Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Pytanie: edycja statystyk jednostek
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Tomcio333 PW
26 maja 2020, 21:05
Witajcie, jak nazwa tematu mówi, mam pewien problem związany ze zmianą statystyk jednostek w HotA. Od razu zaznaczam, że nie chodzi mi o edycję Cove (wiem, że do tego trzeba HexEdytora), ale o zmianę parametrów jednostek z podstawowych miast (Zamek, Cytadela itp.). Natrafiłem gdzieś na informację, że można to zrobić w pliku CRTRAITS.txt, ale po edycji tego pliku (wybrałem sobie jednostkę z Cytadeli) i umieszczeniu go w katalogu Data, statystyki zmieniły się tylko dla Shadow of Death, a nie dla HotA. Czy ktoś wie, jak można zmienić je dla HotA?

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

MinosKing PW
28 maja 2020, 13:20
@Tomcio333 Odpowiedź na twoje pytanie pozwoliłem sobie udzielić tobie w Szepcie. Mam nadzieję że sobie poradzisz. ;]

Tomcio333 PW
29 maja 2020, 18:06
@MinosKing Wiadomośc odebrałem, bardzo Ci dziękuję!

MinosKing PW
29 maja 2020, 21:10
@Tomcio333 Nie ma sprawy. ;] Cała przyjemność że mogłem tobie jakoś pomóc, po mojej stronie. :P

Sasiji PW
31 maja 2020, 15:42
@MinosKing Czy mógłbym też prosić o tę informację?

MinosKing PW
31 maja 2020, 22:57
@Sasiji Tak możesz powiem w szepcie.

Sasiji PW
2 czerwca 2020, 16:59
Dziękuję bardzo.

MinosKing PW
2 czerwca 2020, 17:46
@Tomcio333 @Sasiji Działa wszystko tak jak powinno? ;]

Kammer PW
2 czerwca 2020, 17:53
W sumie może prościej byłoby, jakby pisać o tym publicznie, nie sądzicie?

MinosKing PW
2 czerwca 2020, 18:03
@Kammer A to już nie moje zadanie. Mogę tylko dać wskazówki, a resztę muszą obczaić samodzielnie. :3
temat: [HotA] Pytanie: edycja statystyk jednostek

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel