Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 49 - 50 - 51 ... 82 - 83 - 84

Nicolai PW
23 września 2020, 12:58
A tam płyty, ozdobniki i farfocle. Najgorsza jest... tarcza. Kompletnie nieprzystosowana do jazdy konnej. Po jedno jest ostro zakończona przez co możesz zrobić krzywdę sobie i wierzchowcowi. Po drugie nie oferuje oparcia. Jak sobie spojrzycie na tarcze kopijnicze to mają rowek do podtrzymania lancy:



I tutaj powinniście zauważyć trzeci błąd. Jaki jest sens trzymania tarczy w prawej ręce jak ten, którego atakujesz jest z lewej? No i trzymanie kopii w ten sposób jest równie mądre co przybijanie piątki autobusom. Po trafieniu będzie Ci wykręcać rękę w bok. Spójrzcie sobie w zdjęcia z turniejów, oni celują po skosie:



Jasne, husaria przytrzymywała pachą, ale ich kopie były lekkie, drążone w środku i jednorazowe:


Warmonger PW
23 września 2020, 14:48
Ogólnie tak, ale... ładnie wygląda :P

Heroes 3 to nie jest symulator pola walki, tu reprezentacja jednostek jest symboliczna.

AmiDaDeer PW
23 września 2020, 15:50
Warmonger:
Heroes 3 to nie jest symulator pola walki, tu reprezentacja jednostek jest symboliczna.
I tyle jak dla mnie wystarczy w tej całej burzy. ;P

Sanders PW
26 września 2020, 09:23
Tak, właśnie dlatego naramienniki też są spoko. To tylko kwestia gustu.

W Herosach chyba wszystko wygląda jak by miało iść na paradę. Zwłaszcza po ulepszeniu, wiele jednostek jest bardzo kolorowych.
pikinierzy, kusznicy, mnisi mają zdecydowanie odświętne szaty. Rycerze idealnie wypolerowaną zbroję. Meduzy złote biustonosze..
Wszystkie jednostki są czyste i schludne. Potwory na bagnach nigdy nie są brudne i aż lśnią.
Nawet gdy toczy się bitwa nie wyglądają jak by miały zaraz atakować, a prezentują się bardzo spokojnie i dostojnie.
Taki jednorożec z Rampart jak się przemieszcza to nawet nie truchta, tylko idzie ze spokojem by mu grzywa się nie popsuła.
To wszystko jest tylko częścią zastosowanego ówcześnie marketingu. ktoś nad tym myślał żeby takie było.

Kammer PW
8 listopada 2020, 00:11
Drugi post Picolana, a szczególnie nawias, trochę studzi zapał...

Kastore PW
8 listopada 2020, 00:29
Tu nie ma już co studzić jak się czeka rok na cokolwiek.

Kammer PW
8 listopada 2020, 23:23
Szczerze mówiąc, myślałem, że to się trochę większym echem odbije. :P

VIP PW
9 listopada 2020, 00:05
Każdy przyzwyczajony xD

Bajan PW
9 listopada 2020, 07:24
A co napisano? Google tłumacz daje bełkot.

Kammer PW
9 listopada 2020, 11:53
Że były plany na artykuły z rozmowami z oryginalnymi autorami H3, ale nie rozmawiali z nimi(?).
Będą się zajmować takimi rzeczami, jak wydadzą 1.7, kiedykolwiek się to stanie.

Ciekawy jest też post Artura Suworina, ale z niego translator robi sieczkę, wydaje mi się, że chodzi o to, że Docent nie chce wypuszczać małych informacji (Zrobiliśmy jedną z trzech kampanii), tylko woli przekazywać monumentalne informacje (Factory wyszło, Skończyliśmy kampanie).

Bajan PW
9 listopada 2020, 12:34
W mojej ocenie to nie wyklucza terminu noworocznego, a nawet nie jest studzeniem zapału, bo Hotowcy zawsze byli tacy powściągliwi w obietnicach. To picolanowa rutyna. Podejrzewam, że grywalne Factory jest w zasięgu rosjan do Nowego Roku i wszystko zależy od balansu, kampanii, szlifów graficznych w nowyn ekranie miasta.

Kammer PW
15 listopada 2020, 19:08
Docent Picolan zmarł 7. listopada.

Sources: 1, 2, 3, 4.

Tarnoob PW
15 listopada 2020, 19:28
Moim zdaniem ta smutna wiadomość mogłaby pójść na stronę główną. Nie spodziewałem się, że zgony twórców HoMM zaczą się od tego młodszego pokolenia.

Hellburn PW
15 listopada 2020, 19:41
Właśnie się zorientowałem, że wypowiedź, którą przytoczył Kammer mogła być jego ostatnią publiczną wypowiedzią nt. HotA.

VIP PW
15 listopada 2020, 21:24
😢

voncur PW
19 listopada 2020, 21:55
A wiadomo jak zginął? Wypadek?

Kastore PW
19 listopada 2020, 22:48
Tak.

AmiDaDeer PW
27 listopada 2020, 18:40


Opis Czerwi i Olgoj-chorchojów tutaj (ENG, RU).






Kammer PW
27 listopada 2020, 19:06
JB przedstawiło całkiem obszerny opis czerwi.

avatar PW
27 listopada 2020, 19:27
A tak leciutko offtopicowo: z tego postu i z tego można doczytać troszeczkę więcej informacji na temat statusu Fabryki po śmierci DP.
strona: 1 - 2 - 3 ... 49 - 50 - 51 ... 82 - 83 - 84
temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel