Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Fanarty
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 19 - 20 - 21 ... 28 - 29 - 30

Kuririn PW
26 września 2020, 07:45
o Sower, szalałaś szalałaś, aż zaszalałaś! Model świetny, tekstury fajnie dobrane, lecz zapomniałeś o małym szczególiku, a mianowicie -szwy na rękawach i na bluzie, jeżeli to ma być już perfekto. :P

J. M. Sower PW
26 września 2020, 09:54
Hahah myślę, że nie ma co przesadzać z dokładnością. ;D

Ale swoją drogą, to tak sobie pomyślałem czy by nie dorobić ulepszenia, następnie spróbować zanimować i zrobić moda do H7... to byłoby dla mnie niezłe ćwiczenie w przygotowywaniu animacji do gier 3D. Tylko najlepiej gdyby ktoś mi pomógł z modem od strony technicznej. Myślę że na 1lv alternatywa odpada, więc mógłby to być mod podmieniajacy na stałe Kabiry. Wydaje mi się że chyba H7 jest na tyle modowalne.

witchking PW
26 września 2020, 10:00
Wow pomysł zacny, chętnie bym zobaczył gremliny w h7

Kuririn PW
26 września 2020, 14:40
Tylko,ten model, jest za ładny na H7.

Alistair PW
26 września 2020, 19:41
Piękna robota.

J. M. Sower PW
26 września 2020, 23:48
Cóż, zobaczymy co mi się uda. Tak czy inaczej jest to dla mnie dobre ćwiczenie. Na razie staram się opanować wrzucenie tego modelu jedynie do Unreal Engine, gdyż chcę by posiadał symulowaną dynamicznie tkaninę w pewnych miejscach i trochę jest z tym grzebania... Na ten moment udało mi się w zasadzie to zrobić, tylko tkanina przechodzi przez inne elementy modelu zamiast z nimi kolidować. Jeśli to w pełni opanuję, to myślę że już będzie z górki z implementacją modelu do H7.

avatar PW
30 września 2020, 17:25
Tym razem stworzenia z Cytadelii widziane oczami Kobaltmastera.







avatar PW
4 października 2020, 20:45
Kolejna porcja plastusiów od utalentowanego LuckyClovera!









avatar PW
5 października 2020, 18:39
Nowość (?) od VIO

LuckyClover PW
5 października 2020, 19:36
Cudowna Smocza Utopia a zwłaszcza Zielony Smok między wieżami :)
kopalnia kryształów w zboczu jest rewelacyjnym dodatkiem-mały szczegół a cieszy

AmiDaDeer PW
19 października 2020, 13:31
Autor: vera_kdrn








LuckyClover PW
20 października 2020, 10:21
Nie ma nic lepszego niż artysta z wyróżniającym się stylem-
naprawdę sprawia mi to radość w czasach gdy ogrom ludzi powiela ten sam digitalowy format
aby zdobyć sławę ...
Wyjątkowa jest tu zdolność ukazywania twarzy- na widok goblina na dziku zakrztusiłem sie kawą ze śmiechu- to jest prawdziwy fanart :)

Drwal PW
26 października 2020, 20:45
Czyli różne grafiki/arty związane z Castle z Heroes 3

avatar PW
27 października 2020, 17:27
Autor: camo.creative











LuckyClover PW
27 października 2020, 19:47
Przepiękna seria utrzymana w prostym ale niezwykle eleganckim stylu-halabardier szczególnie mi się spodobał-ma determinację wypisaną na twarzy :)

avatar PW
27 października 2020, 19:56
Mnie również urzekł swoisty minimalizm :) Autor się odgraża że w takiej formie chce narysować wszystkie jednostki - na insta już nawet Centaur jest. Będzie co oglądać!

LuckyClover PW
27 października 2020, 20:21
lepszy artysta który jest wstanie dobrze wykorzystać swoje zdolności i uchwycić istotę rzeczy w prostym stylu od takiego który polegnie na siłę mierząc się z skomplikowanymi formami-
trzeba znać swoje możliwości

widziałem centaura-świetny, nie mogę się doczekać jednorożca-to moja ulubiona jednostka :)

avatar PW
3 listopada 2020, 16:22
Nowy obraz od VIO: Nieudane negocjacje Craga Hacka.

LuckyClover PW
4 listopada 2020, 11:59
Craig Hack kontra reszta świata
marne szanse ...
dla reszty świata :)

avatar PW
11 listopada 2020, 20:51
Tym razemc oś bardziej undergroundowego. I w dodatku z drugiej odsłony Heroes. Zamek Barbarzyńcy widziany okiem Skyship Astra.






strona: 1 - 2 - 3 ... 19 - 20 - 21 ... 28 - 29 - 30
temat: Fanarty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel