Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Popularność platform Heroes III
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
Z jakiej platformy Heroes 3 najczęściej korzystasz?
Czyste Heroes 3 (podstawka lub podstawka z dodatkami AB, SoD) (9)
 
 19%
Horn of the Abyss (29)
 
 60%
In The Wake of Gods (0)
 
 0%
Era 2 (2)
 
 4%
VCMI (7)
 
 15%
VCMI na Androida (0)
 
 0%
Inne (np. MoP) (1)
 
 2%
Zaloguj się i zagłosuj!
strona: 1 - 2

planetavril PW
25 czerwca 2020, 14:58
vcmi modder basically remained mdt team,andruid and fiorin if he comes back, they are all gone, Krilin a few weeks ago,maybe only HotA expansion will remain in the end?
because the road looks like this

Lord Hawk PW
25 czerwca 2020, 19:07
DragonKing:
Po prostu czuję, jakby HotA była kolejnym dodatkiem do Heroes 3, a nie modem.

Nie chce żeby to zabrzmiało jak czepianie Ciebie lub kogokolwiek, ale skoro sam to napisałeś, to dodam od siebie że zawsze mnie to zastanawia, kiedy mod przestaje być modem i zostaje dodatkiem? Bo tak na dobrą sprawę, to uważam tak jak Ty, że HOTA jest pełnowartościowym [choć nie oficjalnym] dodatkiem, bo spełnia wszystkie kategorie jakie spełniały SoD czy AB, tzn. oba też nieco zmieniały, czy to w balansie [zmiany statystyk z RoE, przykład mały buff Lizardmenów], ale tez w samej rozgrywce. Co prawda HOTA tyle lat tyle pozmieniała, ale to nadal ta sama gra, niż mody pokroju WoG/Era, MoP, LoRD czy inne tego typu.
Powiem więcej, nawet wiele modów do VCMI to dla mnie też zawartość typu dodatek czy modne ostatnio DLC, bo tylko dodaje nową zawartość, a jak wyżej wspomniałem modem dla mnie jest coś co znacznie zmienia zawartość i takie jak WoG przy włączonych Wogyfikacjach znacznie się różniły od klasycznej rozgrywki [np. dowódcy, doświadczenie jednostek, mini gierki w studni, itd.], zaś "dodawanie" nowego miasta, nowej jednostki czy czarów, uważam za dodatek, nawet jeśli też lekko zmienia zawartość gry np. statystyki czy zmiana w ilości Firebirdów/Phoeniksów.

DragonKing PW
25 czerwca 2020, 19:09
Cytując klasyka:

I musiałeś mi to napisać aż dwa razy

I musiałeś mi to napisać aż dwa razy

Poza tym: Dlaczego miałbym uznać to za czepianie, skoro potwierdziłeś moje słowa?

Lord Hawk PW
25 czerwca 2020, 22:31
DragonKing:
I musiałeś mi to napisać aż dwa razy

I musiałeś mi to napisać aż dwa razy

Nie wiem dlaczego to wyskoczyło 2x, pisałem raz, ale już poprawione.


DragonKing:
Poza tym: Dlaczego miałbym uznać to za czepianie, skoro potwierdziłeś moje słowa?

To tak na wypadek, bo to taki tu temat poboczny poniekąd, jednak zawsze mnie zaskakuje ta żonglerka słowna i po prostu napisałem akurat teraz, tak dla ogółu, bo jak pisałem ogólnie dla mnie to tak jak dla Ciebie dodatek, a nie mod.
strona: 1 - 2
temat: Popularność platform Heroes III

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel