Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] The Forge - temat ogólny
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 29 - 30 - 31

J.K.Tank PW
17 marca 2006, 23:19
Wiem, chodzi o to, że nikt nie wie do czego ten szyb naftowy może być przydatny, tak samo z Graalem, przecież każdy graal i specjalny budynek miał własne niepowtarzalne właściwości, a przecież nikt nie może wiedzieć lepiej o tych właściwościach niż goście od AB, bo po co gracze mają się głowić, balansować, skoro można wysłać maila.

Acid Dragon PW
17 marca 2006, 23:19
Portrety to akurat najmniejsze zmartwienie - źródeł futurystycznych.... ekhm... twarzyczek zawsze się sporo w necie znajdzie. Kilka z MM tez by się nadawało.

Co do właściwości - konkretne właściwości tych budynków po prostu nie zostały ustalone wg moich informacji. Nawet jeśli ktoś miał jakieś konkretne plany co do nich, to nie zdążył ich nigdy zrealizować.

Bethrezen PW
5 sierpnia 2006, 16:27
Fajnie, że są projekty nowych miast. Ale Forge to też fajna rzecz, mimo że mój kolega twierdzi, że WoG jest poschizowany :( . Ale jak wybuchnie wojna w Iranie, to szyb naftowy będzie całkiem de-mode heee.

Alistair PW
6 sierpnia 2006, 16:56
Myślę, że fabułę dałoby się wymyślić: Istoty z innych wymiarów lub z "Marsa" - ich świat czeka zagłada (tak jak nasz jeśli nie zaprzestaniemy zatruwać środowiska naturalnego ;), więc dzięki zaawansowanej technologii i wiedzy przedostały się do świata magii. Może się to skończyć tylko w jeden sposób - próbą zawładnięcia światem Homm. Dosyć denna historyjka, ale co tam. Można uznać, że na tyle denna co sam pomysł Nagi w czołgu. Nie wiem czy to w ogóle ma jakiś sens, ale co tam.

Trang Oul PW
6 sierpnia 2006, 18:42
Przecież fabuła z Forge już jest, więc po co bezcześcić oyginalną, wymyślając coś nowego?

Bethrezen PW
7 sierpnia 2006, 18:06
Trang ma rację i trzeba mu to przyznać.

Alistair PW
7 sierpnia 2006, 19:01
Skoro dostałem drugie upomnienie: Najmocniej przepraszam za moją nieprzemyślaną wypowiedź, faktycznie fabuła już istnieje. Biję sie w piersi ;) Tym samym więc przyznaję rację Trang Oulowi.

vinius PW
10 sierpnia 2006, 21:27
To ja radzę przeczytać Księgi w Gildii - to rzuci wiele światła na cała historię :) .

Alamar PW
7 lutego 2007, 10:42
Ktoś się orientuje, na ile jednostki z poniższej strony są aktualne (tzn. czy nie zrezygnowano z nich na rzecz innych projektów)?

http://d3.heroes-centrum.com/hw/wog/forge.html

MCaleb PW
7 lutego 2007, 11:30
Po rozmowie z Zielem otrzymałem następującą odpowiedź:

"Forge jest aktualne, ale w tej chwili nic się nie dzieje w temacie ;)
Na tej stronie mają nieco przeterminowane animacje - brzydsze wersje :P
"

tymolord PW
7 lutego 2007, 19:47
Mam drobne pytanie: jak się nazywa ten fajniutki neutralny robocik?

MCaleb PW
7 lutego 2007, 20:18
"Ani fajniutki, ani neutralny ;) Destroyer" - Ziel

tymolord PW
10 lutego 2007, 14:09
Wiecie, można by było zrobić zamiast Forge w obecnej postaci kolonię starożytnych (znaczy się dobrych, anie złych).

MCaleb PW
10 lutego 2007, 14:19
"To se zrób" - Ziel.

Ziell PW
11 lutego 2007, 11:22
Ok, MCaleb dzięki za public relations i w ogóle ;) . Konto założone - moge odpisywać osobiście ;) .

Tilogour PW
15 lutego 2007, 15:10
Ziell jakie są szanse na dodanie Forge do nowej wersji WoGa?
Jak oceniacie swoje projekty jako całość?
Jakie są opinie odnośnie waszego projektu Forge?

Ziell PW
15 lutego 2007, 15:32
Tak szczerze mówiąc to nie mam pojęcia jakie są szanse - musi być spełniony szereg czynników który Acid tu już opisywał,

Opinie, kiedy jeszcze grafiki były ujawniane publice były bardzo ciepłe chociaż nie powiem że nikt nas nie krytykował ;)

Pan Wołodyjowski PW
24 lutego 2007, 18:28
Nie lubię pisać postów w rozwiniętym temacie, ale już trudno ;] .
Forge to chodzi o stolicę krasnoludów? Ja mam niestety polską werję MM7 (żałośnie spolonizowaną, ale angielskiej nie miałem jak dostać) i się niestety nie orientuję, bo o ile w angielskie heroesy trochę grałem, to o angielskim MM7 nie mam pojęcia.
Pomysł IMO dobry. Pytanie tylko, kiedy zostanie wykonany w pełni?

vinius PW
24 lutego 2007, 18:38
nie, NIE chodzi o krasnoludy :P na pierwszej stronie chyba jest strona projektu, a w Kwasowej Grocie jest o tym cały dział - zapraszam więc.

Sheensherr PW
16 marca 2007, 19:35
Jak się Forge wprowadzi to będzie beznadziejnie. Wyobrażasz sobiee walke krzyżowców z cyberzombie lub ogrami z wyrzutnią rakiet. Lepiej poczekać na Bastion w 3.59
strona: 1 - 2 - 3 ... 29 - 30 - 31
temat: [ważne] The Forge - temat ogólny

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel