Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Problem z AI w heroes 3 ERA
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Narodowiec PW
1 października 2020, 13:24
Zaobserwował ktoś z was takie zachowanie gracza komputerowego że atakuje on jedynie bohaterów gracza ludzkiego, a innych komputerowych zostawia w spokoju nawet wrogich. Na przykład widziałem taką sytuację że Niebieski gracz komputerowy jest ze mną w sojuszu i gramy przeciw pozostałym. Niebieski wchodzi se normalnie najsłabszym bohaterem na teren wroga przejmuje jego kopalnie i siedliska, a zielony zamiast pokonać bohatera to pozwala mu chodzić po swym terytorium i biega tylko za nim i odzyskać kopalnie mimo że ma silniejszą armię. W dodatku gracze komputerowi atakują głownie gracza a pozostałym graczom komputerowym przejmą od czasu do czasu jakieś miasto. Jak naprawić ten błąd w WOGU?

avatar PW
1 października 2020, 15:46
Chyba były takie mody, które podkręcały w ten właśnie sposób AI, by nie traciły wojska na potyczki miedzy sobą, a były ukierunkowane na ludzkiego gracza. Pytanie - masz zainstalowanego WoGa czy też ERE?

Narodowiec PW
1 października 2020, 16:10
ERA. Moge nazwy tych modów by zwiększyć agressywność AI?

avatar PW
1 października 2020, 16:39
A daj screena z mod managera jakie masz mody.

Narodowiec PW
1 października 2020, 17:16
Nie wiem jak tu wysłać obraz. Mody takie



[INTERFACE] Upgrade ALL
Morn battlefields
New_Terrains
Original Interface
Random skin
Unhotify
WoG
WoG Polish
Yona
XXL

Narodowiec PW
1 października 2020, 22:26
ai sod radius.bin Znalazłem taki plik w dokumentach era plugins
temat: Problem z AI w heroes 3 ERA

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel