Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Gildia Lingwistówtemat: Spolszczenie Might & Magic VIII
komnata: Gildia Lingwistów

MrCudny PW
2 sierpnia 2012, 09:26
Witam!
Chciałbym zapytać, czy ktoś posiada spolszczenie do gry wymienionej w temacie? Otóż odkopałem z szafki tą grę, ale jest ona w języku angielskim. :/
Z góry dziękuję

Acid Dragon PW
2 sierpnia 2012, 09:28
O ile mi dobrze wiadomo, nic takiego jak spolszczenie do MM8 nie powstało. Gra była wydana w Polsce jedynie w naszym języku, więc nie było potrzeby.

MrCudny PW
2 sierpnia 2012, 09:33
Co prawda to prawda, bracia grali w polską wersję od kolegi, bo my mieliśmy angielską, bo ojciec przywiózł z Anglii. A znalazłem pliki polskiego M&M8 na necie, ale linki wygasły. :/

Irhak PW
2 sierpnia 2012, 12:24
A to w czymś przeszkadza? Może nawet lepiej, że jest w "oryginalnej wersji językowej", bo pewne smaczki będą bardziej zrozumiałe (tłumaczenie nie wszystko oddaje).

Acid Dragon PW
2 sierpnia 2012, 12:39
Jasne, ja sobie specjalnie sprowadziłem angielskie wersje MM7 i MM8.

Jeśli jednak dobrą zabawę ma zepsuć wysilanie się, żeby zrozumieć o co chodzi lub niezadowolenie, że się nie zrozumiało jakiegoś słówka, to lepiej faktycznie poszukać sposobu na spolszczenie gry. Po cóż innego powstawałoby u nas spolszczenie dla MM6?

MrCudny PW
2 sierpnia 2012, 14:09
Wracając do tematu. Ma ktoś te spolszczenie lub może wrzucić pliki polskiej wersji na np. speedyshare?

Ankouter PW
20 lipca 2018, 18:52
Dołączam się do prośby, z dawno dawno temu :P

Święty Majkyl PW
12 września 2020, 18:42
A napiszę, bo sam bym sobie spróbował z wersją gogową -80% ceny. Mam swoją polską edycję 2-płytową M&M8 sprzed 20 lat ale wiadomo, że bez cudu to nie zadziała. Ktoś wie, które pliki trzeba by zamieniać i czy to możliwe po wrzuceniu moda Greyface'a w gogową wersję? Pograłbym po polsku, bo wszystkich tekstów nigdy nie zrozumiem.

Kastore PW
12 września 2020, 20:42
Mnie na Windows 10 działa.

Święty Majkyl PW
13 września 2020, 12:50
Tak po prostu? To spróbuję:)

Święty Majkyl PW
13 września 2020, 19:37
Działa a nawet za pierwszym razem użyło sprzętowego akceleratora 3D a teraz już niestety to urządzenie nie obsługuje i mam pierwotną super grafikę:) Może tego patcha PL ze skarbca spróbuję jeszcze a póki co działa i mogę wyjąć spolszczenie, tylko nie wiem jak:)
temat: Spolszczenie Might & Magic VIII

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel