Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3 Turniej] Mistrzostwa Polski w Heroes III
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

fisat PW
16 lipca 2020, 18:16
Moim zdaniem cała ta inicjatywa to zwyczajna kpina. Po pierwsze nie rozumiem, jakim prawem zwycięzca tego przedsięwzięcia nazywany jest "Mistrzem Polski w Heroes III", skoro gra się tam w zmodowaną grę i używa specjalnego szablonu, który z oryginalną grę nie ma nic wspólnego. No bo serio, co to jest za gra, skoro już po pierwszym tygodniu ma się przesadnie rozwiniętego bohatera, a na mapie jest pełno surowców. Gdzie w tym wyzwanie? Gra była projektowana z myślą o prowadzeniu rozgrywki miesiącami, a nie tydzień-dwa i już, koniec. Czy to jest Heroes 3? Nie jest. Tak samo jak Counter-Strike nie jest Half-Lifem, z tego też się zrobiła całkowicie inna gra i powinno pozmieniać się nazwy, żeby oddzielić się od pierwowzoru. Niech to będzie po prostu Horn of the Abyss i "Mistrzostwa Polski w Horn of the Abyss, na szablonie Jebus Cross", żeby nie wprowadzać fanów Heroes 3 w błąd.

Bardzo żałosna jest również otoczka wokół tych "Mistrzostw". Ich organizator wrzuca na oficjalną stronę na Facebooku jakieś korwinowskie blogi, sam ewidentnie jest korwinistą, na oficjalnym Discordzie ciągle wypowiada się politycznie, co tylko zniechęca do całej inicjatywy oraz wzbudza na twarzy uśmiech zażenowania wymieszanego z politowaniem. Żałosna jest także cała otoczka "streamerska", gdzie całość wygląda tak, że ów "streamer" puszcza sobie w tle jakieś disco polo, na ekranie ma Heroesy zasłonięte jakimiś żebro-dotacjami, a sam ledwo się wysławia i klnie na potęgę. Poważnie, tak wyglądają dzisiejsi gracze Heroes 3? "Mistrzowie"? Żałość.

Kammer PW
17 lipca 2020, 01:01
Jako support MP i mod JBcorda, chyba muszę parę rzeczy wyklarować. :P

1. Wszystko płynie, uznano, że HotA jest najlepszą wersją do multi (dzięki baratorchowi pewnie), więc MPki się po prostu dostosowały do środowiska;
2. Nie powiedziałbym, by Jebus był dominującym elementem, jest sporo różnych szablonów, z których trzeba wybierać i nie jest tak źle raczej. Jebus jest dla casuali, prosi zwykli wybiera inne szablony;
3. Mamy swobodę wypowiedzi, LA pisze o różnych rzeczach i zdecydowanie w większości to nie jest polityka;
4. Przekrój streamerów jest w sumie jak przekrój społeczeństwa, są i patostreamerzy, są i całkiem porządni, nie moja tematyka, nie mam absolutnego rozeznania w tym, ale wrzucanie ich wszystkim do jednego worka jest nieco krzywdzące.

Pozderki.

Fandor PW
17 lipca 2020, 06:34
Weź udział w mistrzostwach i poprowadź grę tak, aby grać w nią przez wiele miesięcy i wygrać. Jak Ci się uda wszyscy pewnie przyznają Ci rację że twój styl gry jest lepszy i się sprawdza.

Kuririn PW
17 lipca 2020, 06:53
Kammer:
Pozderki
Kammer po głębszym brooo. 🤷‍♂️

fisat PW
17 lipca 2020, 23:28
Cytat:
Weź udział w mistrzostwach i poprowadź grę tak, aby grać w nią przez wiele miesięcy i wygrać. Jak Ci się uda wszyscy pewnie przyznają Ci rację że twój styl gry jest lepszy i się sprawdza.

Ja gram w kampanie i przeżywam walkę Katarzyny, a nie jakieś "robienie power stackiem ogórków konsy"... Co to jest za język w ogóle? Jak z jakiegoś MMO, taki slang wcale nie ma klimatu! Gdybym wziął udział w mistrzostwach i pokazał, jak się wysławiam, to przeciętny fan Hoty i analfabeta wtórny zarazem w ogóle by mnie nie zrozumiał. Nie mówiąc już o mojej OGROMNEJ wiedzy na temat fabuły. Spaliliby się ze wstydu po prostu!

Andruids PW
19 lipca 2020, 03:51
Skoro temat zahaczył, to jestem ciekaw opinii hardcorowego gracza SoD. Czy są jakieś ingerencje względem waniliowego H3, które zostałyby uznane za dopuszczalne? Czy każde zmiany dotyczące np. balansu, statystyk, QoL (ale wiadomo, nie twardego banowania czarów i bohaterów), zaburzą porządek albo klimat H3? Jestem tego autentycznie ciekaw.
temat: [H3 Turniej] Mistrzostwa Polski w Heroes III

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel