Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 178 - 179 - 180 ... 200 - 201 - 202

Kuririn PW
28 lipca 2019, 04:52
coś:


Fandor PW
28 lipca 2019, 12:11
Osobiście nie jestem zbytnim zwolennikiem pakowania zwierząt w pancerze, poeksperymentowałbym z może lekkim powiększeniem gryfa? Większy dziób, pazury, jakieś haki na skrzydłach i to wszystko złote, a sam gryf bardziej srebrny? Ciężko stwierdzić na sucho co będzie najlepsze dla tej jednostki.
Nad Kościanym Smokiem jeszcze dużo musisz popracować, wariacja na temat czaszki jest ciekawa, chociaż dość dziwaczna, tak czy siak to na pewno za mało na ulepszenie.

Kuririn PW
28 lipca 2019, 12:12
Sugestie!

MinosKing PW
28 lipca 2019, 12:45
@Kuririn nie wiem czy to co powiem weźmiesz pod uwagę? Czy też nie? Ale spróbuj po wzorować się z modelem Kościanego smoka na podstawie Czarnego. A upraszczając wzorując się tym jakbyś widział Czarnego Smoka gdyby stał się istotą nieumarłą, może niektóre elementy z jego skrzydeł pasowałyby jakoś do twojego modelu?

Np. błona skrzydeł powinna być bardziej poszarpana skoro to jednostka nieumarła. Do ogona dodać mógłbyś to co widoczne jest u Czarnych smoków, no i mógłbyś może dodać np. odrobinę zieleni? Znaczy się takiej pasującej do typowych truposzy. No a co do jakichś dodatkowych elementów, to wierzę że dasz radę coś wymyślić. Chociaż też trzymając się w granicach zdrowego rozsądku. ;]


Kuririn PW
28 lipca 2019, 12:51

Święty Majkyl PW
28 lipca 2019, 21:24
Ha, nie tylko ja pomyślałem o nakładkach dla gryfa. W mojej wersji to byłyby kastety przebijające:) A co do smoka to...no skoro ulepszony jest duchem, to dlaczego ulepszony bardziej miałby znów być materialnym kościotrupem? Może złowieszczy czarny duch-widmo jak w 5?

Lord Hawk PW
29 lipca 2019, 04:17
Smok cienia [Cienisty smok].

A co do samego modelu, bardzo ciekawie, przyznam że do tej jednostki całkiem nie miałem pomysłu co to może być i jakie sugestie, jeśli chodzi o wygląd, ale ten kierunek to strzał w dziesiątkę, ewentualnie można coś pokombinować co pisali przedmówcy, np czymś ogon udekorować i mocniej przyciemnić i chyba by było ok.
Przy animacji ruchu może jakieś zabiegi przezroczystości/połysku/migotania [chwilowego], co by pasowało do nazwy/kierunku rozwoju smoka, bo na zwykłego trupa, nawet mega dopakowanego, w przejściu między duchowym to tak średnio by to wyglądało technicznie.
Oczywiście to tylko propozycje, bo nie wiem na ile to wykonalne i ile zabawy z takimi efektami, więc w razie czego odpowiedni kolor [mroczny], pewnie też by zrobił robotę, ale sam model już jak najbardziej na plus.

Święty Majkyl PW
29 lipca 2019, 11:52
Cień, duch-nie duch, upiór smok

Niewiele mi się podoba w 5 ale właśnie te smoki tak.

Kuririn PW
1 sierpnia 2019, 17:54
Cokolwiek:

Nie wiadomo co to.

Polish_User PW
1 sierpnia 2019, 21:37
Mi to wygląda, na swego rodzaju chimerę. Jak na mój gust, przydałoby się oczy nieco pomniejszyć i zmienić materiały na ogonie.

Święty Majkyl PW
2 sierpnia 2019, 14:50
Stwór fajny ale pysk nietoperza do wymiany:)

Byle nie na ten:D https://vk.com/photo-28951892_276803056

Kastore PW
2 sierpnia 2019, 20:04
Fajny pomysł z tym pyskiem nietoperza, jeszcze może mieć taki zadarty nos jak nietoperz wampir, tylko kolor mi się nie podoba, ale nie mam pomysłu. :c

Kuririn PW
2 sierpnia 2019, 21:39
Generalnie to jest do poprawy, wiadomo. pyszczek, jak to tak można nazwać, która ma chimera w hmm3, jest dość hmm... dziwna. :D

Lord Hawk PW
3 sierpnia 2019, 21:28
Kolejna jednostka do której trudno coś wymyślić, ale skoro już jakiś plan jest to może żeby faktycznie nie był zbyt nietoperzowy/vampirzy to może jako nos dać ten typowo lwi i ogólnie głowę w formie takich hybrydy lwio-nietoperzowej, bo podstawa na taką typowo lwią głowę, ulepszenie też z tym że uszy nietoperza, a tu by zmiany zaszły jeszcze bardziej, ale nadal by było skojarzenie z lwem. Dodatkowo w barwie żeby bardziej odróżnić od 1 ulepszenia, to albo taka mieszanka żółtego z czarnym, czyli barwy lwa i nietoperza, może nie złoty, ale taki bardzo mocno ciemno-żółty, lub czarny połyskujący na żółto. Druga opcja to taka bardziej krwista czerwień, bo obecna zbyt mało różni się od poprzednika.

Święty Majkyl PW
3 sierpnia 2019, 23:37
A może coś ze skorpiona? Bo jest lwem głównie a żądli jak skorpion ogonem. Może połyskujące łuski zamiast sierści?

Kuririn PW
10 sierpnia 2019, 15:32
Takie coś?

Skazo PW
10 sierpnia 2019, 17:55
Może coś w stylu smoka zombie?

Kuririn PW
10 sierpnia 2019, 19:41

Warmonger PW
10 sierpnia 2019, 19:49
Model fajny, ale z koloru podobny zupełnie do nikogo :/

Święty Majkyl PW
10 sierpnia 2019, 20:44
Za miły ten kolor:) Może jako aura psioniczna wokół smoka dałby radę ale Herosi to nie ta fantastyka, więc może zamiast aura złowrogiego seledynu? Takiego co go zwykle nekromanci lubią:)
strona: 1 - 2 - 3 ... 178 - 179 - 180 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel