irhak
Jeśli będziesz potrzebował zasoby czy cosik inne to napisz :)).

Baronus PW
2 kwietnia 2021, 15:34
Wiadomo ze Kroniki sa slabo znane. Nawet gracze Heroes 3 nie za bardzo je znaja co dopiero spoza naszego kregu.
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10
temat: [HC] Heroes Chronicles

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel