Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 42 - 43 - 44 ... 82 - 83 - 84

DragonKing PW
23 czerwca 2020, 21:47
Brzmi ciekawie. Nie wiem czy nie wyjdzie trochę dziwnie, ale animacje, wygląd i zamysł/umiejętności tej jednostki są świetne. Swoją drogą, ciekawe, co to Automatons. Chciałbym już zagrać tym miastem.

Warmonger PW
23 czerwca 2020, 22:24
Piękna jednostka, ale... w Factory? Przecież to pasuje, jak pięść do oka :v

AmiDaDeer PW
23 czerwca 2020, 22:45
A dla mnie jak najbardziej pasuje - Couatl jest stworzeniem typowym dla kultur amerykańskich, a kolorystycznie zgadza się z przedstawieniem w MM8. Do tego nie odbiega znacząco od mieszanek kolorów, jakie już widzieliśmy w innych miastach.

Niepokoi mnie natomiast umiejscowienie dwóch jednostek siódmopoziomowych możliwych do zrekrutowania w tym samym mieście (tj. możliwość budowy obydwu siedlisk). Nie wiem, czy to nie wpłynie zbytnio na metę...

Trith PW
23 czerwca 2020, 22:46
Moim zdaniem dwa siódme poziomy to zagrywka na poziomie dziwnych modów do VCMI. Dziękuję dobranoc.

Bacus PW
23 czerwca 2020, 23:08
One będą od siebie niezależne czy jednak niczym w Heroes 7 będziemy musieli podjąć tę ciężką decyzję, co wolimy?

Jednostka niby ładna, niby schludna, ale coś mi nie gra, więc pochwalę ją, że dodaje elementu kultury Meksykańsko-brazylijsko-chilijskiej to całkiem props. Pozdrawiam

Kammer PW
23 czerwca 2020, 23:11
Z tego, co czytam, wynika, że będziemy mogli mieć obie równocześnie.

Andruids PW
24 czerwca 2020, 03:33
Kammer:
równocześnie
Nie no, najpierw jedną, co w końcu będzie się wiązało z niemałym kosztem, a dopiero potem drugą.

Kammer PW
24 czerwca 2020, 12:21
Tak, może się nieprecyzyjnie wyraziłem, ich siedliska będą niewykluczające się.

W każdym razie, to jest raczej potwierdzone, będziemy mieć dwie ścieżki budowy: przesiedleniec -> dino -> wunsz ziemny -> wunsz z piurami oraz pyro -> roboniewiadomo -> strzelec -> robowiadomo.

Kastore PW
24 czerwca 2020, 18:11
Strasznie ładne. Also Kammer mógłby już zmienić świątecznego avatarka.

Hellburn PW
24 czerwca 2020, 20:20
Kastore:
Also Kammer mógłby już zmienić świątecznego avatarka.
I second that.

Trith PW
24 czerwca 2020, 21:04
Ja jestem na nie. Do świąt już bliżej niż dalej więc się nie opłaca zdejmować dekoracji.

avatar PW
24 czerwca 2020, 22:08
I third that!

Kammer PW
25 czerwca 2020, 11:42
Panowie, muszę Was upomnień, proszę nie offtopować!

Kammer PW
5 lipca 2020, 19:59
Przyczajona tęcza, ryczący coatl


AmiDaDeer PW
5 lipca 2020, 20:34
Po filmikach z kampanii Cove, które były często średnie jakościowo (a nawet czasem tragiczne - na niektórych wręcz mieliśmy do czynienia z najbardziej podręcznikowym błędem nałożenia się modeli na siebie), dotychczasowe filmiki z nadchodzących misji związanych z Factory prezentują się na o wiele lepszym poziomie - już praktycznie identycznym do grafik z oryginalnej gry. Szacunek dla twórców.

Trith PW
6 lipca 2020, 12:48
Filmik jest niezwykle dobrze wykonany, tylko trochę mi coś nie pasuje w kompozycji. Ogólnie statyczność flory i to jak pierzak wybija się na tle otoczenia kojarzy mi się z

Nawet nie widać różnicy jak się podłoży muzykę z tego pod filmik.

Kammer PW
6 lipca 2020, 15:51
To jest... sztuką, na którą nie jestem gotów.

jbnp5 PW
7 lipca 2020, 13:58
Dobrze, że widziałem to już wcześniej i mój mózg był w stanie to przetworzyć. Się zastanawiam jak ty na to trafiłeś.

Popcioslav PW
7 lipca 2020, 21:18
Watch out for dem body rolls!
Watch out for my Crimson Cuoatls!
High stacks!
High speed!
This is how we do it!

pavidig242 PW
8 lipca 2020, 22:49
Docent Picolan pisał na forum df2, że Coatl będzie pierwszą jednostką, która nie będzie 256-cio kolorową bitmapą, tylko, jak rozumiem, obraz będzie nieindeksowany. I... to widać, bo jednostka za bardzo wybija się na tle reszty. Nie wiem, czy będzie się dało do tego przyzwyczaić, ale pierwsze wrażenie nie jest przyjemne. Jakby mi ktoś latarką w oczy zaświecił, tak się poczułem.

strona: 1 - 2 - 3 ... 42 - 43 - 44 ... 82 - 83 - 84
temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel