Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 29 - 30 - 31 ... 162 - 163 - 164

MCaleb PW
13 lutego 2007, 17:13
Mam nadzieję, że wiesz jak ta jednostka jest nierealna? I to tym razem nie chodzi mi o animację, bo i tak nigdy jej nie zrobisz, a o sam fakt dosiadania błękitnego. Nie dość, że błękitny wygląda jak smok-karzełek, to jeszcze ten 'jeździec' wygląda jakby kija połknął siedząc (a raczej stojąc) mu na skrzydłach.
Innymi słowy - jednostka nielogiczna.

Trang Oul PW
13 lutego 2007, 17:31
Ja tylko dodam, że mało który smok da się dosiąść.

vinius PW
13 lutego 2007, 20:49
Ja zas dodam, że w pewnych miejscach to da sie dosiąść pierwszy lepszy.

EDIT: już wiem, po co ramka pod spodem :P zrzędzicie.

Trang OulTrang OulTak, a niektóre dają się prowadzić na smyczy. Ale wszyscy o tym wiemy, więc nie trzeba rozwijać tego tematu.

QuiQui A jeszcze inny może ci odgryźć jakąś nogę czy co tam ci jeszcze pozostało :P.

Quba Drake PW
14 lutego 2007, 10:11
Dosiadanie Błękitnego Smoka, wierzysz w cuda.Może i jest to możliwe ale napewno nie dla zwykłego śmiertelnika.Rozumiem zielony lub czerwony smok ale błękitny...

Cichy PW
14 lutego 2007, 18:36
@Quba Drake - jeśli dla zwykłego śmiertelnika niemożliwe jest dosiadanie Błękitnego Smoka, to dosiąść go może (zgodnie z logiką) elf :P Elfy są przecież nieśmiertelne ;D (sorry, długowieczne...)

@TrangOul - jak ich zabiłeś i ożywiłeś, to się nie dziwię (ew. mogę ich poznać, pod warunkiem - muszą dosiadać nieumarłe smoki);P
PS. Czy te elfy wyglądają tak:


EDIT: 5 strzałów w moim kierunku mnie nie zabije (jestem przecież Hydrą) :D

Trang OulTrang OulAkurat mam trochę nieumarłych elfich strzelców w armii. Czy chciałbyś ich poznać?

EDIT: Właśnie tak:
(strzały lecą w kierunku Cichego)

Quba Drake PW
14 lutego 2007, 21:34
Jeśli chodzi o LoTR-a, to były nieśmiertelne(nie chorowały, miały wieczne życie), ale mogły zginąć podczas walki.Nie wiem, jak to jest w świecie M&M (może szanowny Acid Dragon mnie poinformuje).
Z Tarnumem to inna bajka, jako iż był nieśmiertelny, mógł sobie pozwolić na takie rzeczy:P.

Dark, na moje oko, to dziwny twój post trochę.Może lepiej by było tak:
Tarnum dosiadał smoki (i to chyba wszystkie).

Trang OulTrang OulA ciebie za te błędy zastrzelę osobiście.

Acid DragonAcid DragonElfy w HoMM-MM są długowieczne, ale nie nieśmiertelne.


avatar PW
15 lutego 2007, 07:32
Zaraz, zaraz, ktoś tu myli dwa słowa - ktoś, kto jest neśmiertelny, wcale nie znaczy, że jest WSZECHMOGĄCY! Czyli, nawet jak jakaś istota byłaby nieśmiertelna, to przecież mogłaby mieć problemy z dosiądnięciem jakiegoś smoka - z różnych powodów... a to smok nie chciałby latać z czymś na grzbiecie, a to łuski kłułyby jeźdźca w odwłok, a to bąki smoka mogłyby być toksyczne i niemiłe dla dosiadającego... :)

DarkTrangDarkTrangKoniec offtopu.


Ginden PW
25 lutego 2007, 12:25
Smoczy golem.
Powstał w jakiejś kuźni.

Cichy PW
25 lutego 2007, 13:43
Za bardzo "symetryczny" - nogi takie same, łuski identyczne. Rzeczywiście niedopracowany.

Tilogour PW
25 lutego 2007, 17:10
"Golem" jest zbyt jednakowy, a dodatkowo jego "środek" brzydko wygląda. Nogi są niespójne.Ciekawe czym miała być ta szara część...?(koło ogona)
Co za "narzędzia" mieli w tej kuźni?

Ginden PW
25 lutego 2007, 19:59
Ta tylna część... Jakoś powstała w czasie tworzenia :P. Główną rzeczą którą mam zmienić to nogi. Niestety, żadna istota z H3 nie ma odpowiednich nóg. Wiecie, z czego zrobiłem ta istotę?

Acid Dragon PW
25 lutego 2007, 23:36
Ze szkieletu ryby z obiadu?

względnie mogła to być jaszczurka....

Trang Oul PW
26 lutego 2007, 00:04
Mnie to wygląda na szkielet czerwonego krasnoluda po walce.

Qui PW
26 lutego 2007, 02:36
Cokolwiek to nie jest, wywlokłeś tego za mało... Pomijając inne zastrzeżenia, chciałbym zwrócić uwagę na to, iż ów golem posiada tylko dwa odnóża, co jest oczywistym błędem. Wyobraź sobie jakby to się poruszało na tych dwóch kończynach - co_najmniej komicznie.

Cichy PW
27 lutego 2007, 08:20
@Ginden: morze nogi lisza albo kościanego smoka by pasowały (pżekolorowane:P)?
@Qóba: Masz rację. Popieram };>

Quba Drake PW
4 marca 2007, 21:02
Wreszcie mnie ktoś poparł, jest mi niezmiernie miło.Co do smoka ot aż sok z granatu stanął mi w gardle.Nie jest źle, ale może być lepiej(skrzydłka bym powiększył).

Acid Dragon PW
4 marca 2007, 22:01
Not bad...

pierwsze skojarzenie to czerwony smok z H2.

Trang Oul PW
4 marca 2007, 22:50
Ładny, podoba mi się jego bródka. Wg mnie pasuje na "dobre" ulepszenie czerwonego smoka.

Quba Drake PW
5 marca 2007, 17:34
Rysowniku aż się dusza raduje widząc twoje dzieło(moja przynajmniej:P).Od ukazania się tego czegoś co niby golemem smoczym jest to normalnie jest to najlepsza jednostka:D


Cichy PW
5 marca 2007, 18:58
Fajne, ale smok wyszedł lepiej. Mi pasują raczej do Inferno. Jeśli chcesz zanimować którąś z jednostek, to zajmij się tym rycerzem (lewy górny róg). Smok mi się podoba, no ale podobieństwo do czerwonego jest.
strona: 1 - 2 - 3 ... 29 - 30 - 31 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel