Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Biblioteka Legendtemat: [H4] - Teksty fabularne (Podstawowe Kampanie)
komnata: Biblioteka Legend

loker PW
19 października 2020, 15:55
Cześć,
ostatnio wyeksportowałem i zebrałem w całość teksty fabularne (polska wersja, 6 kampanii) z głównej kampanii Heroes of Might and Magic IV. Mocno się wzorowałem na wersji z Celestial Heavens, to co zrobiłem ze swojej strony to część tłumaczeń śródtytułów (oznaczonych np. ==tekst==) więc mogą być trochę od czapy. Ewentualne sugestie lub wskazanie błędów mile widziane. Jeżeli napisałem post w nieodpowiednim dziale to przepraszam i proszę przenieść. Zainteresowanych odsyłam do poniższego linku.

Link: H4 - Teksty Fabularne

EDIT: Poprawione wszystkie kampanie, szczegóły w pliku txt
EDIT 2 (09-12-2022): Kolejne poprawki, szczegóły w pliku txt

Hellburn PW
19 października 2020, 17:23
Dzięki! Mnie na pewno się przydadzą w przyszłości :)

Hieronim PW
21 października 2020, 19:47
Wow dzięki. Jest ładnie i przejrzyście :>

loker PW
24 października 2020, 13:08
Dzięki za odzew. Poprawiłem kampanie więc jak coś się zmieni jeszcze to dam notkę w głównym poście tak jak teraz.

Hellburn PW
3 grudnia 2022, 20:20
Wielkie dzięki za te pliki, bardzo ułatwiły mi pracę. Póki co pracuję z nimi i z youtubowymi let's playami - wychwyciłem tylko jeden brak w kampanii natury, zaraz na początku drugiej mapy, gdy Elwin spotyka trolle żerujące na tygrysach.

Wiem, że zdarzenia w H4 działają nieco inaczej niż w H3, ale jak myślisz - czy byłaby możliwość, by dodać przy każdym fragmencie tekstów czas, kiedy powinno się to dane zdarzenie wyświetlić (np. 2 dnia, 5 dnia 2 tygodnia itd.)?

loker PW
6 grudnia 2022, 13:04
Miło, że komuś się przydało.

Przejrzę wszystkie kampanie i postaram się poprawić w miarę możliwości. Z datami to zobaczę, jeśli pisze dokładnie kiedy z poziomu edytora kampanii to zapewne dodam.

Co do tego fragmentu o trollach to dodałem to w drugiej wersji która jest ciągle dostępna pod linkiem, w pliku txt zawarłem zmiany.

Hellburn PW
7 grudnia 2022, 19:14
loker:
Z datami to zobaczę, jeśli pisze dokładnie kiedy z poziomu edytora kampanii to zapewne dodam.
To by była naprawdę mega wiadomość dla mnie. :) Trzymam kciuki.

loker PW
9 grudnia 2022, 15:00
Hej.

Dodałem kilka zmian. Dodałem również daty, prosto z edytora więc jest sumą dni. W razie co śmiało pisać.
temat: [H4] - Teksty fabularne (Podstawowe Kampanie)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel