Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [Projekt] Spolszczenie i modyfikacja Kronik
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 28 - 29 - 30

Erui PW
18 grudnia 2020, 23:03
Nie. Wyświetla komunikat:
" Failed to load and compile Luascript can not open Data\Scripts|_core_.sys.lua: No such file and directory".
To jest wyświetla ten komunikat kiedy odpalam bez zgodności. Ze zgodnością reakcja jest taka sama jak z hd modem. Czyli komunikat o błędzie hd moda i crashlog. Podkreślam że uruchamiałem klikając bezpośrednio na ikonę oka. Teraz wyjdę na idiotę ale mimo to zapytam: jak wkleić crash loga jako txt do ściągnięcia?

avatar PW
18 grudnia 2020, 23:19
Ale jest tak na 156% pewien, że dałeś zgodność z XP serwis packiem 3??



I inny pomysł - poeksperymentuj z filtrami w launcherze hd-moda, np. zamiast 32-bitowego zmień na 16-bitowy itp.

Erui PW
18 grudnia 2020, 23:46
Nawet na 200%. Poeksperymentuję z filtrami.

VIP PW
19 grudnia 2020, 00:15
@Erui

Tak mi przyszło do głowy może Złota edycja ma jakiś konflikt z Erą?

Na spokojnie wstawiaj w spoiler :P.

Erui PW
19 grudnia 2020, 11:35
W takim razie zainstaluję erę na złotą edycję i zobaczymy.

VIP PW
19 grudnia 2020, 15:23
@Erui

Bo w to bym strzelał. Jeśli resztę mamy podobnie :P.

@Baronus

Bardziej wolałbym jakbyś dał rade ogarnąć ten obrazek co obiecałeś Tarnuma z bodajże księżyca.

VIP PW
20 grudnia 2020, 15:01
Wstawiam czcionkę, którą poprawiłem dla kronik (później dodam do kolejnej aktualizacji)

https://megawrzuta.pl/download/0a229b9b13cf6dc6d482a63245e17e4e.html

Wystarczy wrzucić do folderu Data.

Erui PW
20 grudnia 2020, 16:21
W folderze Z herosami tam gdzie mam kroniki mam jakby dwa lauchery HD moda:
HD3_Launcher.exe i HD_laucher.exe. Oba uruchamiają tego samego hd moda tak? Obu ustawiłem zgodność XP service pack 3 i administratora (i tryb HD +). 9 kronika się nie uruchamia i za każdym razem prosi o uruchomienie najpierw HD3_Lauchera. Nie wiem czemu. Erę ściągam ze skarbca jak zainstaluję to dam znać.
Crashlog:
W spojlerze żeby Baronus nie krzyczał:)
.ps.Baronusie planujesz jeszcze coś robić ze swoim modem do HIV?

VIP PW
21 grudnia 2020, 19:26
Miałem na myśli najpierw test Heroes 3 + HDMOD + Era, ale jak to tam jest w Erze to pewnie @avatar ma większe doświadczenie :P.

Baronus PW
21 grudnia 2020, 22:16
I prosze porteret Ksiezyca zrekonstruowany z tla kampanii. Zajelo pare godzin ale zaden oryginalny piksel nie ruszony a to musi jakos wygladac.
Tarnum w pogietej zbroi.
https://uploadfile.pl/pokaz/2124329---ucd6.html

H4 to zapytaj w watku o modzie. Nie bedziemy rozwalac tego.

VIP PW
22 grudnia 2020, 15:27
Spoko, tylko siadłoby wyciąć :P. Możesz umieścić na naszym tle?

Baronus PW
22 grudnia 2020, 17:57
Zrob tak jak robiles. List po prawej portret. Moze to czarne tylko tam gdzie wroć daj nie tak duzo. Na razie list pusty. Skonstruuje go.
Chyba ze chcesz aby ja zrobil?!
Nawiasem mowiac wyglada na tło instalatora. Z ktorego potem zrezygnowali bo kronike puscili darmo.

VIP PW
22 grudnia 2020, 21:31
Tz Wystacrzy portret zamienić wrzucałem już chyba na forum.

VIP PW
23 grudnia 2020, 20:25
Wstępnie:

2.5.4


Dziękuje za pomoc z integracjami :).

Begrezen PW
24 grudnia 2020, 13:34
moze troszke offtop ale co mi tam

chyba pierwszy kronikowy memik ;3

Erui PW
24 grudnia 2020, 21:38
Wesołych Świąt wszystkim! Zainstalowałem najnowszą Erę z Heroes Community. Zadziałała choć nie było w menu głównym Wogowego obrazka ze smokiem nad zamkiem i smoka na ekranie ładowania mapy. Nie pytało też o wogifikację mapy chociaż ustawiłem odpowiednią opcję. Nie wiem co o tym sądzić. Na razie 9 kronika u mnie nie działa i tyle.

VIP PW
24 grudnia 2020, 21:42
Wesołych Świąt :).

@Erui

Okej, a jak teraz stworzysz klon folderu i przekopiujesz/zainstalujesz kroniki do tego klona z erą to działa? Ewentualnie jak odpalisz plik Ery zamiast 'Chwały Wojny'?

Erui PW
24 grudnia 2020, 22:41
Ponieważ po nieudanej próbie z Erą usunąłem ją dysku, ponownie ponowiłem całą operację tzn. czysta instalka herosów, ery i hd moda i kroniki na koniec. Skutek: tym razem era się wogóle nie uruchamia. 8 nie wogowych kronik działa, 9 nie działa. Czyli Złota edycja najwyraźniej gryzie się z Erą. Jeśli nie da się stworzyć nie erowej wersji tej kroniki to trudno. I tak wasza robota jest świetna. A jak starczy wam zapału to może i jedenasta z Forge powstanie.

VIP PW
25 grudnia 2020, 10:14
@Erui

Jeśli masz jeszcze podaną wersje looknij, bo HDMOD dodał update do Ery :P. Jak nie, a jak w pliku list.txt usuniesz GoW odpali się -> folder Mods?

I mam jeszcze jeden pomysł, ale muszę go zweryfikować.

Erui PW
25 grudnia 2020, 21:38
Juppi! Rozwiązałem problem :D. 9 kronika nie chciała odpalać przez nieoficjalną łatkę 3.3 autorstwa Hellburna:P. Kiedy na nowo zainstalowałem H3 złotą edycję pomijając tę łatkę, fanowska kronika odpaliła się bez problemu. Myślę że dobrze będzie przestrzec przed tym ludzi. Czy Hota będzie niezbędna do odpalenia 10 kroniki z Cove?
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 28 - 29 - 30
temat: [Projekt] Spolszczenie i modyfikacja Kronik

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel