Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HD Mod/HotA] Własne paczki do HD moda.
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3

voncur PW
5 stycznia 2020, 01:20
I wanna try, but no possible to play Castle :/

planetavril PW
5 stycznia 2020, 20:32
Update

Map 1

Map 2

Map 3

Droopy PW
21 stycznia 2020, 21:22
Czesc mam takie specyficzne pytanie jaką najlepszą konfiguracje ustawić do HD moda ? jeżeli chodzi o jakoś oraz płyność rozgrywki ?

avatar PW
21 stycznia 2020, 21:31
Tak naprawdę nie ma jedynej dobrej, musisz potestować na swoim sprzęcie, która najbardziej ci odpowiada. To zależy od rozdzielczości ekranu, sterowników itd.
To - dla przykładu - moje ustawienia.

Lord Hawk PW
21 stycznia 2020, 21:51
Popieram przedmówce, każdy powinien dobrać pod siebie. Z płynnością nie powinno być raczej problemów, za to bardziej ważna wygoda indywidualna, u mnie jest to 1180x664 ze względu na to że przy niej mam okna na pasku dla 8 bohaterów i miast widoczne od razu, a jednocześnie ekran jest na tyle czytelny że łatwo wszystko zidentyfikować i nie trace czasu na rozglądanie [na większych rozdziałkach mam z tym problem].
Więc najlepiej w zależności od sprzętu [ekranu] dostosuj taki jaki będzie dla Ciebie najlepszy, uprzednio sprawdzając kilka i wybierając ten na którym będzie Ci się grało najlepiej.

Droopy PW
22 stycznia 2020, 08:57
Dzięki za odzew ogólnie używam 1181x664 gdzie moj ekran ma 1366x768 i u mnie problem jest taki że na filtrze rozciągającym wyższym niż Scale 2x + Blinear bardzo to o dziwo obciąża mój komputer bardzo mocno pracuje przy takiej grze jak Heros co ma 20 lat. Jeżeli chciałbym uzyskać lepszy efekty graficzny nie obciążając za mocno komputera radzilibyście mi zwiększyć rozdziałke czy bardziej poszukać lepszego filtra ?

Kastore PW
22 stycznia 2020, 15:58
Inny filtr.

Lord Hawk PW
22 stycznia 2020, 18:49
A w ten sposób. U mnie to akurat może być 2x większa rozdziałka, ale jak pisałem nie jest to tak przejrzyste, bo akurat tu większa rozdziałka aż tak nie zmienia jakości, bardziej zmienia wielkość obiektów. Jednak skoro są jakieś problemy, to zamiast rozdziałki tak jak napisał Kastore, pobawić się filtrami który będzie najlepiej działał w Twoim przypadku. Bo skoro gra działa dobrze w podstawce, to również z HD modem powinna tak działać.

avatar PW
31 stycznia 2020, 23:31


Heroes 3 Campaigns Remade (v1.0)


To ja też zrobiłem paczkę do SoD-HD Moda :)
Na necie pojawiło się kilka 'ulepszonych' kampanii do RoE i AB.

W tych ulepszonych wersjach podniesiono stopień trudności a w niektórych miejscach także rozmiar map, ale z całym szacunkiem dla oryginału, by jak najdokładniej zachować geografię i sposób rozgrywki.

A ja te kampanie zebrałem w paczkę do HD Moda. Na obecną chwilę są trzy pierwsze do Odrodzenia Erathii (po angielsku) i dwie do Miecz Armageddonu (Dragon Slayer - po angielsku, Armageddon's Blade - po rosyjsku)

Jak zainstalować? Po rozpakowaniu wgrać do folderu _HD3_Data/Packs, a następnie wybrać plugin w HD launcherze. Co ważne - zmieniona kampanie nie pojawiają się jako kampanie customowe/dowolne ale normalnie poprzez wejście przez głównej menu kampanijne.
strona: 1 - 2 - 3
temat: [HD Mod/HotA] Własne paczki do HD moda.

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel