Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Okazje cenowe
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16

Dark Dragon PW
11 lipca 2019, 07:46
Promo na GOGu.

H3 - 6 zł, H5 – 12 zł, MM8 zł. Całe zestaw (H1-5 + MM1-9) kosztuje 52 zł, cena pomniejsza się wraz z każdą posiadaną przez was grą.

Kammer PW
18 lipca 2019, 22:40
Nie do końca okazja, bo czasowo, ale Ubi startuje ze swoją ofertą abonamentową i przez pierwszy miesiąc (3. - 30. wrzesień) pokaźna dawka gier będzie za darmo. W tym trochę heroesowych rzeczy:

Might & Magic IX
Might & Magic VII - For Blood And Honor
Might & Magic VIII -Day of the Destroyer
Might & Magic X Legacy - Deluxe Edition
Might & Magic: Heroes II - Gold Edition
Might & Magic: Heroes III - Complete Edition
Might & Magic: Heroes V - Standard Edition
Might & Magic: Heroes VI - Gold Edition
Might & Magic: Heroes VI - Shades of Darkness
Might & Magic: Heroes VII - Deluxe Edition
Might & Magic: Heroes VII - Trial by Fire


sauce

Sobieski PW
11 sierpnia 2019, 16:49
Czym się różni Might & Magic Heroes VII Complete Edition do zakupu na Steam od Might & Magic Heroes VII Full Pack do zakupu na Uplay?

klimat93 PW
11 sierpnia 2019, 17:34
Różnica jest prosta completed to "Pełna" wersja SAMEJ podstawki(dodatkowy bohater i związany z nim scenariusz w porównaniu do wersji zwykłej).
Full Pack to wersja completed + dodatek Trial by Fire i to opłaca się zdecydowanie bardziej

Andruids PW
11 sierpnia 2019, 20:38
Obie oferty mają tę samą zawartość jeśli chodzi o Heroes VII:
Complete Edition, Steam:
Niniejsza edycja zawiera podstawową grę, dodatkowego herosa, mapę, ścieżkę dźwiękową w wersji cyfrowej, HeroesŽ III - HD Edition, rozszerzenie Zaginione Opowieści Axeoth oraz nowy dodatek Próba ognia!
Full Pack na Uplay:
- the main game
- exclusive hero
- a scenario map
- the full digital soundtrack
- The Lost Tales of Axeoth extensions
- the new Trial By Fire add-on !
Z tego co widzę, to w Complete Edition dostaje się też edycję HD trójki.

Sobieski PW
11 sierpnia 2019, 22:11
H3 HD już mam na Steamie. Sprzedawali kiedyś w Empiku za 10 albo 20 zł i się skusiłem. Więc z mojego punktu widzenia różnią się tylko nazwą i ceną.



Teraz pytanie natury technicznej. Z tego co mi się wydaje (możliwie że źle), to do grania w H7 potrzebny jest chyba Uplay.

Jak kupię H7 na Steamie, to będę je miał na Steamie i będę mógł je dodać na Uplay, a jak kupię H7 na Uplay, to będę je miał na Uplay i nie będę mógł go dodać na Steamie?

Ma to chyba coś wspólnego z łączeniem kont Steam, Uplay i nie wiem czy innych platform też (GoG?, itp.), ale za bardzo się w tym nie orientuję i nie wiem w którą stronę to działa.

klimat93 PW
12 sierpnia 2019, 03:42
@Sobieski
Jak kupisz na steam to będziesz go miał przypisanego do konta steam ale do grania i tak będzie Ci potrzebny Uplay gdyż gra uruchamia się za jego pośrednictwem.
W przypadku samego Uplay masz go na nim po prostu bez pośredników (steam,gog itd.)

ShEv441 PW
21 listopada 2019, 21:14
Można dostać Heroes VII ze wszystkimi dodatkami (tak, Trial by Fire też) za niecałe 20 zł.

Store.Ubi

gamersgate.com

Chyba ta informacja nadaje się nawet na newsa na stronie głównej, bo tak tanio jeszcze nie było.

loker PW
23 marca 2021, 10:24
Wyprzedaż na GOGu, gry z uniwersum M&M przecenione w tym ograniczona czasowo promocja na Heroes 3 za 3,99, w chwili pisania 28 godzin z hakiem do końca.

Heroes 3 GOG promocja

loker PW
22 grudnia 2023, 15:24
Najniższa cena Heroes Chronicles na GOG (7,99) czasowo przez 3 dni - Heroes Chronicles: All Chapters GOG
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16
temat: Okazje cenowe

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel