Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Problemy, pomoc techniczna
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 - 12 - 13

Kaazam PW
9 sierpnia 2019, 18:18
Cześć

Mam problem jak na załączonym obrazku. Gra jest w wersji 1.5.4 a mimo to wciąż krzyczy mi, że chce się zaktualizować. Aktualizacja kończy się błędem i grę trzeba na nowo zaktualizować. Ktoś miał podobnie? Jest o tyle dziwne, że dzieje się tak tylko na jednym kompie. Dodam, że gra zainstalowana jest w C:\games\Heroes of Might and Magic, bo jak leżała w program files to nie można było jej aktualizować.


avatar PW
9 sierpnia 2019, 18:20
Spróbuj uruchomić z prawami admina.

Kaazam PW
10 sierpnia 2019, 22:15


@avatar to nic nie daje.

Kastore PW
10 sierpnia 2019, 22:16
To usuń i zainstaluj znowu.

Kaazam PW
11 sierpnia 2019, 14:28
Reinstalacje, zmiana położenia (inne niż program files) itp. nic nie pomaga. Dziwne jest to, że nic nie pomagało (nawet podmiana gry na taką zaktualizowaną). W rejestrze też wszystko wygląda legitnie. Czy powodem może być to, że gra leży na dysku C? Akurat na tym kompie jest tylko jedna partycja.

Kastore PW
11 sierpnia 2019, 16:13
To może zainstaluj aktualizację ręcznie? Albo daj, żeby się nie aktualizowało. Chyba jest taka opcja.

Kaazam PW
12 sierpnia 2019, 07:41
@Kastore: Ręcznie też była instalowana. Hota jest w wersji 1.5.4 RC7 jak na każdym innym kompie a mimo to updater twierdzi, że chce to aktualizować.

EDIT:

Znalazłem rozwiązanie. Jeśli wszystkie wersje się zgadzają należy odznaczyć automatyczną aktualizację i zrestartować kompa. Po restarcie powinno wszystko już grać, a ponowne ustawienie automatycznych aktualizacji nie powinno już przeszkadzać.

Lolololo PW
26 grudnia 2019, 11:48
Witam. Mam następujący problem - po zainstalowaniu update HOTA 1.5.4 z HD na wersję 1.3 znikają mi wszystkie mapy większe niż XL (nawet w opcji Create Random Map), a jeśli odpalę plik hota_hd z folderu z grą to są większe mapy, ale język gry to angielski pomieszany z rosyjskim. Gdy zainstaluję wersję 1.5.4 na czyste Heroesy to również nie mam większych map. Spotkał się ktoś z podobną sytuacją?

avatar PW
26 grudnia 2019, 12:48
Chodzi o generacje map losowych czy mapy stworzone z folderu maps?

stryjek1 PW
2 stycznia 2020, 09:32
Mam problem z nową hotą 1.6. Nie moge tego zainstalować.
Wybieram folder jak przy poprzedniej
C:\Program Files (x86)\GOG Galaxy\Games
I niestety błąd. Odinstalowałem już wszystko i zainstalowałem ponownie ale nadal to samo:(
Mace jakieś pomysły?

Taki mam komunikat
https://zapodaj.net/934afad9e9f12.jpg.html

avatar PW
2 stycznia 2020, 10:16
Komunikat napisał ci wszystkie co zrobiłeś źle😉. Zainstalowałeś herosy w folderze Program Files, który to gryzie się z Hotą. Zainstaluj w jakimś innym, i następnie potem hotę.

stryjek1 PW
2 stycznia 2020, 10:23
Wielkie dzięki, nie pomyślałem o tym bo poprzednią hotę 1.5 miałem w tym miejscu i wszystko chodziło;)
Wybrałem folder na dysku D i wszytko poszło :)
Dziękuję

Bron PW
4 stycznia 2020, 21:04
Po upgrade do 1.6.0 HOTA crashuje przy zmianie dnia. Raz na kilka tygodni, wydaje się, że losowo. Załadowany autosave też crashuje. Wrzucam link do loga:

https://justpaste.it/4yoft

Drwal PW
4 stycznia 2020, 21:45
Miałeś cokolwiek innego w folderze Heroes 3 wcześniej? Mam tu na myśli wszelkie mody czy dodatki?

ABRAM PW
4 stycznia 2020, 23:35
Domyślam się, że to problem hoty 1.6, mam to samo, po zainstalowaniu na czystą complete edition (wersja gog) następnie najnowszej hoty a potem hd moda gra crashuje w losowych momentach zaraz po zakończeniu tury, myślałem, że to przez autozapis ale po wyłączeniu go w opcjach hdmoda dzieję się to samo. Liczę, że się z tym uporają po wypuszczeniu hotfixa.

Bron PW
5 stycznia 2020, 00:34
Ja też w międzyczasie przeinstalowałem na czysto Złota Edycja + HD mod + HotA, nadal crashuje.

https://imge.to/i/vSZn9A
https://imge.to/i/vSZiw2

voncur PW
5 stycznia 2020, 01:17
Najpierw Hota, potem HD moda i update do niego może coś pomoże.
Jak nie to łap linka z moją wersją na PW
Ma ktoś pomysł jak zobaczyć to wastedland, czy jedyna opcja to niszczyć szablony?

ArTaniS_PoL PW
8 stycznia 2020, 13:30
U Was też serwer padł?

CobraIceDeath PW
3 lutego 2020, 13:12
Witam wszystkich,mam pytanie a w jaki sposób można zmienić statystyki jednostek zamku przystań heroes 3 hota ? Odrazu powiem,że w tym pliku crtraits to mogłem zmienić statystyki jednostek,ale neutralnych i przystani nie ma. Aha i zrcrtaits nie ma.

I jeszcze jedne pytanie,w jaki sposób mogę zmienić,żeby np ratusz dawał 3000 kasy a nie 2 i np, zamek,czy może dodać więcej niż dwie wieże??

Bardzo Proszę o Pomoc,nie mam pojęcia jak to zrobić.

avatar PW
3 lutego 2020, 13:30
Statystyki są w hocie w pliku hota.dat. Jest specjalne narzędzie do edycji tego. Co do drugiej części - możesz to zmienić bawiąc się w hexedycję.
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 - 12 - 13
temat: [HotA] Problemy, pomoc techniczna

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel