Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Statystyki jednostek HotA
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Westin PW
29 grudnia 2020, 18:57
Cześć wszystkim!
Na wstępie przepraszam, jeśli coś takiego pojawiało się już na tym forum, szukałem lecz nie znalazłem. Jeśli było, proszę o link bo zależy mi na poznaniu odpowiedzi na poniższe pytanie, a mianowicie, jak się dostać do statystyk jednostek z Hoty? Konkretnie chodzi mi o linijki takie same jak w CRTRAITS są dla innych jednostek. Chciałem się trochę pobawić ostatnio, ale o ile mogę edytować większość jednostek to nie mam dostępu do tych z Cove, a także stalowego golema, fangarma etc. Nie ukrywam, że zależy mi głównie na stalowym golemie, który jest celem mojego chorego pomysłu ^^ Czy jest to w ogóle możliwe, żeby dostać się do tych linijek i wprowadzić w nich zmiany, a co za tym idzie, napisać sobie własne statystyki tych jednostek, czy tylko te spoza hoty są możliwe do ingerencji?

avatar PW
29 grudnia 2020, 20:13
Te rzeczy są zakodowane w pliku hota.dat. Ale chyba da się je edytować jedynie przez hex-edycję.

Westin PW
30 grudnia 2020, 00:42
No to kicha, z tą hex edycją. To może w takim razie inne pytanie - jak zmienić atrybuty jednostki? np dodać jakiejś podwójny atak, albo sprawić, żeby nie latała? Zmiany w samym pliku crtraits nic nie dają.
temat: Statystyki jednostek HotA

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel