Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Odtwarzanie miasta Przepaść
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 22 - 23 - 24

zeryss PW
15 lutego 2018, 01:03
Abyss town V 0.73 +new war machine

Fandor PW
15 lutego 2018, 01:19
Chciałbym kiedyś zobaczyć wszystkie miasta w Heroes 3, podmienione na takie zrobione w 100% przez Axolotla, to mogłoby dać naprawdę ciekawe doświadczenia płynące z gry.

zeryss PW
7 października 2019, 02:08
adjusted view of the castle on the world map
war machine added
puzzle map added
It was

has become


Abyss

Pointer PW
7 października 2019, 11:07
Ja nadal nie potrafię zrozumieć dlaczego idziemy drogą bzdurnych tłumaczeń rodem z polskiej wersji Złotej Edycji, typu Tower = Forteca, a Fortress = Cytadela...
Dlaczego "Przepaść"??? Abyss to "otchłań" i znacznie lepiej ta nazwa pasuje do morskiej głębiny. Przepaście są w górach, na lądzie...

zeryss PW
6 sierpnia 2020, 19:28
city ​​updates, link will be later

avatar PW
6 sierpnia 2020, 20:24
From 'technical' point of view, subterra suits better as native terrain than swamp.

AmiDaDeer PW
8 sierpnia 2020, 01:54
...but only from technical point of view, because the faction is definitely water-themed. The best solution would be to make some new subterranean "canals"-type terrain, but VCMI doesn't allow that without interferring with the source code, and that also would need a LOT of work when it comes to the graphics.

So... I guess swamp is not that bad idea after all.

zeryss PW
8 sierpnia 2020, 11:37
version 0.8
Fixed hero skills
Bank changed
Abyss Town Version 0.8



DragonKing PW
9 sierpnia 2020, 13:34
Jeżeli miałbym wyrazić opinię o tym mieście, to nie podoba mi się ono. Ekran miasta wygląda przepięknie, nie ma co ukrywać. Niemal każdy jego element, wygląda genialnie! Jednostki także są piękne, ale nie podoba mi się pomysł na nie. 1,3,4,5 poziom, pływa w powietrzu. Średnio podobają mi się latające ośmiornice, czy meduzy. 2 poziom jest naprawdę fajny. 6 poziom to kopia Nagi. Wygląda fajnie i nawet go lubię, jedynym minusem, jest wcześniej wspomniane podobieństwo, ale byłbym w stanie zaakceptować go. Wąż morski już mi się gorzej podoba. Mamy takiego już w Hocie. Miasto wyceniam na 5,5/10. Nie podoba mi się pomysł na jednostki, ale wykonanie jest przepiękne. Pozdrawiam.

zmudziak22 PW
9 sierpnia 2020, 22:45
Ja byłbym za tym, aby miasto bazowało na Świątynii z Heroes 6.

Kastore PW
11 sierpnia 2020, 01:48
Na którą wersję jest to miasto (mam "stabilną" 0.99), albo co zrobić, żeby po wgraniu jakiegokolwiek miasta gra mi nie wywalała przy napisie 3DO?

Andruids PW
11 sierpnia 2020, 03:07
Najlepiej ściągnąć najnowszą wersję stąd - https://builds.vcmi.download/branch/develop/Windows/ . Stabilna już dawno nie oferuje wsparcia chociażby takich rzeczy jak nowe machiny wojenne (wiele miast, między innymi Abyss), ulepszone działanie bonusów bohaterów i jednostek (m.in. Pavillion), kilka całkowicie nowych bonusów (Tides of War), artefakty zwiększające moc wraz z poziomem bohatera (żaden znany mi mod), przezroczystość (obiekty mapy z "alphaMod" i jednostka "invisible man") i bodaj nowy system czarów.

avatar PW
11 sierpnia 2020, 07:20
Cytat:
artefakty zwiększające moc wraz z poziomem bohatera (żaden znany mi mod)
WoG 9.0.0

zeryss PW
22 października 2020, 12:36
Warnings !!!
works only with VCMI daily build of October 20 or above
Link to the mod on Youtube under the video!!
VCMI mods factions Abyss V 0 8 + +workers of the special building
strona: 1 - 2 - 3 ... 22 - 23 - 24
temat: [VCMI/projekt] Odtwarzanie miasta Przepaść

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel