Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT] The Tides of War
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 79 - 80 - 81 ... 86 - 87 - 88

AmiDaDeer PW
1 czerwca 2019, 14:51
dydzio:
moralnie myślę, że była to najlepsza opcja niezależnie od tego, czy ktoś z WoG teamu kwiczał czy nie.
Jak na razie to Ty kwiczysz, że nikt Cię nie popiera. :P

dydzio:
Jak na was HotA team wysle rosyjskich morderców za robienie konkurencji i was nie będzie, to też się usytuowanie nie zmieni?
Mamy w takiej sytuacji własnych mongolskich wojowników, którzy nas obronią przed atakiem Putina.

Kammer PW
25 czerwca 2019, 22:40
MDT żyje - source.


Bacus PW
25 czerwca 2019, 22:55
I to jest coś fenomenalnego, wybitnego, szokującego, zmieniającego depresyjny tydzień w coś absolutnie niezwykłego, albo to po prostu genialna i radująca serce grafika na fejsbuczku z moda na którego miliardy ludzi czekają.

Jaram się jak Nocni Wędrowcy w Winterfell

Kastore PW
25 czerwca 2019, 23:12
Wyobrażam sobie bohatera przykładającego sobie do oczu lornetkę zrobioną ze sklejonej lunety i teleskopu.

Warmonger PW
26 czerwca 2019, 15:37
Znakomicie :)

Może czas powrócić do VCMI.

planetavril PW
3 lipca 2019, 16:13
how much is missing for the release?

AmiDaDeer PW
3 lipca 2019, 17:03
Some graphical changes, bugs, removing typos and preparing the installation setup file. There is no release deadline though.

Kertra PW
4 lipca 2019, 11:46
Oczywiście można udostępnić wersje beta bez zgody twórców, bo to tylko fanowski dodatek, ale świadczyło by to tylko o tym, że ktoś nie szanuje pracy i straconego czasu zespołu nad tworzeniem tego dodatku. Fakt, każdy czeka i czeka i każdy ma inne podejście. Ja np. bym udostępnił w wersi grywalnej i po prostu aktualizował co jakiś czas. Jednak to nie jest nasz projekt, ale MDT'u i to oni decydują o wszystkim. Także, wszystkie pretensje, czy wykłucanie się na forum jest zbędne. Pozostaje nam tylko czekać na wypuszczenie dodatku, bo w końcu oni nie robią go tylko dla siebie, ale także dla nas i chcą żebyśmy byli z niego zadowoleni. Gdyby ktoś znał kod źródłowy, to jestem przekonany że dodatek juź dawno by wyszedł, ale mamy tylko VCMI, także... Czekamy! ;)

Kammer PW
4 sierpnia 2019, 11:51
Do premiery Alternatyw już naprawdę niedługo.

Brzmi ciekawie, myślę, że najwyższa pora!

Kertra PW
26 września 2019, 17:43
Siema wszystkim! Mam pytanie do team'u :D Jak idą pracę nad dodatkiem i czy już testy zostały zakończone? A jeśli tak to czy warto czekać na wasz projekt w tym roku, czy jednak wypuszczenie dodatku zostanie przedłużone? ;)

witchking PW
28 września 2019, 16:21
Zdecydowanie warto czekać na projekt w tym roku;)

zeryss PW
28 września 2019, 18:16
może być bardziej precyzyjny z datą premiery?

Trith PW
28 września 2019, 19:21
Nie.

Kertra PW
1 października 2019, 20:07
Ale ej... Ożywcie temat. Nudno, nikt nie piszę. Gdzie kampania promocyjna? Ej ludzie co jest? Każdy żyje waszym modem, mamy za nic HoTe, każdy chce info o ToW!!! :D

Kammer PW
1 października 2019, 20:42
Przenieśli się na FB, od jakiegoś czasu jest o update'ach do Forge'a. W sumie mogłem to przeklejać, ale jakoś nie pomyślałem.

Acz tak, c'mon, MDT, wrzucajcie tu coś.

Kammer PW
1 października 2019, 21:16
Akurat coś nowego się pojawiło, to przekleję.

---

And our special, campaign hero!
Kastore - the new King of Deyja. No one knows what this madman is really up to, but his plans of restoring the Heavenly Forges made people follow him quickly. The legends turned out to be true, and Kastore knew well how to gain power out of it.

Many of Kastore's minions know he comes from the other world, but what happened there and why Kastore got here - it is unknown. The only one who knew Kastore's past was Archibald Ironfist himself, but due to Kastore's plot he got dethroned as soon as Kastore gained enough confidence and support among Deyjans.

Oddly enough, Kastore says many times, even to himself, that there are no Ancients in this world. This should be obvious to the inhabitants of Erathia, but why Kastore cannot get over it - that remains a mystery.





Kammer PW
12 października 2019, 10:14
copy & paste


Polish_User PW
12 października 2019, 12:06
Hype!

Kastore PW
12 października 2019, 16:32
A może ktoś streścić, co w zasadzie daje ten mod? Bo np. nie wiem czy Forge to jest część tego moda czy nie. Czy to może daje tylko jednostki alternatywne? Czy może nie tylko i daje też coś innego?

Kammer PW
12 października 2019, 18:29
Na ile się orientuję - jednostki, czary, bohaterów, chyba artefakty... co do Forge, to nie mam pojęcia, dobrze byłoby, jakby ktoś z zespołu się wypowiedział. :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 79 - 80 - 81 ... 86 - 87 - 88
temat: [VCMI/MDT] The Tides of War

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel