Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Zawartość pudełek gier
komnata: Podziemna Tawerna

LMVIII PW
21 lutego 2007, 22:12
Umieściłem ten temat tutaj bo nie bardzo wiedziałem gdzie go umieścić...
Do rzeczy: Potrzebuję pomocy, mianowicie może wie ktoś co zawierało lub co powinno zawierać opakowanie gry Heroes III Shadow of death? Proszę pomocy!

Acid Dragon PW
21 lutego 2007, 22:23
To zależy o jakim wydaniu mówisz.

Zresztą i tak powinno być to napisane na opakowaniu. W jednej z pierwszych wersji (wydanej przez imgroup) była chyba tylko płyta z grą. CD-Projekt w wydaniu z 'extra klasyki' dodawał zapewne, jak zwykle, skróconą instrukcję obsługi w formie papierowej (i katalog gier :P).

LMVIII PW
21 lutego 2007, 22:28
Z tego co ja wiem to na pewno płytki były dwie. Jedna z grą a druga z instrukcjami. Chodzi mi o wersję w BOXie. A chciał bym wiedzieć na pewno bo trudnie się zbieraniem tytułów M&M.
Pozdrawiam.

edit. Dzięki Acid.

Acid Dragon PW
21 lutego 2007, 22:36
Masz rację, sprawdziłem. W istocie w pierwotnej wersji BOX wydanej przez imgroup powinien być jeszcze dysk z instrukcjami (nawet go znalazłem :P, naturalnie bezużyteczny).

... a zbieranie tytułów MM to i moje hobby :).

Alamar PW
22 lutego 2007, 08:24
Jako posiadacz wersji IM Group (pudełko kartonowe) już mówię co było w środku:
- CD z grą,
- 36-stronowa instrukcja (czerwona z płonąca czaszką jako logiem) z opisem stworów neutralnych (oraz zmian u reptillionów, oślizgów i archaniołów), artefaktów łączonych oraz kampanii i jej bohaterów,
- rozkładana plansza z drzewkiem budowli miast (Creature Generator Build Order),
- karta z opisem instalacji.

Chyba wszystko (katalogu IM Group może brakować, bo reklam zazwyczaj nie trzymam).

Quba Drake PW
22 lutego 2007, 19:21
Chciałbym kupić Kroniki Might and Magic Antologia (tak naprawdę chodzi mi o M&MVII ale w te pozostałe gry też sobie pogram:P). Takie pytanie, czy do zestawu jest dołączona mapa Antagarichu?
Ps.Czy mam błędy w poście?:P

LMVIII PW
22 lutego 2007, 19:46
Hmm... A wersja z płytą z muzyką miała papierową instrukcję?

Co do kronik to się nie rozeznaję :(

MCaleb PW
22 lutego 2007, 19:56
Przeźroczyste pudełko typu DVD, a w środku płyta - a jakże by inaczej - DVD i to wszystko, co ma do zaoferowania Antologia.

Qubo, brakuje Ci kilku spacji, przecinka i myślnika (ew. dwukropka) - to wszystko co wykryłem.
temat: Zawartość pudełek gier

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel