Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 179 - 180 - 181 ... 200 - 201 - 202

Skazo PW
10 sierpnia 2019, 22:16
Ja bym dał krwisty czerwony, ewentualnie zielony

Kastore PW
10 sierpnia 2019, 22:20
Pietras:
aura psioniczna
Co to w ogóle znaczy?

Hayven PW
11 sierpnia 2019, 00:36
W jednej sesji RPG, prowadzonej wieki temu przez Mosquę na JB, psionika była rodzajem naturalnej magii, niezwiązanej z czarodziejstwem, a raczej przyrodzonej.

Masz też artykuł na wiki.

Kastore PW
11 sierpnia 2019, 02:13
Jezus, wiem o tym, chodziło mi o znaczenie obu słów naraz. >:(

AmiDaDeer PW
11 sierpnia 2019, 04:44
Krwista czerwień to jedyna opcja, która nie będzie się gryzła z resztą jednostek z Necropolis. Żadnych aur, żadnych zieleni, to nie jest guff Heroes 5, żeby nekromanci byli odblaskowi.

Święty Majkyl PW
11 sierpnia 2019, 18:46
Aura psioniczna to blask wokół użytkownika, robiącego coś mocno psi, np. psi-żołnierz X-com robi tarczę. Ten kolor się z psioniką kojarzy, więc trochę nie pasuje do takiej fantastyki.

A co do mantykory, to może taka kolorystyka(a może i gęba:D)?

https://www.deviantart.com/hellraptorstudios/art/Myth-The-Manticore-809179919

ps. Ta zła zieleń ma pochodzenie jeszcze ze starych filmów Disneya:)

Kastore PW
11 sierpnia 2019, 18:52
Cytat:
psi-żołnierz X-com robi tarczę
To x-kom szkoli psy, żeby były ich żołnierzami?
Cytat:
Ten kolor się z psioniką kojarzy
Ale jaki to kolor?

Święty Majkyl PW
12 sierpnia 2019, 12:48
Nie umiem cytować:)

Definicję psioniki-która-wcale-nie-jest-magią masz w Wikipedii. Tu masz wyspecjalizowanego żołnierza psi-tworzącego psioniczne ostrzalink a tu słynnego bioetyka z Mass Effect, atakującego innego rodzaju i pochodzenia psionikąona to UFO,człowiek poniżejWidzisz zbieżność koloru? Jest już praktycznie zarezerwowany dla mocy psi w sci-fi.

Czyli nieumarły smok takiej barwy kojarzyłby się zaraz z jakimś psi-nieumarłym smokiem. Pomysł całkiem fajny ale nie do uniwersum Herosów:)

Kastore PW
12 sierpnia 2019, 16:25
Oo, czyli fioletowy, no okej.

Dydzio PW
12 sierpnia 2019, 16:43
a ja głupi myślałem, że x-kom tylko komputery sprzedaje

Trith PW
12 sierpnia 2019, 20:52
1. Kolor widmowego smoka należy dopasować do kolorystyki pozostałych planowanych ulepszeń nekropolii. Teraz zabawa z szukaniem jego odcienia nie ma sensu.
2. Jestem za tym, żeby kolorem najlepszej nekropolii był czerwony.

Mistrz PW
12 sierpnia 2019, 21:25
Jeżeli chodzi o model smoka, to gacie spadły mi z wrażenia. Jeżeli chodzi o kolor umiejki itp., to sądzę, że najpierw musisz się Kuri zastanowić co za Smoka chcesz mieć? Czy to ma być Smok upiór, Smocza mumia, Smocze zombie czy nieumarły Smoczy Licz. Wiem, że nie chcesz mowić o nazwach, ale jak ustalisz sam sobie koncepcję, to wtedy warto ustalać kolory i tekstury.

Święty Majkyl PW
13 sierpnia 2019, 12:45
A ja przyznaję, że się pogubiłem w tym temacie. No bo na 1 stronie jest dodany spis, co już jest. Ale wychodzi na to, że to jednak nieaktualne, bo np. tu znów gadamy o kościanym smoku a w prezentacji nekropolii już jest czerwony krwawy smok. Czyli w temacie właściwie nic pewnego jeszcze nie jest?

Lord Hawk PW
13 sierpnia 2019, 13:46
Święty Majkyl:
A ja przyznaję, że się pogubiłem w tym temacie. No bo na 1 stronie jest dodany spis, co już jest. Ale wychodzi na to, że to jednak nieaktualne, bo np. tu znów gadamy o kościanym smoku a w prezentacji nekropolii już jest czerwony krwawy smok. Czyli w temacie właściwie nic pewnego jeszcze nie jest?

To dlatego że wcześniej grafiki były z tego co było dostępne, np Krwawy Smok to 8 lvl jednostka z WoGa, teraz natomiast Kuririn robi na nowo samemu modele 3d, a nie sklejki czy kolorowanki z WoGa, jednak skoro są one robione na nowo, to też można je zrobić według swojej wizji i takie jakie miały być, stąd też nowy smok różni się od poprzedniego i mimo że możesz zagrać w starą wersje z tamtymi jednostkami, to jednak te nowe jednostki różnią się i bardziej pasują do gry, gdyż będą się dobrze komponować i lepiej pasować do gry.
Więc jest to po prostu ewolucja tego modu, czyli się rozwija.

Święty Majkyl PW
13 sierpnia 2019, 19:03
A dobra. Zasugerowałem się tym dopiskiem na początku ze spisem rzeczy od autora i uznałem, że to spis rzeczy gotowych. Czyli patrzę na te grafiki i prezentacje youtube z wątku:)


Mistrz PW
13 sierpnia 2019, 23:31
Nowa Chimera z większą ilością pancerza.

Wersja z bardziej



i mniej przytyraną łydką (po sugestiach samego Szefa!)




Święty Majkyl PW
14 sierpnia 2019, 11:14
I z groźniejszym ogonem:)

Kuririn PW
17 sierpnia 2019, 15:20
Mam nadzieje, że jest tak, jak być powinno:

Kuririn - umarnij!

Kastore PW
17 sierpnia 2019, 15:24
Coś dziwnego jest z oświetleniem pod cycem niebieskiego anioła.

Kuririn PW
17 sierpnia 2019, 16:13
strona: 1 - 2 - 3 ... 179 - 180 - 181 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel