Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H1, H2] Graal
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

Yaaqob PW
1 marca 2021, 12:22
Dawno nie grałem w dwie pierwsze części serii; teraz wróciłem do ,,Heroes 2" za sprawą aplikacji na Androida... ;-)

Mam pytanie - może ktoś będzie pamiętał - bo nigdzie nie mogę znlaeźć odpowiedzi:
W jaki sposób działał Graal w ,,Heroes of Might and Magic" oraz ,,Heroes of Might and Magic II"?...
Specjalny artefakt oraz specjalny budynek w mieście pojawił się dopiero w ,,Heroes of Might and Magic III", nieprawdaż?

Kastore PW
1 marca 2021, 13:43
Wykopywało się Najznakomitsze artefakty.

Yaaqob PW
1 marca 2021, 13:48
OK. Dzięki. Temat do zamknięcia. :-)

Kastore PW
1 marca 2021, 14:28
Szybko poszło.

Baronus PW
1 marca 2021, 21:57
Kompletnie nie oplaca sie grac w H2 na Androida ze sklepu play. AI nie istnieje. Nie atakuje nie zajmuje zamkow, dno. Tymczasem orginalne AI jest najlepsze w serii! Radze grac przez dosbox! Nie psujcie sobie tej gry!

Yaaqob PW
2 marca 2021, 09:39
Dzięki za poradę!
Poza tym, zauważyłem, że aplikacja nie emuluje kliknięcia prawą myszą (irytujące!). No, chyba, że coś przeoczyłem...

LuckyClover PW
2 marca 2021, 13:04
Lubiłem super-artefakty z h1 i h2
problem był w tym że Ai często rozkopywało mapę już bardzo wcześnie i dostawało je w swoje brudne łapy nawet gdy nie odwiedziło jeszcze dużej części obelisków ...

Yaaqob pamiętaj że ostatecznego artefaktu nie da się odebrać przeciwnikowi
jeśli dostał go pierwszy i pokonujesz bohatera który go trzyma pojawia się info że próbujesz go zabrać ale on nagle znika (czy coś takiego) :(

Baronus PW
2 marca 2021, 14:58
Tak tez sie nastawilem ze zdobede a tu znikl! Kilku map nie skonczylem bo aplikacja psuje sie tak ze nie mozna zaatakowac zamku i to np gdy zrobisz juz 90% mapy!!! Wyboraz sobie jak to wscieka! To jest dla dzieci badz gdy chcesz tylko pojezdzic po mapie. Jak zobaczylem jaka jest roznica odinstalowalem. Gdyby nie bylo nic innego. Ale jest dosbox!
Przy dosboxie trzeba dzielic jednostki sziftem i nie kazda klawiatura dziala. Mi dziala np. Clavis Keyboard. Niestety muzyka przez dos jest potworna. Lepiej wylaczyc.
temat: [H1, H2] Graal

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel