Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 134 - 135 - 136 - 137

Kurek PW
28 czerwca 2018, 09:49
Dawać mi już ten mod!!! Nie mogę się doczekać.

PanMasło PW
13 sierpnia 2018, 14:16
Coś nowego?

PanMasło PW
31 sierpnia 2018, 19:53
?

Skazo PW
13 czerwca 2019, 16:53
Dzieje się coś z tym miastem ? Prawie rok temu ostatni post :(

Kastore PW
13 czerwca 2019, 17:02
Wkurzony Neph za 3...

Górski Krasnolud PW
13 czerwca 2019, 22:40
Kurcze, temat o Oasis będzie miał zaraz pięć lat. :O Pamiętam jego początki to dopiero gimnazjum zaczynałem, a tu za rok maturka. :D Ale czas leci...

DragonKing PW
27 stycznia 2020, 12:33
Pytam z ciekawości: Czy oaza jest dalej kontynuowana i ma szansę wyjść?

Lord Hawk PW
27 stycznia 2020, 13:55
DragonKing:
Pytam z ciekawości: Czy oaza jest dalej kontynuowana i ma szansę wyjść?

Skoro Neph nie porzucił to raczej jest kontynuowane, polecam prześledzić wątek, bo myślę że zarówno autor tego miasta, jak i inni nie przepadają za w kółko powtarzanymi pytaniami o to kiedy wyjdzie i poganianie żeby było na już. Inaczej mówiąc wyjdzie kiedy wyjdzie i lepiej cierpliwie poczekać niż zniechęcać twórców tą ciągłą presją, bo robią to w wolnych chwilach za free, a nie jako swoją prace.

DragonKing PW
27 stycznia 2020, 15:16
Ależ ja nigdzie nie poganiałem Nepha, tylko spytałem czy jest po co robić sobie nadzieje.

Lord Hawk PW
27 stycznia 2020, 15:40
DragonKing:
Ależ ja nigdzie nie poganiałem Nepha, tylko spytałem czy jest po co robić sobie nadzieje.

Nie chodziło konkretnie że tylko Ty, jednak w tym temacie jak i innych, powtarzają się te pytania, które same w sobie nie wnoszą nic do tematu, za to jak już pisałem stanowią taka presje na autora że ludzie czekają to ma już wydać, a to trochę demotywuje. Dlatego jeśli sam autor nie ogłasza że porzuca swój projekt to lepiej cierpliwie czekać, zwłaszcza gdy wielokrotnie było to wałkowane.

avatar PW
27 stycznia 2020, 17:57
Muszę Was zmartwić, ale Neph oficjalnie zamroził projekt. Oznacza to, że w tej chwili nie są prowadzone żadne prace nad tym miastem.

Górski Krasnolud PW
19 czerwca 2020, 18:09
Echh... i tak kończy frakcja, która nawet kilka miesięcy była brana pod uwagę przez Docenta jako drugi zamek do HoTA... ciekawe czy Neph wie

Kammer PW
19 czerwca 2020, 18:51
Była brana? Gdzie tak mówił?

Nephretes PW
21 czerwca 2020, 20:58
Tak mówiąc serio, nie sądzę że Oasis kiedykolwiek była brana pod uwagę jako kolejne miasto do HotA. Być może miałem takie wrażenie na początku (podniecony nawiązaniem współpracy) ale wydaje mi się, że już wtedy Factory było w fazie koncepcyjnej.

Co do tej abominacji stworzonej z materiałów, które kiedyś publikowałem mogę tylko stwierdzić:




val-gaav PW
15 września 2020, 10:39
W komentarzach do podlinkowanym powyżej filmiku w serwisie youtube można przeczytać:

"The graphics were all shared by the author in the public domain. They weren't stolen or leaked."

Czy to prawda Nephretes? Rzeczywiście udostępniłeś materiały okna miasta na licencji CC0 (public domain)? Nigdzie w tym temacie nie widzę takiego stwierdzenia, na heroes community też a trochę postów przejrzałem.

Jorosan123 PW
20 stycznia 2021, 11:28
Szkoda że zakończono ten projekt,teraz pozostaje już tylko zamek derwisza ze sukcession wars

Trith PW
1 kwietnia 2021, 11:14
Uroczyście oświadczam wznowienie prac nad Wodopojem, w którym to będą zawierały się zmiany konieczne aby uaktualnić ten projekt do obecnych standardów tworzenia modów do H3, takie jak zwiększenie obecności mitologii nordyckiej i mongolskiej we frakcji, kompatybilność wsteczna z wyciekłą betą Hoty oraz mapami z H4. To wszystko na autorskim silniku pisanym w Pascalu w oparciu o architekturę WoGa 3.59+, całość zostanie opublikowana ze wszystkimi wersjami Modern Forge jako oddzielnymi zamkami (Cytadela zostanie zastąpiona jednym z nich) do końca roku 2022.

Kammer PW
1 kwietnia 2021, 11:29
Cudownie, panie Dodo, chcę dołączyć do zespołu, by zadbać o logikę i składność moda, by nie było żadnych dziwnych aberraacji!

glokku PW
1 kwietnia 2021, 11:38
Czy to prawda, że zamiast namiotu medyka wodopój ma mieć spersonalizowaną machinę oblężniczą w postaci pojemnika z wodą i zamiast działać normalnie, będzie dodatkowo zapewniać ochronę przed magią wody i błogosławieństwo?

AmiDaDeer PW
1 kwietnia 2021, 13:55
Uroczyście oświadczam wznowienie prac nad Wodopojem, w którym to będą zawierały się zmiany konieczne aby uaktualnić ten projekt do obecnych standardów tworzenia modów do H3, takie jak zwiększenie obecności mitologii nordyckiej i mongolskiej we frakcji, kompatybilność wsteczna z wyciekłą betą Hoty oraz mapami z H4. To wszystko na autorskim silniku pisanym w Pascalu w oparciu o architekturę WoGa 3.59+, całość zostanie opublikowana ze wszystkimi wersjami Modern Forge jako oddzielnymi zamkami (Cytadela zostanie zastąpiona jednym z nich) do końca roku 2022.

PS. Byłem pierwszy, ale Trith mnie okradł z pomysłu na miasto.
strona: 1 - 2 - 3 ... 134 - 135 - 136 - 137
temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel