Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: Problem z uruchomieniem Heroes V przez GameRangera
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)

Engry PW
10 września 2020, 18:46
Jak w temacie. Klikam sobie normalnie "Host Game", tworzę room, dołącza drugi gracz. Następnie klikam "Start" i teraz tak:
1) albo gra w ogóle się nie odpala,
2) albo się opala, ale od razu wywala do pulpitu,
3) albo jakimś cudem gra odpala się na komputerze hosta, ale nie na komputerze drugiego gracza.
Do tego za każdym razem na czacie roomu wyskakują komunikaty "Host Aborted Game" i "Host closed room"
Wie ktoś w czym tkwi problem i jak go naprawić? Ewentualnie czy jest jakiś inny sprawdzony sposób na zagranie w multi Heroes V (poza Hamachi, bo tego kompletnie nie ogarniam)? Dodam jeszcze, choć nie wiem czy to istotne, że za równo ja jak i drugi gracz mamy grę zakupioną w sklepie Ubisoft (Uplay) i tą samą wersję gry (1.60). Wspomnę też, że przy odpalaniu Heroes III przez GameRangera nie mam takich cyrków i wszystko działa jak powinno.

Ursus PW
10 września 2020, 20:06
Żeby móc korzystać z H5 w GameRanger należy zmienić nazwę pliku .exe na "H5_Game".

Engry PW
10 września 2020, 20:28
Kurcze, tak się składa, że mam ustawioną nazwę pliku .exe na H5_Game i dalej nie działa :((

gotri7 PW
11 września 2020, 20:40
Wymagania sprzętowe banglają?

AmiDaDeer PW
11 września 2020, 22:58
Nie grałem w H5 wystarczająco dużo razy, żeby wiedzieć dokładnie, o co może chodzić, ale czy H5 poza multi odpala się normalnie na Twoim systemie, czy może np. trzeba włączyć grę z uprawnieniami administratora lub w trybie zgodności?

Ursus PW
12 września 2020, 10:38
@Engry Może warto również przejrzeć to forum, gdzie gracze borykali się z tym samym problemem.
temat: Problem z uruchomieniem Heroes V przez GameRangera

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel