Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Marvel - komiksy, filmy itp.
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 24 - 25 - 26 - 27

Matheo PW
7 maja 2019, 21:45
Jak myślicie jak będzie wyglądać MCU w przyszłości? Raczej wątpliwe by zostali przy koncepcji tak wielu różnych filmów i wątków stanowiących wspólną fabułę. Moim zdaniem o ile Disney wcześniej nie bardzo się mieszał, to teraz może znacząco wpływać na plan kolejnych produkcji by wypromować swoją platformę stremingową. Wiemy już, że będzie 6 filmów i 7 seriali. To całkiem sporo. Wiadomo też, że niektóre produkcje będą umiejscowione w czasie przed Endgame albo nawet Infinity.

PS. Jakieś propozycje z czego może być zrobiona broń Thanosa skoro kosi tarczę Kapitana?

Warmonger PW
8 maja 2019, 08:29
Trudno powiedzieć, jak oni teraz ogarną ten bajzel. Po uniwersum lata kilku zdecydowanie przepakowanych bohaterów z różnych bajek. Do tego połowa wszechświata przegapiła ostatnie 5 lat, a druga połowa jest o 5 lat starsza.

Matheo PW
8 maja 2019, 10:46

Kastore PW
8 maja 2019, 11:00
Cytat:
Ciekawi mnie jak to ogarną w Spider-Manie. Że te same osoby będą chodzić razem do klasy.
Może nie będą.
Cytat:
PS. Jakieś propozycje z czego może być zrobiona broń Thanosa skoro kosi tarczę Kapitana?
Thanos to najnudniejsza postać. Jest po prostu bardzo silny. Na tym się kończą jego supermoce.

Garett PW
8 maja 2019, 11:51
Cytat:
Ciekawi mnie jak to ogarną w Spider-Manie. Że te same osoby będą chodzić razem do klasy.

Już to wytłumaczyli. Wszystkie najważniejsze osoby z klasy Petera zostały wymazane tak jak on.

Matheo PW
8 maja 2019, 20:14
Kastore:
Thanos to najnudniejsza postać. Jest po prostu bardzo silny. Na tym się kończą jego supermoce.

Dobra a jak wytłumaczysz fakt, że zbudowany z vibranium Vison był dziurawiony przez sługi Thanosa jak Rhaegal przez Eurona :)?

Garett:
Już to wytłumaczyli. Wszystkie najważniejsze osoby z klasy Petera zostały wymazane tak jak on.
Trochę słabo, że do zrozumienia uniwersum trzeba śledzić wypowiedzi jego twórców.

Warmonger:

Garett PW
8 maja 2019, 22:06
Cytat:
Trochę słabo, że do zrozumienia uniwersum trzeba śledzić wypowiedzi jego twórców.

Jak ludzie się nie potrafią domyślić oczywistości, to trzeba.

Kastore PW
8 maja 2019, 22:51
Matheo:
Dobra a jak wytłumaczysz fakt, że zbudowany z vibranium Vison był dziurawiony przez sługi Thanosa jak Rhaegal przez Eurona :)?
Np. wcale, bo mnie to nie obchodzi. ;)
Matheo:
Trochę słabo, że do zrozumienia UNIWERSUM...
W sumie, chyba trochę przesadzasz, wymazywanie to RNG, więc niezależnie kogo przywrócą to i tak będzie automatycznie uzasadnione, bo tak się trafiło i tyle.

Warmonger PW
9 maja 2019, 09:53
Cytat:
Thanos to najnudniejsza postać. Jest po prostu bardzo silny. Na tym się kończą jego supermoce.
Thanos nudny jako postać? Czy walki z Thanosem były nudne? :v

Chyba tu nie dojdziemy do porozumienia. Może po prostu masz już dość MCU, czas umierać.

Cytat:
Dobra a jak wytłumaczysz fakt, że zbudowany z vibranium Vison był dziurawiony przez sługi Thanosa jak Rhaegal przez Eurona :)?
Corvus też ma super-magiczną kosę przecinającą wszystko, ale to niestety nie było w filmie dostatecznie pokazane.

Kastore PW
9 maja 2019, 11:05
Warmonger:
Thanos nudny jako postać? Czy walki z Thanosem były nudne? :v
Tak. Nie wiem jak ludzie odbierają Thanosa, ale on w ogóle nie jest ani jakoś zniuansowany, tzn. przez cały czas jest po prostu czymś co wyrasta z osiedlowego Sebixa, chodzi na siłownię a potem zostaje Januszem na starość, który chce wszystkim naklepać swoją drogą zupełnie nielogicznie, ani nie jest cool, bo wygląda jak obleśna kupa mięcha z worem mosznowym na brodzie a jego jedyną mocą jest bycie silnym. No i co? Ale serio co dalej? Tak wygląda Thanos przez 97% czasu, a te 3% to jego rzekome przywiązanie do Gamory, ale założę się, że nikt nie traktował tej relacji poważnie, tzn. to było bardziej coś w stylu "aha, okej", ewentualnie "biedna Gamora".
Warmonger:
Chyba tu nie dojdziemy do porozumienia. Może po prostu masz już dość MCU, czas umierać.
Pewnie tak, dlatego tylko od czasu do czasu coś napiszę cynicznym tonem, bo w końcu tyle tych filmów obejrzałem, że to się nie może marnować. :P

Bacus PW
9 maja 2019, 20:58
Dzisiaj wybrałem się na Avengers: Game Over i powiem tylko tyle, że to beznadziejny film. W każdym calu gorszy od poprzedniej części. Fabularnie dno, wizualnie kiepski, definitywnie za długi. Filmowi mogę dać 5/10, ale nie dam, bo mam szacunek do siebie więc dam 3,5/10.

Pozdrawiam.

Matheo PW
11 maja 2019, 11:06
Gatett:
Jak ludzie się nie potrafią domyślić oczywistości, to trzeba.
Przy dobrze prowadzonej fabule niczego się nie trzeba domyślać. A nowe dzieło MCU jest tak dziurawe i miejscami nie logiczne, że sami twórcy mają problemy. spoiler

Garett PW
11 maja 2019, 13:52
Cytat:
Przy dobrze prowadzonej fabule niczego się nie trzeba domyślać.

Głupszej rzeczy dawno nie słyszałem. Już pal licho tak oczywiste rzeczy, że tłumaczenie ich to jedynie marnowanie czasu, ale co z intencjonalnym pozostawianiem pewnych rzeczy niedopowiedzianych, żeby ludzie mogli sami to zinterpretować? Dobre prowadzano fabuła nie oznacza od razu łopatologicznego tłumaczenia wszystkiego i traktowania widza jak idioty.

Co do twojego "dowodu" na dziury fabularne, to:


Matheo PW
11 maja 2019, 14:23
Garett:
ale co z intencjonalnym pozostawianiem pewnych rzeczy niedopowiedzianych
Jest to jak najbardziej wskazane. Czym innym jednak jest zostawianie wątków niejasnych i nie logicznych. Jak na przykład broń Thanosa. Budowano jakieś ramy logiki w uniwersum, Stan Lee bardzo o to dbał, a później pojawia się scena która to zaburza.

Garett:
Co do twojego "dowodu" na dziury fabularne, to:
To tylko Twoja opinia. Wiele osób miało problem z ogarnięciem tego. Na innych forach toczą się dyskusje na ten temat.

Garett PW
11 maja 2019, 14:40
Cytat:
To tylko Twoja opinia. Wiele osób miało problem z ogarnięciem tego. Na innych forach toczą się dyskusje na ten temat.

Nie tylko "moja opinia", ale także to co powiedzieli Bracia Russo. A w tym wypadku wolę zawierzyć "wyższej instancji", której słowa w dodatku są zgodne z tym co usłyszeliśmy w filmie, zamiast scenarzystom, którzy kompletnie wyrwali słowa pewnej postaci z kontekstu.

Matheo PW
11 maja 2019, 22:28
Najlepszy komentarz o dziurach fabularny, dopowiadaniu, domyślaniu się itp.

Matheo PW
8 lipca 2019, 18:54
Czym zabić Człowieka-Pająka? Człowiekiem-Kapciem.


Matheo PW
21 lipca 2019, 14:23
Czwarta faza MCU ogłoszona Nie mogło być lepiej.

avatar PW
21 lipca 2019, 15:41
Mogło być lepiej. Wydaje mi się, że ta faza jest taka rozwodniona - za dużo solowych filmów i za mało grupówek, które cementowałyby całą fazę w jakiś finał.

Matheo PW
21 lipca 2019, 18:14
Skąd wiesz, że filmy nie będą łączone. No i cześć seriali jest o duetach.

Ciekawe, że nie ma nic o Pająku. Czyżby ban od Sony?
strona: 1 - 2 - 3 ... 24 - 25 - 26 - 27
temat: Marvel - komiksy, filmy itp.

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel