Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Gildia Lingwistówtemat: [HC] Polonizacja Kronik
komnata: Gildia Lingwistów
strona: 1 - 2 - 3 ... 36 - 37 - 38

Begrezen PW
7 października 2020, 01:06
poprawione drzewo zycia:
https://www.mediafire.com/file/65tyi8aymsw5ezo/HC_hard_-_Drzewo_%25C5%25BBycia.h3c/file
zmiany podobnie jak wczesniej:
- boosty dla komputera, wzmocnienie bossow i niektorych istotnych straznikow
- znaczne ograniczenie statystyk mozliwych do zdobycia i poziomu doswiadczenia
- wieksze wypelnienie terenu
- ban dla zbednych umiejetnosci typu nauka, odkrywanie, nawigacja, a także ban dla logistyki
- tarnum przechodzi do kolejnych scenariuszy jako jedyny bohater
- zdarzenia fabularne pojawiaja sie znacznie szybciej, adekwatnie do szybkosci rozgrywki
- ograniczenie gildii magow i siedlisk wyzszych poziomow w poczatkowych misjach
- zmiana premii poczatkowych na bardziej roznorodne
- pare mniejszych zmian

VIP PW
7 października 2020, 01:25
Jak znajdę chwile wolnego czas to popykam w ulepszoną szarże :P. Ekspertem rozgrywki nie jestem, więc zobaczymy :P. Jak tworzyłem kiedyś swoje mapy to dbałem o szczególiki i leciały testy, ale tutaj wiadomo, że dużo do sprawdzenia :P.

Co do wersji z GOG. To sam nawet nie widzę sensu jej polonizacji i jest dużo aspektów przeciw :P. Np. (w skrócie) brak wsparcia dla HDMOD i wszystkich jego udogodnień czyli gramy na domyślnej rozdziałce (niby chyba są jakieś wrappery), brak ulepszonych kronik, posiadamy większe możliwości operując na SoD/Complete, bardzo dużo błędów, itp. Jednym słowem dużo pisania, aby wszystko znowu tu miałbym przedstawiać.
Jeśli ktoś miałby ochotę może pobawić się m.in. przekopiować zasoby kronik do tej wersji GOG i tak samo z polskiego Completa (wliczając łatkę). Pewnie poprawki w hex edycji no i zostaje problem z spakowanie na nowo mapek jako kampanii (jeśli poprawiliśmy nazwy scenariuszy i mapki na pl), bo chyba istniał właśnie z tym problem (nd. wypakowania). Pewnie trzeba by było przygotować jaki spreparowany edytor kampanii albo porównać w hex edycji kampanie lub jakoś spakować. Możliwe, że coś z formatem *.gz.

Ewentualnie w najbliższym czasie, aby nie wprowadzać zamieszania stworze nowy temat i przekopiuje mój główny post, a także napisze tam mniej więcej strony, że w tym konkretnie temacie była prowadzona rozmowa na temat projektu. Pewnie moderator w panelu nie ma podanej (masowej) funkcjonalności, a jednorazowo najszybciej można byłoby to zrobić pewnie nie trudnym zapytaniem na bazie danych w SQL podmieniając masowo id postu lub na przyszłość zaimplementować w PHP :). Wszystko zależy od wyglądu struktury, ale pewnie jest domyślna. Nie ważne :P.

Begrezen PW
16 listopada 2020, 22:46
poprawiony ognisty ksiezyc:
http://www.mediafire.com/file/26gf2stx7wpuj8m/HC_hard_-_Ognisty_Ksi%25C4%2599%25C5%25BCyc.h3c/file

zmiany podobnie jak wczesniej:
- boosty dla komputera, wzmocnienie bossow i niektorych istotnych straznikow
- znaczne ograniczenie statystyk mozliwych do zdobycia i poziomu doswiadczenia
- wieksze wypelnienie terenu
- ban dla zbednych umiejetnosci typu nauka, odkrywanie, nawigacja, a także ban dla logistyki
- tarnum przechodzi do kolejnych scenariuszy jako jedyny bohater
- zdarzenia fabularne pojawiaja sie znacznie szybciej, adekwatnie do szybkosci rozgrywki
- ograniczenie gildii magow i siedlisk wyzszych poziomow w poczatkowych misjach
- zmiana premii poczatkowych na bardziej roznorodne
- pare mniejszych zmian

to juz wszystkie. dobranoc.

VIP PW
16 listopada 2020, 22:55
👍

Tarnoob PW
2 marca 2022, 15:34
Zaktualizuje ktoś może grotowy dział HC? Jaskinia Behemota ma już w swojej sekcji informację o pełnym spolszczeniu, a AC jest w tyle.

VIP PW
15 marca 2022, 23:46
Kiedyś pisałem z moderatorem już nie pamiętam nicku :P. Podsyłałem materiały, zasoby, informacje, chyba też był pomysł na wrzuceniu quiz, ale nic nie widziałem do tej pory z aktualizacją :P. Jedyne co teraz mogę tu wrzucić to link do tematu z pełnym spolszczeniem nad którym pracowałem dla potomnych: https://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=3892
strona: 1 - 2 - 3 ... 36 - 37 - 38
temat: [HC] Polonizacja Kronik

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel