Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 156 - 157 - 158 ... 162 - 163 - 164

planetavril PW
3 sierpnia 2019, 12:43
these creatures will be included in new upgrades mod for vcmi?

witchking PW
3 sierpnia 2019, 13:59
Kuririn wyszła Ci ta panienka cudownie, może ja wyposażyć w jakiś łuk albo włócznie

Święty Majkyl PW
3 sierpnia 2019, 15:17
Nie, nie i nie. To nie jakaś amazonka uzbrojona w dzidę i brak ubrań, tylko anielica w zbroi i z mieczem! W wersji ulepszonej powinna mieć płonący miecz:)

Kuririn PW
3 sierpnia 2019, 15:48
witchking:
Kuririn wyszła Ci ta panienka cudownie, może ja wyposażyć w jakiś łuk albo włócznie
To wyszło jakoś całkiem przypadkiem, to jest wersja anioła w wersji damskiej, łuk albo włócznia?

Pietras:
W wersji ulepszonej powinna mieć płonący miecz:)

Nie będzie wersji ulepszonej. Skąd taki pomysł?

Wersja z tarczą:


500 plus


J. M. Sower PW
3 sierpnia 2019, 17:20
O, fajny pomysł! Jednak jeśli mam się czepiać obu ostatnich anielskich prac to niektóre materiały (głównie kolor zbroi) są zbyt plastelinowe. Tekstura skrzydeł wymagałaby chyba po prostu wzmocnienia kontrastu, porównując do oryginału. Ogólnie modele robisz naprawdę niezłe, ale tekstury są bardzo często niestety kiepskie. I mówię to szczerze, bez złośliwości. ;)

Poza tym, z kwestii czysto estetycznej, to do anielicy moim zdaniem bardziej pasuje taka delikatna, jasna skóra jak u tej bohaterki z H7, a nie taka amazońska opalenizna. ;P Ale to już kwestia tego co się tobie podoba jako autorowi.

Jeszcze uwaga techniczna. Na zoomie tego nie ma ale w skali H3 spódnica ma jakieś takie cienie od dolnej strony.

Kastore PW
3 sierpnia 2019, 17:59
Jak cały czas gdzieś se lata to chyba oczywiste, że jest opalona. ;)

Święty Majkyl PW
3 sierpnia 2019, 23:48
Z Facebooka i ogólnie, że to podstawowa, więc ulepszona będzie serafką :-) A kolor skóry nie jest zły. Ja to wziąłem za cień w ogóle z tego dymu w tle i kontemplowałem tylko najlepsze z połączeń- brunetka w błękicie :-D

Drwal PW
4 sierpnia 2019, 11:34
Sower:
O, fajny pomysł! Jednak jeśli mam się czepiać obu ostatnich anielskich prac to niektóre materiały (głównie kolor zbroi) są zbyt plastelinowe. Tekstura skrzydeł wymagałaby chyba po prostu wzmocnienia kontrastu, porównując do oryginału. Ogólnie modele robisz naprawdę niezłe, ale tekstury są bardzo często niestety kiepskie. I mówię to szczerze, bez złośliwości. ;)

Mówię mu to od kilku lat, no i animacje też pozostawiają wiele do życzenia. ;P

Kuririn PW
4 sierpnia 2019, 12:29
@Sower



Z tarczą:


Ostatecznie!



Gif zrobił robotę, zepsuł jakość... i coś miga...


P.S. - Prosiłbym o sugestie umiejek dla tej pani, wraz ze statami.

J. M. Sower PW
4 sierpnia 2019, 22:34
No zmiany zdecydowanie na plus. ;) Bardzo ładna jednostka. W sumie gdybyś mógł podzielić się tymi wszystkimi anielskimi modelami to byłbym wdzięczny, bo mogą mi się kiedyś przydać w moim modzie do MM8 (anioły mają tam odegrać całkiem znaczną rolę). Ale jakby co to nie ma pośpiechu żadnego bo i tak związane są z dalszymi planami rozwoju moda, do których może nawet nigdy nie dobrnę ;P (chociaż ostatnio chwilkę coś tam znów podziałałem ;D ).

Kuririn PW
5 sierpnia 2019, 11:02
Czy nie przesadziłem :D

witchking PW
5 sierpnia 2019, 21:29
Chyba trochę prześwietlona, wydaje mi się, że potrzeba mniej oświetlenia a bardziej zmiany koloru jednostki od frontu, anioł po prostu zabarwiony jest na żółto.

Co do umiejętności to najpierw podziel się swoją wizją na jednostkę, powiedz chociaż który to poziom, ma to być jednostka neutralna czy nie masz jeszcze na to koncepcji.

Mi kojarzy się trochę z valkirią i po paru poprawkach znakomicie sprawdziła by się w tej roli, ale może się to mijać z Twoim pomysłem

J. M. Sower PW
5 sierpnia 2019, 22:19
Mi się wydaje, że po prostu u oryginalnego anioła w momencie pojawienia się tego żółtego blasku z przodu, oświetlenie ogólne zostało przyciemnione. Spróbuj może w tym kierunku.

Święty Majkyl PW
5 sierpnia 2019, 23:51
Może moc anioła ale morale +2, zrobić wersję ulepszoną wskrzeszającą lepiej i będzie mod podmieniający anioły:-)

Kuririn PW
6 sierpnia 2019, 21:48
witchking:
Chyba trochę prześwietlona, wydaje mi się, że potrzeba mniej oświetlenia a bardziej zmiany koloru jednostki od frontu, anioł po prostu zabarwiony jest na żółto.
No ja chciałem dać inny kolor, i dałem niebieski.

witchking:
Co do umiejętności to najpierw podziel się swoją wizją na jednostkę, powiedz chociaż który to poziom, ma to być jednostka neutralna czy nie masz jeszcze na to koncepcji.
Jak już wspomniałem, to jest "dziewczyńska" wersja anioła, wiec lvl 7. co do umiejek to niestety, lecz nie myślałem nad tym.

Lord Hawk PW
7 sierpnia 2019, 15:38
Jeśli sugerować się samym wyglądem anielicy, to wpasowuje się miedzy zwykłym aniołem, a archaniołem, a dokładnie pancerz archanioła, a broń od podstawki, więc tak jakby taki anioł 1,5. W związku z tym na neutrala by się nadawała, z takimi statami które są wyższe od anioła, ale niższe od archanioła, np. hp 225, co do zdolności też morale na plus, ale od anioła czyli +1 dla wszystkich i jeszcze druga zdolność [latania nie liczę bo wiadomo że ma] to na pewno nie wskrzeszanie od archa, błogosławieństwo też nie bardzo pasuje, ale co dokładnie to trudno powiedzieć, najlepiej by było coś oryginalnego, nowego, coś co by zachęcało do tej jednostki, ale też zależnie do czego by się miała nadawać. Oczywiście też nienawiść do diabłów bym skreślił, żeby się jednak czymś wyraźnie od zwykłych aniołów odróżniała, tym bardziej że jako neutral to jednak nie musiałaby kopiować męskich odpowiedników, inaczej by się aż prosiło o żeńskiego diabła dla równowagi [ale że sukkub już jest w planach innego moda, to tak nie bardzo to widzę].

Święty Majkyl PW
8 sierpnia 2019, 11:24
Ta jednostka jako neutralna ma potencjał. Tu można jak z golemami zrobić różne warianty. Błękitna leczy czy tam wspiera modlitwą, czarna aniołem śmierci i atak zawsze zabija 1 wroga i czerwona-bitewny seraf, mocy nie wiem :-)

Kuririn PW
13 sierpnia 2019, 21:50
Po poprawkach!

Mistrz PW
13 sierpnia 2019, 22:30
Anżelika!

planetavril PW
14 sierpnia 2019, 05:28
angelic extraordinary
strona: 1 - 2 - 3 ... 156 - 157 - 158 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel