Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 31 - 32 - 33 ... 82 - 83 - 84

avatar PW
13 stycznia 2020, 22:29
Кɘɾtɾa!:
Bardziej bym się spodziewał niedźwiedzia greezli :D
Popatrz sobie jak wygląda teren Wasteland i pomyśl komu na takiej skorupie lepiej się żyje - pancernikom czy niedźwiedziom grizzly :)

Cytat:
Ogólnie też to jestem ciekaw czy HoTa nie zmieni kiedyś nazwy swojego dodatku.

Nie nie zmieni. Docent Picolan na forum.df2.ru wyraźnie to powiedział.


Kertra PW
13 stycznia 2020, 22:44
Dzięki za odp. Co do niedźwiedzia to się pomyliłem :D Miałem na myśli Baribala, tego czarnego, który kojarzy mi się z Westernami, bo widziałem go w paru filmach o kowbojach. Nawet był w "Powrocie do Przyszłości" :D Poza tym też i Bizon by dobrze pasował. :) Pancernik w ogóle mi się nie kojarzy, ale takie założenie HoTy, więc zobaczymy jak to będzie gdy wyjdzie nowe miasto. Każdy ma swoje gusta. :) A co do tych nowych miast to oprócz Wikingów, pomyślałem też o jakieś zapomnianej świątyni w dżungli rodem z Tarzana. Fajny ciemnozielony klimat dżungli, plus szarobiala świątynia i złote akcenty :D

Kastore PW
13 stycznia 2020, 23:09
Кɘɾtɾa!:
Pancernik w ogóle mi się nie kojarzy
Jak to pancernik ci się w ogóle nie kojarzy z westernem? o_O
Кɘɾtɾa!:
pomyślałem też o jakieś zapomnianej świątyni w dżungli rodem z Tarzana
Cytadela już jest.
Кɘɾtɾa!:
A co do tych nowych miast to oprócz Wikingów
A ja chciałbym Egipt, ale jak już mają być dwa miasta na terenie okołopustynnym, czyli Twierdza i Fabryka, to w sumie nie wiem.

Kertra PW
14 stycznia 2020, 01:35
Nie, pancernik daleki mi jest do westernu, w ogóle tego nie widzę osobiście i tyle. Poza tym to tylko moja opinia.

Cytadela jest na bagnach i w ogóle jest daleka co do mojego pomysłu, to nie świątynia.

Wyobraź sobie zapomnianą świątynię w dżungli. Motyw takich świątyń przewija się w legendach i filmach, a nawet w rzeczywistości istnieją takie świątynię. A jak nie, to można zrezygnować z dżungli i pokazać świątynię, żywo wyjętą z Indii. Można było by tam dać np. gorylich strażników, wojowników na tygrysach i pół ludzi-pół słoni (Genesha), czy inne stworzenia z hinduskiej mitologii (Rakshasa się do nich zalicza). Taki azjatycki klimat, którego w sumie... nie ma w trójce, z wyjątkiem nagi która pochodzi właśnie z mitologii hinduskiej. ;)

To tylko taki mój pomysł, który mi przyszedł do głowy i nic więcej, więc napisałem, także tyle już nie spamuje. :)

Kastore PW
14 stycznia 2020, 02:33
Кɘɾtɾa!:
Cytadela jest na bagnach i w ogóle jest daleka co do mojego pomysłu, to nie świątynia.
Wygląda jak świątynia.

zmudziak22 PW
14 stycznia 2020, 13:05
Nie no, pustynne miasto na piasku mogłoby być. Bardzo podobała się mi Katedra jako mroczna odmiana zamku Rycerza.

Kastore PW
14 stycznia 2020, 16:07
Ale piasek ma być terenem neutralnym, więc trzeba by wprowadzić jeszcze teren pustynny jak w H2.

Kertra PW
14 stycznia 2020, 17:52
Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje. Przyroda wyposażyła mnie w wyobraźnię i potrafię sobie wyobrazić jak by to wyglądało. Już widzę Geneshe na 7lv z czterema meczami w rękach. Cytadela jest bardziej jak aztecka piramida, która defakto jest świątynią, ale miałem na myśli bardziej świątynię hinduską. Poza tym osobiście, bardzo mało spotkałem się z nawiązaniami do hinduskiej mitologii w grach i uważam że to swego rodzaju kopalnia złota. Dobra gra na bazie tejże mitologii, pewnie była by strzalem w dziesiątkę. Gdybym umiał modelować jak choćby Kuririn, to bym specjalnie stworzył takie miasto. No, ale nic. Każdy ma swoje pomysły i może się nimi dzielić. Możliwe że niepotrzebnie napisałem, ale po to jest forum.

Bajan PW
14 stycznia 2020, 18:32
Rozumiem, że hotowcy chcieli rozruszać line up zwierzakiem, ale ten dobór jednostki nie ima się logiki. Już widzę jak majestatyczny gryf toczy zacięty bój z durnym pancernikiem, albo jak elf szyje do niego z powagą ze swojego łuku. Co on im może zrobić w przyrodzie, zatoczy ich na śmierć? Co się stanie jak pancernik w ciemnej, ciasnej uliczce szturchnie piratam z naładowanymi rewolwerami? Jak na tego zwierzaka z westernu wyjdzie żywiołak lodu z innego wymiaru, to on się może najwyżej zwinąć jak jeż. Leszcze z Erathi i cała ta konserwa rycerska wychodzi teraz na debili z tym swoim ptaszolwem, bo równie dobrze mogli pancernika dać na herb.

Koń by się (nie)uśmiał. xD

EDIT: Stonogi będą się poruszały pod ziemią, jak przez teleportację.

Kastore PW
14 stycznia 2020, 18:58
Ważki na 3. lvlu albo koń z rogiem na 6. też wyglądają jak zwykłe zwierzęta.

Bajan PW
14 stycznia 2020, 19:08
Nie odmawiam ci słuszności. Ba, są nawet o wiele większe kurioza i to w drugą stronę, czyli np. centaur na pierwszym poziomie, absolutna synergia tego co najlepsze u konia i człowieka. Tylko, że np. ważki są wyraźnie "tropikalną", gargantuiczną ich wariacją. Przecież nikt sobie nie wyobraża ich o wielkości dłoni! Jednorożec zaś to istota magiczna, którego róg jest panaceum i w ogóle, który toleruje jedynie dziewice. Widziałeś ty kiedyś dziewicę? Jednorożec widział, taki kozak. Nie da się porównać szlachetnego konia z rogiem do pancernego szczura turlającego po prerii. Pancernik nie stał się w średniowieczu chrystusowskim symbolem. No chyba, że potem tam kiedyś w jakimś Meksyku - w sumie bym się nie zdziwił. xD


Matikun PW
14 stycznia 2020, 20:03
Tylko że te pancerniki to też prawdopodobnie duża odmiana tego zwierzaczka, przecież nikt go sobie nie wyobraża wielkości dłoni.

Czerw/robal wydaje się ciekawą koncepcją i jest w jakiś sposób świeży, natomiast ten mech wygląda jak duży golem i dla mnie jest trochę nudny, ale zobaczymy jeszcze jakie będzie miał zdolności.
Wciąż są jeszcze 3 nieujawnione jednostki, ja jestem bardzo ciekaw, co tam HotA Crew sobie wymyśliło :P.

Kastore PW
14 stycznia 2020, 20:06
Bajan:
Widziałeś ty kiedyś dziewicę?
Tak, widziałem moją mamę.
Bajan:
Nie da się porównać szlachetnego konia z rogiem do pancernego szczura turlającego po prerii.
Pancernik też nie wygląda na zwykłe zwierzę, tylko na jakąś jego fantastyczną wersję.

Alistair PW
14 stycznia 2020, 20:59
Niby dlaczego pancernik ma być złą jednostką? Kto w ogóle powiedział, że to ma być mały szczurek? Odpowiednia wielkość, gruby pancerz i już jest jednostka, którą może być trudno zlikwidować. Do tego jeśli po zwinięciu w kulę się rozpędzi, to będzie niczym kula do kręgli, w sumie nie wiem czy nie potężniejsza od kawalerii. Akurat nie trzeba tu chyba wielkiej wyobraźni, by widzieć potencjał ten jednostki. A jak to zostanie zrealizowane, jakie będą statystyki i zdolności, to już trochę odrębna sprawa. Możliwości jest na pewno sporo, choć może to tylko moje zdanie.

AmiDaDeer PW
15 stycznia 2020, 00:20
Ja tylko przypomnę, o czym już wspomniano w tym wątku, że w realiach pierwszych gier z serii MM pancerniki były zawsze względnie niebezpiecznymi dla gracza potworami i, patrząc na design stwora z Factory, HotA Crew ewidentnie właśnie tym przedstawieniem pancernika się inspirowało.

Poza tym Factory to westernowa preria, jeśli chodzi o scenerię, zatem pancerniki są naturalnymi reprezentantami takiego klimatu.

End of topic for me.

Andruids PW
15 stycznia 2020, 01:58
Pancernik jest najbardziej westernowym ze zwierząt. I tak samo fantastyczny jak Łosie Jelenie Sarny Dziki Lisy Borsuki Kuny, wszystkie z bogatą tradycją w grach might and magic.


proszę nie zwracać uwagi na adres grafiki plz, thx, uwu

Fandor PW
15 stycznia 2020, 05:02
Ja to bym wręcz powiedział, że pancernik jest potężniejszy od wszystkich wymienionych przez was zwierząt z tego prostego powodu że posiada pancerz, od którego prawdopodobnie w normalnych warunkach strzały, miecze i pazury by się odbijały. Ba, jeżeli byłby to odpowiednio mocny pancerz, to nawet piraci ze swoimi rewolwerami mogliby mieć znacznie trudniejsze zadanie. Także czepianie się pancernika jest wyjątkowo na siłę.

Eggyslav PW
15 stycznia 2020, 08:31
Fandor:
Ba, jeżeli byłby to odpowiednio mocny pancerz, to nawet piraci ze swoimi rewolwerami mogliby mieć znacznie trudniejsze zadanie.

Piraci nie mają rewolwerów tylko pistolety z zamkiem skałkowym. Znaj różnicę.

Lord Hawk PW
15 stycznia 2020, 13:20
Alistair:
A jak to zostanie zrealizowane, jakie będą statystyki i zdolności, to już trochę odrębna sprawa. Możliwości jest na pewno sporo, choć może to tylko moje zdanie.

Co do zdolności, to podobno [zawsze mogą zmienić] ma to być jednostka bez nich i to nawet jedyna taka w całej frakcji. Więc zapewne będzie to wolny tank, trudny do pokonania i tyle.

witchking PW
16 stycznia 2020, 19:00
strona: 1 - 2 - 3 ... 31 - 32 - 33 ... 82 - 83 - 84
temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel