Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dwór
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 20 - 21 - 22

Fandor PW
29 października 2017, 12:40
Wersja Zeryssa mi się nie podoba, chciałbym z obecnym line-upem i ekranem miasta. :P

zeryss PW
16 sierpnia 2019, 10:59
how are the project's success?

Święty Majkyl PW
20 sierpnia 2019, 23:54
Ja też spytam. Jak z tym miastem? Strasznie mi się podoba! Zamek z czerwonej cegły, wielkie dodo i wszystko w klimacie easter-egga, super sprawa :-)

Trith PW
21 sierpnia 2019, 00:12
NIE JEST GOTOWE. Nic nie dam dopóki nie będę całkowicie pewien że mogę to bez wstydu opublikować. Już raz publicznie wyrzuciłem śmieci i do tej pory żałuję, że teraz stara wersja Dworu straszy po internecie. Jak bardzo chcecie możecie w tamto sobie grać. I będę w tej kwestii tak zmierzły jak tylko mi się podoba.

Święty Majkyl PW
21 sierpnia 2019, 13:39
Czyli ta tu jest stara i można nią pograć. Fajnie bo mi się ona podoba:)

DragonKing PW
29 lutego 2020, 11:12
Ja krótko.
Myślę, że Factory jest dużo bardziej popularna niż twoje miasto. Wymień proszę Muszkietera na coś innego bo może zostać uznany za plagiat Łowcy Głów. Miasto jest genialne.

Bacus PW
29 lutego 2020, 12:18
Cytat:
Wymień proszę Muszkietera na coś innego bo może zostać uznany za plagiat Łowcy Głów.
No ta, plagiat, mimo, że ta jednostka w dworze jest since1998, a łowca głów to jakiś wynalazek 2k18 czy nawet później.
Takim tokiem myślenia to Rampart powinien pozwać Dungeon i Necro za plagiat smoków, a Castle zmusić Necropolis do przemyślenia swojego line-upu, szczególnie jednostki 6 poziomu.

Trzeba oddzielać mody Rosjan i mody polaków, bo to dwa różne światy i w świecie modingu H3 nie ma zasad, jest tylko trzymanie się SoD.
PDW

Fandor PW
29 lutego 2020, 14:48
Jeżeli chcecie, by któraś strona zaczęła dopasowywać swoje mody do drugiej to spróbujcie to wymusić na Rosjanach. Powodzenia.
MDT ma swoje wizje i plany i nie będą wszystkiego wywracać do góry nogami, bo znowu HotA postanowili zrobić coś podobnego albo i identycznego gdzie indziej.

Trith PW
29 lutego 2020, 15:05
Fakty są takie, że ja lineup z muszkieterem opublikowałem zanim Factory w ogóle zostało pokazane publicznie. Sytuacja jest adekwatna z pierzastym wężem z ToW, który również pojawia się w Fabryce.
Dyskusja sprowadza się do Korsarza z Przystani i czy wszystkie humanoidy z rusznicą to po prostu odgrzewanie tego samego kotleta.
Dalej jednak jest to moim zdaniem kwestia drugorzędna, gdyż Dwór nie jest przeznaczony na tę samą platformę co Cove czy Factory, zatem w pierwotnym scenariuszu te frakcje i tak nie będą w jednej grze.

Dydzio PW
29 lutego 2020, 15:37
:
Wymień proszę Muszkietera na coś innego bo może zostać uznany za plagiat Łowcy Głów. Miasto jest genialne.

Jak czepią się o plagiat to ja chętnie się dowiem co myśli Ubisoft o plikach hoty, a szczególnie czy h3hota.exe nie jest plagiatem

Lord Hawk PW
29 lutego 2020, 16:23
Popieram przedmówców, krytykowanie moda który był wcześniej zaprezentowany bo inny mod/dodatek ma wprowadzić nieco podobną jednostkę to głupota, jak już to może HOTA powinna zmienić koncepcje bo plagiatują muszkietera. Idąc dalej to powinni usunąć stalowego golema, bo przecież "to już było", ba w samej grze powinno się usunąć pewną część jednostek bo same siebie kopiują.
Podsumowując, skoro sama HOTA nie widzi problemu zrobienia po piratach, kolejnej jednostki z bronią palną i nikomu to się nie gryzie ze sobą, to muszkieter nawet jakby mieli być w jednej grze też nie powinien, o ile będą mieć inny wygląd, inne zdolności, inne statystyki itp.

DragonKing PW
29 lutego 2020, 19:20
Chodziło mi o to, że ten mod(może się mylę) zna kilkadziesiąt osób, a Factory kilkanaście tysięcy, a może i więcej. Chodziło mi także o to, że prawdopodobnie to Factory zostanie wydane pierwsze, więc jak wrzucisz to do internetu to ludzie mogą uznać to za kopiowanie Factory i nie będzie ich obchodziło co było pierwsze.
Jednak to wy jesteście na Grocie dłużej więc nie będę się spierał i przyznaję wam rację.

Kalohn PW
1 marca 2020, 00:32
Dobre. ;)
Acz nie tak dawno, bo tuż po remake'u filmu, spotkałem się z komentarzem nt. Japończyków, rzekomo popełniających plagiat "Siedmiu wspaniałych" (czarno-białą i ponad pół wieku starszą) produkcją o samurajach...
Stąd i zdumienie mniejsze.

Andruids PW
1 marca 2020, 02:47
@Kalohn O jak zazdroszczę wyrozumiałości.

Trith PW
23 czerwca 2020, 00:02

DragonKing PW
23 czerwca 2020, 08:34
Śliczne:P. Rób dalej.

Bacus PW
23 czerwca 2020, 13:17
Zaproponowałbym zmianę odcieniu czerwieni, bo ciężko się to czyta, a sam zamysł petardzioszka.


AmiDaDeer PW
23 czerwca 2020, 16:53
Zgadzam się, obecny tekst za bardzo zlewa się z tłem. Przydałby się jakiś bardziej kontrastujący z kolorem pergaminu kolor fonta.

Opisy pierwsza klasa.

Trith PW
23 czerwca 2020, 23:06

Fandor PW
24 czerwca 2020, 00:52
W końcu <3 mam nadzieję, że będzie można zagrać tym miastem jak najszybciej. <3
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 20 - 21 - 22
temat: [VCMI/projekt] Dwór

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel