Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H2/projekt] Projekt Ironfist
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 4 - 5 - 6

Magiellan PW
13 lipca 2017, 11:34
Fajna sprawa. W końcu wakacje się zaczęły to będzie co po testować XD




A przy okazji pytanie. Wie ktoś może czy coś się w ogóle dzieje z tym drugim modem konwertującym bardziej WOGa na H2? Trwają jakieś prace? Są jakieś postępy? Chyba, że to ten sam mod to przepraszam za głupie pytanie XD

avatar PW
13 lipca 2017, 12:32
Chodzi ci o moda konwertującego H2 na silniku H3. Nazywa się Succesion Wars i powoli się robi.

Magiellan PW
13 lipca 2017, 18:45
Tak. W rzeczy samej. Chodzi mi o mod Succesion Wars. Tylko nazwa wyleciała mi z głowy bo w sumie to całkiem dużo tych różnych modów. Niemniej bardzo się cieszę, że ten mod nie przepadł i, że jednak cały czas coś się z nim dzieje.


Jeszcze pytanie co do tego projektu Ironfist. Otóż gdy tylko próbowałem go zainstalować od razu zareagował antywirus i umieścił mod w kwarantannie. Czy to oznacza iż modzik kryje w sobie jakieś wirusy, czy to normalne (przynajmniej w miarę) i powinienem na czas instalacji wyłączyć antywirus?

Dren PW
13 lipca 2017, 23:32
Ogólnie rzecz ujmując, wiele modyfikacji jest traktowane jako wirusy, dlatego, że zwykle ingerują w jakieś oryginalne pliki np. gry. Osobiście jak ja instalowałem tego moda, to nie miałem żadnych problemów z wirusami po instalacji.

avatar PW
2 września 2020, 08:28
Projekt o dziwo żyje i niedawno twórcy zaanonsowali, że Forge w H2 jest ukończone (choć jeszcze nie do pobrania).




O ile do wykonania graficznego jednostek nie mam większych zastrzeżeń, to ekran miasta wygląda jak zrzucone z góry fikuśne pudełka zapałek.

AmiDaDeer PW
3 września 2020, 13:37
Ja jednak mam zastrzeżenie do wszystkich aspektów wizualnych, jak i samej koncepcji. Może i ogarnęli kogoś, kto umie w pixelart, ale do tworzenia czegoś w stylu H2 to jeszcze trochę za mało. A szkoda, potencjał programistów się marnuje.

(a ten bohater wygląda jak jakiś żart)
strona: 1 - 2 - 3 ... 4 - 5 - 6
temat: [H2/projekt] Projekt Ironfist

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel