Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [mod/projekt] Pointer's Mod Pack
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 8 - 9 - 10

kassandra1986 PW
15 grudnia 2019, 09:27
Można prosić o link do moda?Stary wygasł.

Blueoyoester PW
20 lutego 2020, 16:56
a właśnie ac mod w wersji 1.5 jest kompatybilny z obecną wersją heroes 7?

Blueoyoester PW
20 lutego 2020, 16:58
ja też w sumie chciałbym też nowe linki do modów

Pointer PW
10 marca 2020, 22:48
Odświeżam link do moda oraz do paczki dodającej Raelaga. Przypominam, najpierw wgrywamy mod, a na to plik z Raelagiem. Miłej gry :)

Pointer PW
21 grudnia 2020, 19:02
Powoli, ale jednak, prace nad modem, a raczej kombinacją modów idą do przodu. Prezent na święta dla miłośników H7: Pointer's Mod Pack 0.65 beta.

Paczka zawiera:

1. AC Mod kompatybilny z Trial by Fire oraz dodanymi alternatywami do Fortecy (jedna z nich to przeniesiony z Akademii Golem Shantiri).
2. Rozszerzenie AC Moda o nowe alternatywy we wszystkich frakcjach poza Przystanią.
3. Zmiany wprowadzone przez Unofficial Community Mod, w tym nowe zdolności jednostek.
4. Odblokowani bohaterowie scenariuszowi, kampanijni i z Zaginionych Opowieści Axeoth w grach hot seat i potyczkach.
5. Bohaterowie z Heroes 6 z możliwie wiernym odwzorowaniem ich specjalizacji.
6. Kilku bohaterów z Heroes 5 również odwzorowaniem ich specjalizacji (ta część wciąż w trakcie dodawania).
7. Skoro punkty 5 i 6, to nowe specjalizacje bohaterów.
8. Nowe klasy bohaterów, m.in. bohaterowie ze Świątyni, aktualnie dostępni w Sylvanie.
9. Odblokowane artefakty kampanijne i przedmioty misji w grach hot seat i potyczkach.
10. Nowe artefakty stworzone całkowicie od podstaw, m.in. zestaw Insygnia Śmierci.
11. Osłabione działanie zaklęć w celu poprawy balansu między bohaterami Mocy i Magii!!!
12. Nowe jednostki i/lub nowe ulepszenia jednostek, m.in. Dzika Rusałka z oddzielnego moda, Jednorożec, Skorpikora, Jaszczurzy Wojownik oraz 3 z 4 arcypotężnych smoków rodem z H3: Armageddon's Blade.
13. Nowe zdolności jednostek.
14. Nowe zaklęcia pochodzące z moda WPU (Bless, Curse, Animate Dead).
14. Kilka innych drobnych zmian.

Mod jest wersją beta, więc nie jest pozbawiony błędów, nie ma też polskich tłumaczeń większości nowododanych elementów. Zapraszam do testowania w ramach przerwy od świątecznego objadania ;)

Kammer PW
22 grudnia 2020, 12:34
Bardzo ciekawe, postaram się trochę pograć, bo od jakiegoś czasu mnie do H7 ciągnie.

kassandra1986 PW
2 stycznia 2021, 21:44
Czy mod działa na trybie gry lokalnej multiplayer? Testował ktoś? Bo zaczęłam grać z chłopakiem na osobnych kompach i na razie korzystamy z unofficial community moda ale chętnie bym ten przetestowała,jakby działał w trybie lokalnym. Fajnym pomysłem byłoby też jakby dało radę umożliwienie instalacji w stylu unoffical community moda, że moda sie wkłada do dokumentów i łatwo usuwa.
Co do AC Moda to czy mółbys przybliżyć, jakie konkretnie jednostki są dodane w każdym zamku? Te same co były w temcie AC Moda? Inne?

Pointer PW
4 stycznia 2021, 19:43
Co do gry na multiplayer to nie wiem, szczerze mówiąc jak to sprawdzicie to dajcie mi znać ;) Co do instalacji, to nie do końca wiem jak taką formę instalacji zrobić. Na ten moment polecam zrobić backup całego folderu MMH7Game i po prostu wgranie moda. W celu wyinstalowania wyrzucasz folder i wgrywasz ten z backupu.

Jeśli chodzi o alternatywy to większość pokrywa się w ACModem, dodatkowe lub zmienione to:

Przystań:
kusznik / kapłanka

Twierdza:
harpia / jaszczuroczłek
siepacz / morski elf renegat

Akademia:
golem - brak alternatywy
dżin / magiczny łucznik

Nekropolia:
duch / demon
pająk / piekielny ogar

Sylvan:
łowca / leśny tygrys
druid / dzika rusałka
tancerz ostrzy / jednorożec

Loch:
troglodyta / złe oko
wędrowiec / mantykora

Forteca:
niedźwiedź / golem shantiri
kapłan run / żywiołak ognia

Andruids PW
4 stycznia 2021, 19:51
"duch / demon
pająk / piekielny ogar

druid / dzika rusałka
tancerz ostrzy / jednorożec"


Można poprosić kogoś z siódemką o screeny, jak w grze prezentują się te jednostki?

Kammer PW
4 stycznia 2021, 20:39
Dałbym screeny, ale coś chyba źle zainstalowałem -- w heropedii w ogóle mi się nie pojawiają alternatywy Sylvanu, jakakolwiek wzmianka o nich pojawia się tylko w Leśnej Chacie.

W sumie w pierwszym poście brakuje mi opisu instalacji -- musiałem robić na czuja, przez co wyszło jak wyszło.

Antalyan PW
9 stycznia 2021, 13:58
Very interesting news indeed, I hope to have time to explore the changes (and possibly add few of them into UCP as well) soon :)

Pointer PW
10 stycznia 2021, 01:26
Nie działają opisy przy budynkach zwiększających przyrost. Wynika to z faktu braku spolszczeń dla nowych opisów. Gdybyście odpalili grę w języku oryginalnym (angielskim), to opisy uwzględniałyby nowododane alternatywy. W którejś z kolejnych wersji dodam spolszczenia wszystkich nowości. Poprawię też czeski opis nowych zaklęć wziętych z WPU ;)

kassandra1986 PW
15 lutego 2021, 11:47
Jeśli chodzi o instalację moda to sprawdziłam i wychodzi na to, że jak się wrzuci do dokumentów tak jak community moda to też działa. Bohaterowie i nowe jednostki się pokazują.
Na multiplayer przez lan jeśli obie osoby mają moda też wygląda na to, że wszystko działa. Mam problemy z multi, ale te problemy występują nawet na czystej grze, więc to nei kwestia modów. Po instalacji u obu osób twojego mod packa bohaterowie nowi się pokazują, nowe budynki też, niestety nei grałam na tyle długo by powiedzieć coś więcej, bo jak mówiłam multi na lanie po pewnym czasie crashuje mi się nawet na czystej grze. A w hotseata grac nei chcemy,jeśli oboje mamy kompy i wygodniej.

Pointer PW
27 lutego 2021, 13:18
Super, że działa przez LAN chociaż. Dzięki bardzo za info w tej sprawie. A tymczasem planuję już wkrótce dodanie Inferno do mojego moda, ale muszę jeszcze dopracować kompatybilność moda z moimi zmianami oraz innymi modami, przede wszystkim z AC Modem.

Joker222 PW
27 lutego 2021, 14:44
Hello pls can You make H7Config from Data compatibil with Inferno Mod??

Joker222 PW
27 lutego 2021, 14:45
If i instal your mod i lose all the Heroes for the Factions 😭

klimat93 PW
2 marca 2021, 09:16
Witam spędziłem parę ładnych godzin grając w mod(mody) i wszystko chodzi w porządku ale myślę że zamiast inferno(na które co prawda czekam), świątynia byłaby lepszym wyjściem bo twierdza z syrenami jest po prostu OP.

Vexes PW
2 marca 2021, 13:33
Hejka, może trochę nie do końca w temacie, ale myślę że najbardziej będziesz w stanie mi pomóc. Mam sobie takiego moda i są tam dwa pliki tekstowe. No i chciałem sobie je przetłumaczyć. Pierwszy wszystko ok, ale to co jest w drugim nie wyświetla polskich znaków. Przy pierwszym pliku nie miałem tego problemu. Czy wie ktoś skąd może to wynikać?

Pointer PW
2 marca 2021, 18:27
@Joker222

Just wait. When I make Inferno compatible with my mods, it will be playable. Unfortunatelly I don't plan to put Xel into my mod pack. I use many features from Umbramancer's mod and I really think they made a good job, but faction Xel and its creatures and heroes are awful and unbalanced in my opinion.

@klimat93

Na Świątynię musisz niestety poczekać dłużej. Z Inferno poszło szybciej dzięki wspaniałej robocie Slyena. Sam też jeszcze bym siedział nad ekranem miasta, zdolnością rasową itp., a tak mogę tylko nieco poprzesuwać lineup jednostek i gotowe. Ale tak, Świątynia jest w planach, też wolałbym zabrać Syreny z Twierdzy. Nie ukrywam, że pomocna dłoń kogoś obeznanego w grafikach byłaby niezmiernym ułatwieniem ;)

@Vexes

Niestety, też jeszcze nie wyłapałem od czego to zależy. Przykładem jest tu opis Dzikiej Rusałki, który nie wyświetla się poprawnie, w odróżnieniu na przykład od Blasku Chwały czy Sułtańskiego Ifryta, gdzie jest wszystko ok.

Vexes PW
2 marca 2021, 21:45
@Pointer

Kurczę, a już myślałem ze znajdę pomoc. Ale dobrze wiedzieć, że to nie tylko u mnie ale ogólnie jest taki problem. Ciekawe z czego to wynika? Jakby ktoś miał jakiś pomysł, albo co lepsze znał rozwiązanie, to ja, jak i pewnie Pointer chętnie przyjmiemy.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 8 - 9 - 10
temat: [mod/projekt] Pointer's Mod Pack

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel