Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 27 - 28 - 29 ... 82 - 83 - 84

Ursus PW
25 maja 2019, 16:05
W ramach oczekiwania na Factory HotA Crew zamieściła na swoim Facebooku sudoku do rozwiązania

Kastore PW
25 maja 2019, 17:26
No fajnie.

Kammer PW
16 czerwca 2019, 08:33

Fandor PW
16 czerwca 2019, 13:25
Lich Agar od MDT wyglądał znacznie lepiej ;d

avatar PW
16 czerwca 2019, 13:42
In Forge mod?

It's sad to hear that - I think you demand mods like Oasis or alternative creatures but obviously you don't play them :(

Kastore PW
16 czerwca 2019, 14:24
Wcale nie wyglądał znaczenie lepiej. Poza tym, to dopiero wstępna wersja Agara od HotA.

Alistair PW
16 czerwca 2019, 16:27
A co jest złego w tym Agarze?

Fandor PW
16 czerwca 2019, 17:01
Czy ja napisałem, że jest coś złego z nim? Znaczy dla mnie jest za mało Agarowy, ucieka mi gdzieś podobieństwo. Plus oczywiście fakt tego że powinien być trupem. Gdyby ten porter nie był Agarem podobałby mi się znacznie bardziej bo jest super. ;)
Licz Agar od MDT bije na głowę oryginalne Licze i jakby moim zdaniem udało im się zachować dużo podobieństwa, zwłaszcza biorąc poprawkę na strupienie. xD

planetavril PW
16 czerwca 2019, 17:34
I don't like the forge as a city too futuristic,
I like the Oasis and other mod by Mdt Team,
the mermaid creature and creatures triton which is not yet released is gorgeous,

if oasis,alternative creatures and tides of war not released how do I play with them? :) :)

Kastore PW
16 czerwca 2019, 18:15
Agar nie powinien być trupem, tylko powinien nie istnieć.

AmiDaDeer PW
16 czerwca 2019, 19:13
Akurat Forge od MDT ma wyjaśnione backstory Agara w sposób niewykraczający poza normy kanonu M&M. Jak to będzie w przypadku Hoty - jeszcze nie wiadomo.

ShEv441 PW
14 lipca 2019, 21:22


Główny autor Hoty potwierdził, że wersja 1.6 (ta zawierająca nowy teren - Wastelands) będzie miała miejsce wczesną jesienią. Dostaniemy też nowy post na temat przyszłych zawartości do końca lipca.

Yaaqob PW
24 września 2019, 09:07
Nowe informacje od twórców (źródło - http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=39830&pagenumber=373)

Docent_Picolan:
Release 1.6 is once again postponed. I will not voice specific forecasts - they still will not materialize.
DrSlash:
Don't panic (c) :-)

The 1.6 release (the one with the new Wastelands terrain) is still coming this fall, just not in September as it was originally planned.

Meanwhile, some major progress is being made with the Factory faction itself too, so we're still aiming at December 31st release with our 1.7 update, but as usual there can't be any guarantees.

Everyone is still working on both updates, it's just that summer is usually not the most productive time of year for the crew.

Kammer PW
4 listopada 2019, 18:40
Zdrastvujta, tawariszcze.

Docent wrzucił coś na df2.ru - myślę, że to jakieś nawiązanie do H2, bo obrazek nazywa się for true fans.



Acz może to nazwa jednostki - wiecie, strażnik więzienia z saloonu, szeryf.

Kastore PW
4 listopada 2019, 18:44
A co tu w ogóle jest napisane?

Poza tym rozumiem, że teraz dzielimy fanów na prawdziwych i fałszywych. >:(

Kammer PW
4 listopada 2019, 18:45
Bardzo dobre pytanie, moja znajomość bukw jest minimalna, z tłumaczenia wyszedł mi keeper.

Alistair PW
4 listopada 2019, 19:14
Ja to odczytuję jako "ukupnik", ale nie znalazłem jakiegokolwiek tłumaczenia.

avatar PW
4 listopada 2019, 19:23
Arkadiy Ukupnik - ukraiński artysta sprzed paru dekad, obecnie bardzo memiczny w Rosji. Jeden z bohaterów z Factory jest wzorowany na jego brzydkiej fizjonomii. Bodajże też się zwie Arkadij.

Kastore PW
4 listopada 2019, 20:34
Tak się nie robi, HotA Crew. Nieładnie dawać nadzieję.

zeryss PW
5 listopada 2019, 23:04
to tylko żart
strona: 1 - 2 - 3 ... 27 - 28 - 29 ... 82 - 83 - 84
temat: [HotA] Oficjalne informacje, aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel