Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H2] mapa z kurhanami duchów
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

Naotaka PW
8 stycznia 2021, 22:39
Cześć szukam mapki do H2 gdzie można rekrutować duchy.
Wiem, że to niezbalansowane itd... W żadnej grze nekromanta nie podoba mi się tak jak w H2. Bardzo chciałbym zagrać mając w szeregach duchy.

Hieronim PW
9 stycznia 2021, 03:26
Nie jestem ekspertem w H2, dlatego jedyna mapa, którą pamiętam że ma duchy to "Piracka utopia". Najłatwiej jest je zdobyć grając czerwonym graczem, czyli nekromantą bo najwięcej siedlisk jest na jego wyspie, ale można to zrobić też każdym innym kolorem :)

Naotaka PW
21 stycznia 2021, 23:46
Bardzo dziękuję,

uhm PW
22 stycznia 2021, 21:26
Możesz też spróbować Nosferatu, mi się co prawda nie udało, ale jeden z graczy pochwalił się że ukończył grę mając tysiące duchów, co potwierdził screenshotem. Kluczem jest znaleźć sposób, jak je zdobyć ;)

Naotaka PW
15 maja 2023, 21:25
Witam ponownie. Mój syn ma już pięć lat więc gramy razem. Gdy się dowiedział jakie właściwości posiada duch w H2 to się zajawił tak samo jak ja kiedyś . Używam moda fheroes2. Jest znacznie wygodniej niż normalnie. Tylko przeczytałem, że jedna ze zmian to wyłączenie kurhanów. Czy to znaczy że kupno ducha w kurhanie jest teraz możliwe tylko w podstawowej wersji H2 ? Wkrótce sam się o tym przekonam ale postanowiłem wstawić tutaj pytanie aby inni poszukujący dostali więcej informacji.

Kodzo19 PW
13 czerwca 2023, 17:21
Z tego co pamiętam fajną mapką z duchami jest mapa ghost planet, jedynym warunkiem jest to aby zacząć grę jako czarnoksiężnik on najszybciej zyskuje dostęp do kurhanów. Trzeba też mieć na uwadze że mapa jest dość trudna ale głównie w początkowych fazach rozgrywki.
temat: [H2] mapa z kurhanami duchów

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel