Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 115 - 116 - 117 - 118

Kammer PW
6 kwietnia 2020, 22:15
Wiem, jest to dość proste do naprawienia.

WoG Options -> Map Options and Enhancements -> Map Enhancements -> zgaś New Battlefields.

😈 PW
6 kwietnia 2020, 22:39
Można by dodać do skarbca najnowszą wersję Ery, ona nie ma już tego problemu.

BackFire PW
7 kwietnia 2020, 20:51
Dziękuje za pomoc !

kubaon PW
16 kwietnia 2020, 15:26
Cześć:)

Ależ mam nietypowy problem. Mam heroes 3 complete, erę 2,woga i niezależnie od tego które mody uruchamiam lub nie...czary rzucane przez potwory na kogoś jeżeli sam mogę wybrać cel nie dają efektu!! i tak, archaniołowie gdy rzucają rezurekcje nic się nie dzieje,chocć jest animacja rzucania na postaci archanioła. to samo dżiny ulepszone,animacja rzucania czaru ale faktycznie żaden czar nie zostaje rzucony. dziwne, bo już enchantersi czar grupowy są w stanie rzucić. Co robić? żaden skyrpt uruchomiony lub nieuruchomiony nie zmienia tej dziwnej sytuacji,odistalowanie modów poza erą czy wogiem tez nic nie daje

avatar PW
16 kwietnia 2020, 19:16
Mam nadzieję, że jak masz Erę, to nie instalowałeś dodatkowo WoGa w tym samym folderze. Którą wersję ERY posiadasz?

kubaon PW
16 kwietnia 2020, 19:49
Nie instalowałem woga dodatkowo,tylko to: http://heroes3wog.net/heroes-3-era-2-9-12-hd-mod-5-0-rc80-era-scripts-build-v1-29/

wygląda na stabilny zestaw..tzn zainstalowałem to na heroes complete-powyższy mod. a błąd mam albo od początku albo od kilku dni,niestety wczesniej nie zauważyłem

avatar PW
16 kwietnia 2020, 20:30
To może być bug tego builda, sprawdzę też w miarę możliwości!

kubaon PW
16 kwietnia 2020, 20:51
Już wiem,eureka! mam mod, ,third upgrade edition(typhoon edition),, który dodaje trzecie ulepszenie kazdej jednostce. to jego wlaczenie powoduje problemy z czarami stworów..co robic??bardzo lubię dodatkowe ulepszenia stworów,tą ideeę

kubaon PW
18 kwietnia 2020, 20:00
Naprawione! Niestety nikt z Was na to tutaj nie wpadł ale z pomocą przyszło inne wogowe forum. Otóż trzeba usunąć skrypt, ,no friendly fire mod,, który nie jest ukończony i powoduje te błędy. Po co wogóle jest ten mod, ten skrypt?:)

Chudy888 PW
30 grudnia 2021, 20:12
Witam
Czy jest mozliwosc instalacji Woga na Win 10?
Znoeniam jezyk na angielski w ustawieniach i przy probie instalacji dalej pisze ze musze zmoenic jezyk na USA

Serd PW
30 grudnia 2021, 20:58
A to musisz mieć ustawione na angielski UK jeśli instalator chce zmiany na angielski USA. Zmień na angielski USA i powinno wszystko pasić :). Swoją drogą, dziś już w sumie nie gra się w WOG-a tylko w ERĘ III.

Jebarkas PW
25 kwietnia 2022, 23:15
Od stycznia tego roku HD mod dodał możliwość scrollowania mapy przez prawoklik, tj. right-click (albo middle-button click).

Niestety nie działa to na WoG, pomimo aktywowania
<UI.AdvMgr.DragMap> = 1
w zakładce Tweaks w launcherze HD moda.

Ktoś wie jak to naprawić? :(

zmudziak22 PW
10 czerwca 2022, 21:36
Póki co, to sam autor HD Moda, musi to poprawić.

mateusz2137 PW
10 lipca 2022, 16:42
witam. chcę pobrać woga, ale po kliknięciu w ikone download nic się nie dzieje. nie jest to kwestia internetu, bo sprwdzałem na innych stronach i pobierało się bez problemu

Serd PW
10 lipca 2022, 20:07
Czasami chrome nie chce niekiedy czegoś pobrać. Spróbuj pobrać WOG-a za pomocą innej przeglądarki i zobacz czy będzie tak samo.

Draundenth PW
2 listopada 2022, 20:26
Witam od niedawna pojawił mi się w WoGu w HD modzie taki problem ze Te WoGowe okienka są niewidzialne. np jak klikne [opcje WoG] w grze to okienko niby sie pojawia ale go nie widać, dzieje sie tak tylko gdy uruchamiam gręw trybie (stretchable) 32-bit OpenGL by Verok. Od razu mowie ze kilka dni wczesniej wszystko było okej, wie ktos moze jak to naprawic ?

avatar PW
2 listopada 2022, 22:23
Możesz dać albo rollback do wcześniejszej wersji, albo wybrać inny stretchable filtr, może on to naprawi.

Draundenth PW
2 listopada 2022, 22:25
instalowalem starsze wersje HD moda i nic. nadal to samo. Chce grac na OpenGL bo na innych gra chodzi tragicznie =d

EDIT: Dobra pogrzebalem troche w ustawieniach nvidii i wszystko wrocilo do normy, nie wiem co sie odwalilo xDDDDD

Draundenth PW
20 listopada 2022, 19:39
Znowu zaktualizowałem sterowniki Nvidii i znowu te okienka w WoGu mi nie wyskakują... może ktoś podać linka do jakiejś najnowszej instalki WoGa czy coś? Może ja jakiegoś starego używam, irytować mnie to zaczyna...

Dark DragonDark DragonZwracam uwagę, żeby panować trochę nad językiem. Trochę kultury.

Dark Dragon PW
20 listopada 2022, 19:50
Od 12 lat nie ma nowszej instalki czystego WoGa niż ta.
strona: 1 - 2 - 3 ... 115 - 116 - 117 - 118
temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel