Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [Projekt] Spolszczenie i modyfikacja Kronik
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 28 - 29 - 30

Wyjątkowo PW
14 listopada 2020, 20:42
Co znaczy poprawic graj i zapowiedzi? Autorzy zmienilem na ladniejsza tworcy. Chcesz koniecznie autorzy?! Ja uzywam tworcy u siebie.
Sa troche inne bo eksperymentowalem ale maja obwodke.
Lodbar moge na szybko cos znalezc nekro w sieci i zmontowac bo akurat nie mam wielkiej ochoty malowac trupy :0))) Zwlaszcza ze tematyka nie pasuje. Ale oczywiscie dobrze ze jest!
Hero of light dal cos w tym stylu?! Bo skoro jego to trzeba wykorzystac i jego wizje.

avatar PW
14 listopada 2020, 20:49
Nie, ten obrazek w tle to głównie autorska robota Kuririna przepuszczona przez filtry, by przypominała malarską robotę. Hero of Light w swoim modzie dał obrazki Borisa Vallejo z cyckami ;)

VIP PW
14 listopada 2020, 21:11
Ja tam jeszcze "nekro" dorobiłem pod nogami hehe :P. Myślę, że wyszedł super :).

Mówię cały czas o przyciskach w głównym menu gry :). Właśnie z Lodbarem wstrzymajmy się jeszcze, bo otrzymałem odpowiedź od @Blaza i może coś się uda, mam nadzieje :).

Edit.
Dokładniejsze wyjaśnienie (hex edycja robiona pod twoje buttony, więc fajnie jakby się nie zmieniło ich przesunięcie :P):


Polecam otworzyć w nowym oknie :). Oczywiście również podziękowania dla @Khemiela za grafikę :)! Dorobiłem polski napis (był tam ang) myślę, że git w tej samej konwencji :P

Wyjątkowo PW
14 listopada 2020, 23:59
Matko jakie paskudne. O to mi chodzilo ze kroniki sa piekne a tu dodajemy cos takiego! Nie chodzi o to ze grafiki nieudolne tylko temat ohydny. Moze cos mniej drastycznego?!

http://heroes3wog.net/wp-content/uploads/2019/09/necropolis.jpg

Jest necro ale az tak nie straszy. Ewentualnie dokleic buzke Tarnuma.

Ok Wyniki trzeba poprawic.
Tworcy wycialem swieczke jak bylo w polskiej wersji.
Wydaje mi sie ze Graj i Zapowiedzi sa tak samo zrobione ale inaczej niz reszta bo robie eksperymenty. Lepiej z biala obwodka czy bez? Bo obwodka jest w oryginale i tak chcialem troche zachowac.

VIP PW
15 listopada 2020, 12:52
Serio jest drastyczne :P? Moim zdaniem jest super :). Można powiedzieć, że podobny jak w Wojownikach :P.

No właśnie bez, aby każdy button miał tą samą konwencje. W sensie, aby pasował do pozostałych.

Erui PW
15 listopada 2020, 13:08
Zgadzam się z Vip. to jest świetne. Doskonale pasuje do nekromanckiej kroniki Tarnuma.

Wyjątkowo PW
15 listopada 2020, 15:52
To co dałem tez pasuje doskonale. Ponadto mowilem ze okropnie wyglada a nie ze temat nie pasuje. Z nekromanckiej termatyki moznna wybrac. Jutro dam lodbar to zobaczycie jak pasuje. Szczeka opada! Znalazlem najlepsze w sieci nekromanckie malowidlo.
A z ta swieczka to co?! Jasniej ciemniej?! To jest oryginal. Na razie tych Graj Zapowiedzi nie ruszam bo w sumie chodzi o pasek. Moze jeszcze wymysle inna koncepcje?!

zmudziak22 PW
15 listopada 2020, 23:05
Kampania Nekropolii i Tarnum jako Rycerz Śmierci, super. Jeszcze jakbyś dał w opcji ulepszonej Drzewa i Księżyca granie Wrotami i Infernem tak jak u HoLa.

VIP PW
15 listopada 2020, 23:57
To nie tylko moja zasługa specjalne podziękowania należą się również @avatarowi za polonizacje i wsparcie projektu :)!!!

Nie mówię nie, ale też nie mówię tak jak to będzie zobaczymy :P. Ulepszone, mamy już drzewo i szarże (dorobione), zaś do ulepszeń brakuje nam jeszcze księżyca. Jeśli miałaby nastąpić aktualizacja to 2 buttony dodałbym na sam dół obok 9 kroniki, aby się nie myliło z SoD :). Ale odpowiem jak lektor tarnuma :P. "Wybiegam zbyt daleko naprzód... " :P. Najpierw skupiłbym się na dokończeniu 9 kroniki i poprawie błedów aktualnych, dlatego bardzo proszę zgłaszać błędy :P. Już niektóre znam :).


@Wyjątkowo

Nie chodzi coś znaleźć tylko zrobić dla kroniki, bo różnie bywa i lepiej zapytać autora :P. Autorzy czy tam Twórcy wystarczy kliknąć pędzlem i to taki co pasuje w stylu pomarańczowego koloru, coś w ten deseń jak dałem we wszystkich kronikach :).

Edit.

Aby nawiązać o co mi chodzi z tymi "2 buttonami", że na dole to zamieszczam jak wygląda Launcher :). Jeszcze coś może dorobię albo i nie, bo muszę sprawdzić integracje innej DLL.


Wyjątkowo PW
16 listopada 2020, 12:15
Prosze! To mozesz dodawac tabliczki! To nawet artbook mozna by zrobic np. Tarnum tworczosc w sieci.

Prosze tu absolutnie mistrzowski obrazek o tematyce nekro! Tak tworza najlepsi! O to mi chodzilo:
https://wrzucplik.pl/pokaz/2109328---hjtf.html
Uderza nastrojem bez walenia po oczach trupami i gnijacym miesem! Posepny mrok bez obrzydlistwa. Pasuje i do Herosow i do tej kroniki! Bezbledny! Moze na menu?!

Co do autora to moze w dwoch miejscach mozna znalezc. Oraz Rosjanie robia z tego awatary! Zapomniany. Napisz znalezoionynw sieci dopasowany ja i tyle! Nie osmielil bym sie mowic falszywie ze to moje dzielo! Tworca mistrz!

Begrezen PW
16 listopada 2020, 12:39
nie lepiej by było, jakby kroniki były uporzadkowane wedlug kolejnosci chronologicznej? przydalby sie tez jakis mini opis, co tam zmieniają ulepszone wersje

VIP PW
16 listopada 2020, 16:44
Tylko pierwsze to warto by było zapytać autora, bo też nie chce wrzucać czegoś o tak o :P. I widzimy raz jest konik normalny, a raz w menu głównym "kościany" to nie wiem :P. Elementy ze Zwojami Tarnuma to pytałem @Kammera znajdują się w kwasowej groty pod tym linkiem: http://www.gildia.acidcave.net/zwoje_tarnuma.html. Dałem tooltipa z info, że z podanego linku :)

Postaram zmienić na chronologie + dodać tooltipa z info. To co będzie pisać to prawdopodobnie tak jak mamy PPM w grze, bo najlepiej pasuje :P.

Wyjątkowo PW
16 listopada 2020, 19:53
Co da autora to nie da sie znalezc jak i mnostwa internetowych grafik. Jak mowilem ludzie robia z tego memy i awatary. W ogole to jakby sie zglosil z pretensjami to usuniemy :0))) Nic takiego nie nastapi bo to zapomniany obrazek ktory trudno znalezc a jest genialny. Konik fajny czarny grozny ale nie obrzydliwy.

Erui PW
17 listopada 2020, 23:03
To jest po prostu super! Polskie kroniki będą o wiele lepsze od oryginalnych.

VIP PW
18 listopada 2020, 16:09
:D.

A i właśnie ogólnie po długich analizach doszedłem do wniosku, że jest możliwe dodanie pewnych aspektów z HC (mamy te 3 aspekty, które nie są wspierane).
Mam na myśli:
1. Czas + Tarnum (możliwe, ale to trzeba wykorzystać AB i może nie wspierać pewnych aspektów SoD, więc jestem na NIE + za dużo pracy :P)
2. Zabranie artefaktu po pokonaniu wszystkich przeciwników (aktualnie dodane w 6 kampanii, a także prawdopodobnie możliwe dla 2 pozostałych scenariuszy z HC)
3. Królowa + Tarnum nie mogą zginąć (prawdopodobnie możliwe do dodania)

VIP PW
18 listopada 2020, 18:59

Autor: @Blaza
Dziękuje :).

Wyjątkowo PW
18 listopada 2020, 21:01
Szkoda ze tracilem czas. Najpierw szukalem potem robilem a jest co innego. To co dalem to bylo mistrzostwo tu wiedze sklejanki Nie o to chodzi ze ma byc moje tylko ze trzeba sie umowic co kto robi zeby nie dublowac. Myslalem ze nie ma kto robic. Ale ciesze sie ze masz ludzi! Niech sie ucza robic grafike! Oczywiscie ciesze sie nawet z amatorskich modow! Robcie! Musze jednak ocenic to co zrobicie. Lodbar jest lepszy. Co do recyklingu moja zasada jest usuwac wszystkie powtorne motywy. Jak cos jest w Herosach to tam mozna obejrzec. Lepiej juz uzyc pasujace grafiki z internetu. Ale powtarzam uczcie sie Robcie! Im wiecej nas tym lepiej. Niemniej jak mowie bede to ocenial. Nie jestem zlosliwy. Gdyby nie to dzielo nie mialo by wyzszej jakosci niz oryginal.

A tu przyciski. Wiem juz o co chodzi. Najlepsze wyniki dalem ci omylkowo te twoje. Tu daje wlasciwe. Wszystkie to jak aktualna paczka jak cos dojdzie to dodam.
https://wrzucplik.pl/pokaz/2114177---u9ni.html

Teraz sa wszystkie przyciski w jednym stylu bardzo ladne. Robcie kroniki teraz juz przyciski sa do kazdej. Tylko Menu i ekran wczytywania. Ale tu juz sa chetni do robienia!

VIP PW
18 listopada 2020, 21:34
@Wyjątkowo

Napisałem o tym loadbar, a później prosiłem, abyś poczekał, bo może uda się @Blaza stworzyć :). Nie chodzi, że twoje jest złe czy coś również jest spoko :). Tylko chodziło mi, że nie wiem z jakiego źródła :(. I wydaje mi się, że jakby ktoś pomyślał, że to Tarnum to ma innego konia na głównym menu i tutaj :/. A chciałem głównie motyw Tarnuma, bo o nim jest kronika :). Wspólnie zaczęliśmy tworzymy super projekt i się rozwija :)!! Wiele razy mi pomogłeś przy projekcie :D. WIELKIE DZIĘKI TOBIE I KAŻDEMU KTO POMÓGŁ :)! Każda opinia i pomoc jest cenna :) Z każdej cegiełki tworzymy super projekt :).

Zaraz sprawdzę buttony, dziękuje :).

Wyjątkowo PW
18 listopada 2020, 21:43
A faktycznie mowiles cos tam. To trzeba jasno ze ktos robi. Trzeba sie podzielic tematami! Ale spoko ten obraz mi sie podoba wiec i tak chcialbym go miec. Robcie! Widze ze juz ze 4 nowe osoby bo i Avatar i Kuririn. Dobrze! Zrobmy 100 kronik! Warto!
A moze nowe portrety herosow?! Np z ikonki Drzewa mozesz wyciagnac portret Vorra i dodac do gry! Trzeba tez dac nowe twarze Tarnuma do Drzewa i Ksiezyca.

VIP PW
18 listopada 2020, 22:05
No fakt można pomyśleć nad tą twarzą Tarnuma dla drzewa i księżyca :). Warto by było jakby Ci się udało te buttony jak kiedyś zacząłeś robić zamiast "KAMPANIA" :P.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 28 - 29 - 30
temat: [Projekt] Spolszczenie i modyfikacja Kronik

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel