Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Co dalej z AC modem?
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)

Blueoyoester PW
9 marca 2020, 22:23
2023: Witam wszystkich po długiej dość przerwie kilkuletniej postanowiłem wrócić, dość w moim życiu się wydarzyło, ogolem no ja tak mam, ze cos mnie przerasta i minimum jak mialem 13/14 lat to no duzo tego bylo, a nie umialem nic robic i w sumie do teraz niczego nie umiem XD, ale obralem sobie cel by po malutku wszystko robic to co narazie jest mozliwe na moje umiejetnosci XD, poza tym dochodzi do tego, ze musialem zadbac o zdrowie i no kolorowo nie bylo, ale teraz ja Julian Blueoyoester powracam do Was juz prawie dorosly XD i no przede wszystkim juz jakos poukladany hehe :D
Hej, dzisiaj chciałbym was się zapytać co z dalej z Ac Modem i czy będzie jeszcze aktualizowany, jeśli chodzi a moją wersję moda to wyglądała by tak podobnie jak w czwórce, czyli każde stworzenie miałoby swoja frakcję, o i tutaj coś ode mnie: że każde stworzenie miałoby ulepszenie(oprócz żywiołaków), więc u mnie wyglądałoby tak:

SCHEMAT:nieulepszona jednostka/ulepszona


PRZYSTAŃ:
POZIOM 1: Kapłanka/Westalka LUB Czarna Straż/*Szkarłatna Straż LUB *Chłop/*Szeregowy LUB Gwardzista/Legionista
POZIOM 1: Kusznik/Strzelec Wyborowy
POZIOM 2: Wilkor/Srebrnogrzbiet LUB Gryf/Imperialny Gryf
POZIOM 3: Strażnik/Arbiter LUB *Prominista Ajglaja/*Świetlista Ajglaja
POZIOM 3: Kapelan/Przeor
POZIOM 4: Kawaler/Kirasjer LUB Żywiołak Światła
POZIOM 5: Landsknecht/Mistrz Miecza LUB Serafin/Niebianin LUB Złoty Smok/*Smok Światła

SYLVAN:
POZIOM 1:**Morski Elf Renegat/Morski Elf Pirat LUB *Żarłacz/*Wazime LUB Nimfa/Rusałka
POZIOM 1:*Kappa/*Kappa Shoya LUB Driada/Dębowa Driada
POZIOM 2: Łowca/ Wielki Łowca LUB *Źródlana Nimfa/*Mizu-Kami
POZIOM 3: Druid/ Wielki Druid LUB *Koralowa Kapłanka/*Perłowa Kapłanka
POZIOM 3: Tancerz Ostrzy/Mistrz Ostrzy LUB Biały Tygrys/*Majestatyczny Tygrys LUB Syrena/**Nereida LUB *Śnieżna Efermeryda/*Yuki Onna
POZIOM 4: Księżycowa Łania/Słoneczny Jeleń LUB Żywiołak Ziemi LUB Żywiołak Wody LUB *Jednorożec/*Srebrny Jednorożec LUB *Kenshi/*Kensei
POZIOM 5: Drzewiec/Starożytny Drzewiec LUB Zielony Smok/Szmaragdowy Smok LUB *Kirin/*Święty Kirin LUB Kraken/*Potwór z Loch Ness LUB Ognisty Ptak/*Feniks

LOCH:
POZIOM 1: Prześladowca/Tropiciel LUB *Czychająca/*Tancerka Czakramów
POZIOM 1: Zabójca/Cień LUB **Jaskiniowa Pantera/Pantera Cienia LUB *Krwawa Dziewica/*Krwawa Furia
POZIOM 2: Troglodyta/Chthonianin LUB *Czychający w Cieniu/*Chichy Obserwator
POZIOM 3: Meduza/Meduza Wiedźma LUB Magiczny łucznik/*Arcymistrzowski Strzelec LUB Mantykora/*Chimera
POZIOM 3: Wędrowiec/Bezduszny LUB **Bezimienny/*Bezimienny Władca Marionetek LUB *Mroczny Jeździec/*Posępny Jeździec
POZIOM 4: Minotaur/Minotaur Strażnik LUB *Wiedźma Cienia/*Matrona Cienia LUB Żywiołak Ciemności LUB *Koszmar/*Zmora
POZIOM 5: Jaskiniowa Hydra/Mroczna Hydra LUB Smok Cienia/Czarny Smok

NEKROPOLIA:
POZIOM 1: Szkielet/Szkielet Hoplita LUB *Zombie/*Gnijące Zombie LUB *Maniak/*Opętany
POZIOM 1: Duch/Banshee LUB *Mumia/*Starożytna Mumia LUB *Piekielny Brytan/*Cerber
POZIOM 2: Hebanowy Pająk/Pająk śmierci LUB *Ghul/*Trupożerca LUB *Dręczyciel/*Oprawca
POZIOM 3: Lamasu/Lamasu Plagi LUB **Niszczyciel/Pustoszyciel
POZIOM 3: Lisz/Arcylisz LUB *Reproduktorka/*Matka Roju
POZIOM 4: Wampir/ Wampirzy Lord LUB **Sukkub/Lilim
POZIOM 5: Ponury Jeździec/Ponury Żniwiarz LUB Kościany Smok/Widmowy Smok LUB *Namtaru/*Tkaczka Przeznaczenia LUB *Czart/*Władca Czartów LUB *Diabeł/*Arcydiabeł

TWIERDZA:
POZIOM 1: Gnoll/Gnoll Łowca LUB *Goblin/*Goblin Łowca LUB Jaszczuroczłek/*Reptilianin
POZIOM 1: Harpia/Furia LUB *Majarz/*Zmornik
POZIOM 2: Siepacz/Miażdżyciel LUB *Szamanka/*Córa Ziemi LUB *Ważka/*Smocza Ważka
POZIOM 3: Centaur/Centaur Łupieżca LUB *Trol/*Trol Maruder LUB *Zębacz/*Dziki Zębacz
POZIOM 3: Piaskowa Wiwerna/Jadowita Wiwerna LUB *Ogr/Ogrzy Czarownik *Gorgona/*Zabójcza Gorgona
POZIOM 4: Bazyliszkowy Jeździec/Bazyliszkowy Lansjer LUB Żywiołak Powietrza LUB Rok/*Złoty Rok
POZIOM 5: Cyklop/Oszalały Cyklop LUB Behemot/Starożytny Behemot LUB *Ptak Burzy/*Ptak Gromu

AKADEMIA:
POZIOM 1: Kabir/Mistrz Kabirów LUB *Gremlin/*Gremlin Sabotażysta
POZIOM 1: Gargulec/Obsydianowy Gargulec
POZIOM 2: Golem/Golem Piaskowcowy LUB Golem Shantiri
POZIOM 3: Uczeń/Czeladnik LUB *Zaklinacz Snów/*Zaklinacz Dusz
POZIOM 3: Dżin/Dżin Medium LUB Żywiołak Magii
POZIOM 4: Rakszasa/ Rakszasa Radża LUB *Naga/*Królewska Naga
POZIOM 5: Mistyczny Orzeł/Simurgh LUB Kolos/Tytan LUB *Mechaniczny Smok/*Mechaniczny Smok Potwór LUB *Kolos Shantiri/Tytan Shantiri

FORTECA:
POZIOM 1: Kobold Zwiadowca/Kobold Tropiciel LUB *Miotacz Włóczni/*Harpunnik
POZIOM 1: Obrońca/Tarczownik LUB *Brązowy Ptak/*Brązowy Pik
POZIOM 2: Niedźwiedź/Czarny Niedźwiedź LUB *Guziec/*Wściekły Guziec
POZIOM 3: Dis/Walkiria LUB *Niedźwiedzi Jeździec/*Niedźwiedzi Weteran
POZIOM 3: Żywiołak Lawy/Żywiołak Magmy LUB *Skalista Bestia/*Żelazny Szarżownik
POZIOM 4: Kapłan Run/Patriarcha Run LUB *Władca Płomieni/*Władca Błyskawic
POZIOM 5: Ognisty Olbrzym/Einherjar LUB Czerwony Smok/Ognisty Smok LUB *Lawowy Smok/*Magmowy Smok

No narazie tak wygląda moja lista jednostek we frakcjach, jesli chodzi o demony w Nekropolii to się zastanawiam czy je zostawić czy nie dać ich jako neutralne jak żywiołak ognia minimum, bo to tylko moje zdania, ale uważam, że Inferno w Heroes 7 jest tak jakby rasą nieoficjalną/partyzancką, która no knuje jak tu zawładnąć światem hehe XD

*MOJE SUGESTIE NOWYCH STWORZEŃ,
**ZACZERPNIĘTE Z AC MODA



PS: NA RAZIE TO JEST PROTOTYP MOJEJ WERSJI MODA
PS2: MAM nadzieję, że ktoś to przeczyta;)
Komentarz 1: JEŚLI CHODZI O ULEPSZENIE KRAKENA, TO POTWÓR Z LOCH NESS JAKOŚ MI SIĘ Z TYM SKOJARZYŁ I MUSIAŁEM TO NAPISAĆ, ALE MYŚLĘ, ŻE ZMIENIĘ TĘ NAZWĘ, MOŻE NAWET WAM SIĘ PODOBA?
Komentarz 2: TAK, POŁĄCZYŁEM SYLVAN ZE ŚWIĄTYNIĄ, PONIEWAŻ PO PIERWSZE ZIEMIA I WODA KOMPONUJĄ SIĘ BARDZO ZE SOBĄ, A PO DRUGIE JEST COŚ TAKIEGO (WEDŁUG MNIE), ŻE SYLVAN Z HEROES 7 I ŚWIĄTYNIA Z HEROES 6 JAKOŚ SIĘ ZE SOBĄ KOMPONUJĘ, ŻE JEST W COŚ W TYM, A POZA TYM CHCIAŁEM TEŻ JAKOŚ DAĆ DRUGIE ŻYCIE TEJ FRAKCJI, KTÓRA MIAŁA DEBUT TYLKO RAZ W CZĘŚCI SZÓSTEJ(ŚWIĄTYNIA)
Komentarz 3: CZEMU DODAŁEM KRAKENA I OGNISTEGO PTAKA ORAZ ICH ULEPSZENIA DO SYLVAN? DLATEGO, ŻE PO PROSTU OGNISTY PTAK BYŁ W HEROES 4, A KRAKEN..... JAKOŚ KOJARZY MI SIĘ Z WODĄ, WIĘC, NA PEWNO BY MIAŁ ZDOLNOŚĆ "MORSKA BITWA" JAK TO MOJĄ MORSKIE ELFY
Komentarz 4: Tak mam w planach dodanie też (niektórych) jednostek z heroes 5, (ale modele sam już stworzę do nich) ponieważ bardzo mi się spodobały te stworzenia w piątej części, więc pomyślałem sobie "a czemu nie dodać ich do heroes 7?"
Komentarz 5: Nie wiem, czy dobrze zrobiłem, ale połączyłem Nekropolię z Infernem, ponieważ w heroes 4 było takie połączenie, które nadawała takiego klimatu, a nie będę robił oddzielnych frakcji

Bacus PW
9 marca 2020, 23:39
Ja przeczytałem.

Kastore PW
10 marca 2020, 05:19
No fajne nazwy.

AmiDaDeer PW
10 marca 2020, 10:22
Słownik PWN:

Nie wiem, jak sucha lista miałaby być prototypem modyfikacji do gry, ale okej.

Kammer PW
10 marca 2020, 11:06
Myślę, że stan ACmoda jest taki samo jak Logmaru czy Oazy.

Edytor H7 jest całkiem potężny i dość funkcjonalny, miłej zabawy, pamiętaj, by chwalić się postępami.

Bajan PW
10 marca 2020, 17:30
Nie musisz wymyślać nazwy dla każdego ulepszenia. Wystarczy "królewski" + nazwa jednostki nieulepszonej.

Alistair PW
10 marca 2020, 21:16
Ja zamiast przeora dałbym Ojca Rydzyka.

Blueoyoester PW
10 marca 2020, 22:02
Wow, nie wiedziałem, nie spodziewałem się takiej reakcji

Blueoyoester PW
10 marca 2020, 22:09
jakby co będę dodawał kolejne wzmianki na temat mojej wersji AC moda edytując mojego pierwszego posta, którego napisałem niedawno, ponieważ, tak będzie lepiej, niż pisanie kolejnych postów, i kolejnych i kolejnych, na dziś wstawię jeszcze zmiany dotyczące sylvanu,

PS:jakby co nie mam siły na razie nic tworzyć w edytorze, bo mam 38 stopni i nie jestem na siłach nic na razie tworzyć w edytorze
PS2:tak wiem powtarzam się

Pointer PW
10 marca 2020, 22:48
Czekam z niecierpliwością na ten Twój Sylvan ;) w międzyczasie proponuję przetestowanie Pointer's Mod Pack do pobrania tutaj.

Blueoyoester PW
10 marca 2020, 23:05
Tylko jak dodać stworzenia z heroes 6? Da się?

Pointer PW
10 marca 2020, 23:13
Była kiedyś o tym cała dyskusja, bodajże w wątku o AC Modzie. Teoretycznie jest to możliwe, ale w praktyce jeszcze nikt z moderów tego nie dokonał. Chyba prędzej stworzysz jednostkę od podstaw na wzór tych z h6 niż przeniesiesz ją stamtąd. To jest związane z innymi formatami grafik 3D w h6 i h7, jeśli się nie mylę.

Blueoyoester PW
10 marca 2020, 23:18
a właśnie co z tym plikiem o nazwie Sundaynights_WildPixie.upk?


jakby co na razie sprawdzam tego moda

o i widzę, że mam bohaterów i z heroes6 i z heroes4 oraz inferno i wyżej wspomnianą świątynię, ale ja szczerze bym wolał jakoś złączoną razem z sylvanem i światynią
niezły ten mod, który przysłałeś, oferuje dużo ciekawych funkcji, tylko czemu nie ma Agathina?
a nie jest Agathin, ukrył się na końcu:)

fajnie jest, że jest nieulepszona i ulepszona wersja białego tygrysa, tylko czemu nieulepszona wersja tygrysa ma realistyczne zdjęcie? hmh....
aaaaa... to tutaj jest ta dzika rusałka w sylvanie
ogółem jestem pod wrażeniem

Kammer PW
10 marca 2020, 23:45
Dobra rada: nie pisz posta pod postem. Jak chcesz coś nowego dopisać, do skopiuj stary, usuń go, napisz nowy z treścią starego i dodaj dopisek.

I jak dla mnie połączenie Sylvanu z Sanktuarium jest bardzo... chybione.

A, jeszcze NIE PRZESADZAJ Z CAPSEM.

I scal posty, o.

Blueoyoester PW
11 marca 2020, 00:15
dobra, następnym razem się poprawię:)

zrobione, w sumie tak lepiej:)


Blueoyoester PW
15 marca 2020, 01:37
hej, chciałbym Wam powiedzieć, że teraz dodałem kolejną wzmiankę, teraz przyszła kolej na Nekropolię połączoną z Infernem, tak jak w h4 oraz teraz opanowałem podstawy edytora w h7 i umiem już stworzyć własnego bohatera oraz jednostkę:)

Kammer PW
15 marca 2020, 10:50
Nie, nie zrobiłeś dobrze. To połączenie w H4 to jedna z rzeczy, na którą nawet najbardziej zawzięci fani H4 pomstują.
A Ashan ma własne lore świata i teraz to nawet jeszcze bardziej nie pasuje.

Bajan PW
15 marca 2020, 11:20
Jeszcze więcej nowych nazw, jeszcze więcej konceptów! Lekkość z jaką autor wyrzuca z siebie kolejne pomysły jest właściwa tylko dla największych twórców. Jeśli ktoś myśli, że to tak łatwo rzucić hasło i wymyślić jednostkę, to niech sam spróbuje. Grafika 3D, programowanie to jedynie bezduszne rzemiosło - dusza tkwi w pomysłach i projektach, a te u autora zawsze są wykraczające poza jakikolwiek kanon, zmuszając słabe umysły graczy do pracy na najwyższych możliwych obrotach.

Jeśli, przy całej pokorze, musiałbym dorzucić jakiś pomysł do tego projektu, to byłyby to słowiańskie jednostki z Wiedźmin 3.

Alistair PW
15 marca 2020, 12:31
Kammer:
nawet najbardziej zawzięci fani H4 pomstują
- a ja nie jestem najbardziej zawziętym fanem którejkolwiek części herosów, więc nie pomstuję. Problem właśnie tkwi w tej zawziętości. Wielu graczy ma to pewnie gdzieś.

Blueoyoester PW
14 stycznia 2023, 17:27
Siema wszystkim o to ja w 2023, pamiętałem i tęksniłem za Wami, życie zmusilo mnie bym na jakis czas odszedl, ale teraz jestem :)
temat: Co dalej z AC modem?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel