Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [mod/projekt] Wrota Żywiołów w Heroes VII
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23

Pointer PW
17 lipca 2019, 00:43
Jak tam sytuacja? Jakie postępy prac?

Górski Krasnolud PW
17 lipca 2019, 01:38
Po ponad rocznej przerwie od prac, niestety, ale chyba trzeba to stwierdzić - projekt jest zamrożony.

AmiDaDeer PW
17 lipca 2019, 10:57
Ja tam nie wiem, co z tym projektem, ale sam z siebie zrobiłem nowszą wersję motywu miasta. Za pomoc dziękuję OrzechowiMC z grupy Jak będzie w Erathii? - jego basowy wokal bardzo się przydał.

Możliwe że dogram jeszcze nowszą wersję z lepszym wokalem na wyższych tonach, ale to zależy od tego, kiedy Fandor będzie miał czas. :P

Dydzio PW
18 lipca 2019, 16:46
Jego Ekscelencja Lord Kruszwil ponoć nagrywa muzykę to może on pomoże z wokalem xD

kochan PW
29 sierpnia 2019, 02:52
Jak jest projekt zamrożony to może udostępnij swoją pracę i sami dokończymy?

ShEv441 PW
12 maja 2020, 11:49
Ostatnio zastanawiałem się, czy nie dać ponownie szansy Heroes 7. Grałem gdzieś w okolicach premiery Trial by Fire i może po kilku dodatkowych patchach i modach będzie lepiej. Liczyłem mocno na tego moda, ale widzę że dalej nie został ukończony :/
Jest szansa na wypuszczenie przynajmniej tego co zostało zrobione (nazwanie beta 0.1)? I ewentualnie może dokończenie w nadchodzącym roku? Wygląda na to, że włożyłeś w ten projekt bardzo dużo czasu i szkoda jakby miał pójść w zapomnienie. Zwłaszcza, że wygląda na zrobiony w 90%. Bardzo lubię Conflux i chętnie zobaczyłbym go wreszcie w jakiejś innej części Heroes, niż tylko legendarna trójeczka. Pozdrawiam i trzymam kciuki

Kammer PW
12 maja 2020, 13:10
Ping, też jestem ciekaw, co z miastem.

Kurek PW
26 maja 2020, 15:53
Nie miałem czasu na modowanie, dodatkowo fakt, że utknąłem w martwym punkcie tuż pod koniec prac nie pomógł. Chyba jednak powinienem wrócić do modowania, wrócę dziś do tematu i pogrzebię trochę po długiej przerwie ;)

Kuririn PW
26 maja 2020, 19:29
Tylko tak, aby żona Ciebie nie zabiła...

Górski Krasnolud PW
27 maja 2020, 00:26
Fajnie coś było usłyszeć. Ten mod to najciekawsza rzecz wraz z Umbramancerem, jalie dzieją się obecnie w świecie Heroes

Górski Krasnolud PW
14 listopada 2020, 01:38
Skamieliny, ta ta ta.

lordgraa PW
1 grudnia 2020, 22:42
Kurek: hello, hows your Conflux MOD progressing? I am following it from the start and I am looking forward to try and play the elemental town! Any alpha/beta for us to test it out?

Joker222 PW
19 stycznia 2021, 12:27
This project is awesome when can we try this in the game ??😍👍👍👍

lordgraa PW
19 stycznia 2021, 15:41
Looks like abandoned/frozen. As the author activity here was 6 months ago :/

Now the only H7-mod activity is the new Inferno town by sylen.

flapdzak PW
19 stycznia 2021, 18:06
Could you send a link to the project?
Can't find Inferno :P

Darkem PW
19 stycznia 2021, 21:25
You’re welcome :)
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=46752&pagenumber=1

flapdzak PW
19 stycznia 2021, 21:51
Dziękuję :)

Joker222 PW
21 stycznia 2021, 01:15
At least he must give someone else the project to continue 😢😵

lordgraa PW
21 stycznia 2021, 09:43
Maybe sylen will try it after hes done with Inferno?

I could try it too but I am not sure Kurek would be happy about this. Let him speak first, maybe he will continue and just have some problems in RL (as I had).

Pointer PW
18 grudnia 2021, 22:35
Czy ktoś wie coś na temat autora tego moda? Jest z jego strony cisza w temacie od ponad 1,5 roku... Rozumiem, że można nie mieć czasu na dokończenie prac, bo w końcu nie samymi heroskami żyje człowiek, ale może Kurek mógłby udostępnić swoje dotychczasowe postępy (a jest ich jak widać dużo), żeby ktoś mógł dokończyć dzieła i dodać Wrota do gry...
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23
temat: [mod/projekt] Wrota Żywiołów w Heroes VII

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel