Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Heroes 3 Succesion wars mod - co z kampaniami?
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

khorneopole PW
23 stycznia 2020, 01:53
Czy w tym modzie nie ma trybu kampanii, czy to mnie coś się źle zainstalowało?

Dzięki z góry za odpowiedź.
Pozdrwawiam

Kastore PW
23 stycznia 2020, 02:29
Nie ma.

uhm PW
23 stycznia 2020, 10:56
Gotowe są zarówno SW jak i PoL. Nie mam pojęcia czy i kiedy wyjdzie nowa wersja, bo prace prawie ustały. Na mnie już raczej w kwestii modowania nie ma co liczyć, od kwietnia mój status się zmienia :P

Kastore PW
23 stycznia 2020, 11:17
Jaki status?

avatar PW
23 stycznia 2020, 11:21
Jest tylko jeden status, który sprawia że ludzie odchodzą od modowania - status ślubu 🙈

uhm PW
23 stycznia 2020, 11:53
Nom, tak jakoś wyszło :P Plus kończę studia, choć przy (nie)sprzyjających wiatrach to może akurat wpłynąć pozytywnie na SWmod xD

Kastore PW
23 stycznia 2020, 13:42
A no tak, będziesz mógł być razem z osobą, z którą możesz robić wszystko, więc nie będziesz mógł robić tego, co lubisz. Szkoda, że mam kwestie ślubu zablokowane przez nasze cudowne państwo, bo też chciałbym być na takim tripie.

uhm PW
23 stycznia 2020, 14:07
Niekoniecznie nie będę mógł, ale wiąże się to z przeprowadzką na drugi koniec miasta i ponad godzinnymi dojazdami, więc kiedy będę miał trochę czasu, raczej będę go poświęcał drugiej połówce i dzielił między inne zajęcia. Jak na razie narzeczona nie ma nic przeciwko partyjkom areny z bratem :P

Kastore PW
23 stycznia 2020, 21:37
Jak coś to IMO SW jest najfajniejszym po Hocie modem do H3 i takim, na który najbardziej czekam. ;)

uhm PW
29 stycznia 2020, 15:45
Kurczę, aż mi się zrobiło ciepło w serduszku ^.^ Dla takich recenzji chce się pracować ;)

Orzie PW
13 lutego 2020, 09:15
The next update of The Succession Wars Mod will contain classic campaigns. All of them are currently converted, and we (slowly) develop the campaign interface and mechanics.

We are around, but cannot show much. Personally, right now I am deadly busy with the preparation of my Ph.D. and start of my music career, so that's that. Still, I return to work on the mod from time to time.
temat: Heroes 3 Succesion wars mod - co z kampaniami?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel