Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dwór
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22

AmiDaDeer PW
1 lipca 2020, 01:56
Widzę, że, niestety, duża część postujących (zapewne z powodu dramy, jaką wywołało atakowanie koncepcji jednostek na podstawie irracjonalnych przesłanek... ale nie wracajmy do tego) nie komentowała tego, co Trith tu wrzucał.

Zatem, żeby choć trochę to wynagrodzić, powiem tyle: grafiki tego miasta wyglądają cudnie, a opisy jednostek i podstawy fabularne wrzucone w ostatnich dwóch listach są bardzo dobrym wpisaniem całej frakcji w lore świata MM.

Myślę, że nawet przed oficjalną premierą należą się Trithowi, który sam za to odpowiada, ogromne brawa.

zeryss PW
1 lipca 2020, 05:56
Myślę, że nawet przed oficjalną premierą należą się Trithowi, który sam za to odpowiada, ogromne brawa.:
I agree

Daractive PW
1 lipca 2020, 20:55
Miło zobaczyć że projekt jeszcze dycha. Gratuluję uporu.
Cóż mogę powiedzieć, klimat (przynajmniej mi) kojarzący się się z Alicją w Krainie Czarów i generalny całokształt pokazanych elementów cholernie mi się podoba (choć tu muszę przyznać że i pierwsze wersje nie były najgorsze).
Jedyne spostrzeżenie jakie mi się nasuwa to to że mordka ulepszonego Jabberwocka jest z lekka nieczytelna, ale to może być równie dobrze wina statycznej ilustracji (tu mi się nasuwa komiczny wygląd kościanych smoków na niektórych grafikach w grze).
Powodzenia w dalszej pracy.

Bacus PW
2 lipca 2020, 20:21
Panie Trith, czy w podobnym tonie jak jednostki będziesz prezentował też bohaterów? Wybrałeś wyborny pomysł na prezentacje swoich dzieł, więc liczę, że przed premierą pokażesz ciut więcej(ale nie wszystko, bo niech będzie miły szok przy premierze). Jak wiadomo, dla mnie to najważniejszy element miasta, więc bardzo się nimi fascynuje.

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia Panu autorowi.

Pozdrawiam zamek Chojnik i okolice.

Fandor PW
3 lipca 2020, 03:32
Ja w ogóle chciałbym zwrócić uwagę wszystkich, że chyba żadne miasto w historii VCMI czy generalnie całego moddingu MM nie było tak dopieszczane. Od nawet tej nieszczęsnej wersji ze świnkami i gąskami wszyscy mieli wrażenie, że to miasto jest mniej lub bardziej gotowe i nie ma sensu tego porzucać tylko wydać. A Trith odrzucał całe koncepcje i robił od nowa, jeszcze lepiej i gdy nawet wydawało się, że lepiej już nie będzie to i tak nas zaskakiwał.
Naprawdę to jest podstawa tego, jak modding powinien wyglądać. Nie zadowalać się byle czym, tylko dopieszczać, aż nie będzie się naprawdę mocno zadowolonym. A i po wydaniu można przecież dalej zmieniać i poprawiać tak jak to robiło Forge (jedyna zaleta Forge nad Courtyardem, że można było w nie ciągle grać przed ostateczną wersją :D). Także chapeau bas Trith.

DragonKing PW
3 lipca 2020, 18:25
Miasto jest przepiękne, jeśli wydasz je, to będzie to prawdopodobnie najlepsze miasto do VCMI(nie licząc hotowego), któro kiedykolwiek zostało wydane. Do jednostek, to wyglądają świetnie. Trith miał mnóstwo okazji, aby miasto wydać, ale robił je od początku, aby dojść do perfekcji. I co tu dużo mówić, udało mu się to. Gratulacje.

Trith PW
5 lipca 2020, 21:00
Uprasza się wrócić do początku tematu i odebrać zaproszenia na inaugurację Dworu!

Eggyslav PW
5 lipca 2020, 21:06
Winszuję premiery, mości Trith!

Daractive PW
5 lipca 2020, 22:53
Dobra, myślałem że to tylko moje wymysły, ale ten Dimension Door chyba rozwiał moje wątpliwości.
Czy bohaterka Zana jest może nawiązaniem do Touhou Project?

planetavril PW
5 lipca 2020, 23:08
not bad.

Kammer PW
5 lipca 2020, 23:22
not bad? This is truly awesome!

Trith PW
5 lipca 2020, 23:22
Daractive:
Zana jest może nawiązaniem do Touhou Project?
Nie tylko do Touhou Project.

planetavril PW
5 lipca 2020, 23:46
maybe I misjudged it, however at least one project that sees the light, not like the pile of abandoned projects along the way

Belegor PW
6 lipca 2020, 12:19
Świetna robota Trith.

Miasto jest bardzo ładne, jednostki przyjemne. Styl jest oryginalny, dużo nawiązań do alchemii, baroku i Alicji.

Tak powinno się robić miasta. Długo to trwało, ale efekt był wart czekania.

To wygląda tak cudnie i zgrabnie, że aż mnie prawie przekonało do VCMI, PRAWIE.

Życzę dalszych sukcesów - zwłaszcza, że prawdziwa robota dopiero teraz się zacznie, gdy na jaw wyjdą niuanse związane z balansem i bugami innego rodzaju. Następnie, może jak znowu najdzie Cię ochota - stworzyć coś jeszcze, np.: kampanię, pojedyncze scenariusze, albo nawet nowe jednostki.

planetavril PW
6 lipca 2020, 14:04
possible starting point for a neutral creature:Image

Trith PW
6 lipca 2020, 14:57
The answer is no.

Droopy PW
6 lipca 2020, 18:00
Mam problem odnośnie zagrania Dworem ponieważ gram na wersji MDT Tides of War oraz Forge 1.4 ale kiedy dokładam Dwór do modyfikacji to poprostu wyskakuje error i nie chce sie załączyć gra można jakoś temu zaradzić

avatar PW
6 lipca 2020, 18:33
Jakbyś zzipował tu pliki txt z folderu Documents/My games/VCMI to może coś byśmy uradzili!

Andruids PW
7 lipca 2020, 14:40
Zgaduję, że to wina starszej wersji VCMI. Tidesy wyszły już jakiś czas temu, a jeśli nic się nie zmieniło, to Dwór wykorzystuje bonus, który wszedł w życie bardzo niedawno (odróżniający Gargulce od Golemów). Niby drobnostka, ale tak, bonus, który nie występuje w grze może wyrzucać krytyczne błędy.

Rozwiązanie:

Zainstalować najnowszy daily build w miejscu, w którym masz Tidesy (czyli folder z VCMI). Można pobrać go tutaj:
https://builds.vcmi.download/branch/develop/Windows/

Rabican PW
30 lipca 2020, 09:01
Jestem pod wrażeniem.
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22
temat: [VCMI/projekt] Dwór

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel